Προς το περιεχόμενο

Πλήκτρα που θα θέλατε.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 126
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δεν πιστεύω να εννοείς αυτό

Kurzweil 3000 is a program that enables conversion of print to electronic text which can be read to the user. The program also offers a variety of study skills tools to make learning easy. Currently, Kurzweil 3000 runs under Windows® 98 SE, ME®, 2000, XP®.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πιστεύω να εννοείς αυτό

Kurzweil 3000 is a program that enables conversion of print to electronic text which can be read to the user. The program also offers a variety of study skills tools to make learning easy. Currently' date=' Kurzweil 3000 runs under Windows® 98 SE, ME®, 2000, XP®.[/quote']

 

:D

Αυτο ειναι καποιο προγραμμα που εχει βγαλει η εταιρια του Ray Kurzweil,του ιδρυτη της kurzweil, το οποιο δεν εχει σχεση με μουσικη.

 

Καθαρα απο θεμα τυχης,ξερω καποια πραγματα για το Κ3000, που δεν θα τα βρεις στο ιντερνετ και εχω δεσμευτει να μην αποκαλυψω κατι.Δεν κανω τον εξυπνο,μην με παρεξηγησεις, αλλα εαν θελεις να με πιστεψεις απο τα λιγα που ξερω,το Κ3000 θα ειναι εκπληκτικο αλλα και ακριβο οργανο.

Απλα μαζευε λεφτα.... 8O :D

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

UnderGround,δώσε γνώση στο λαό των Kurzweil και άσε τα σάπια σου (:))

Λοιπόν,το θέμα βλέπω πέρνει τεράστιες διαστάσεις.

Ανήγει λοιπόν thread για την εν λόγω διαμάχη,εμπρός δώστε τα όλα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει καμια διαμαχη και τα μονο που εχω να πω για τους απανταχου Kurzweilers ειναι:

 

1oν - το pc3 βγαινει το καλοκαιρι και ειναι πολυ καλο οργανο,

2ον- μαζευεται λεφτα για K3000 και εαν καποιος γουσταρει VA τοτε ας μαζεψει και για το VA1(αυτο υπαρχει στο internet γιατι το πρωτοτυπο ειχε παρουσιαστει το 2004).

Εαν καποιος kurzweiler δεν εχει καταλαβει τι γινεται πια στην kurzweil μετα την παροδο του προβληματος της ιδιοκτησιας της ας διαβασει αυτo :

 

http://www.kurzweilmusicsystems.com/news-press.html?Id=1871

 

και το καλυτερο forum για kurzeil :

http://community.sonikmatter.com/forums/index.php?s=9580af09f963ee4e083bb8bc3c43c0b6&showforum=58

 

αυτα ειπα και αποσυρομαι..... :D

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε UnderGround από την στιγμή που σου εμπιστεύτηκαν κάτι δεν κάνεις λόγο σε κανέναν και πουθενά για αυτό, απλά ζεις με την ευχαρίστηση ότι το ξέρεις μόνον εσύ. Με αυτό που έκανες όμως έστω και έτσι στην ουσία καταπάτησες την δεύσμευσή σου. Απλά και μόνο με την ανακοίνωση.

Και εγώ έχω δεσμευτεί από την YAMAHA να μην πω για το καινούργιο ASDFADHFADFJKHJK 64645465 που θα βγάλει αλλά δεν σας το λέω. χα χα χα. Μα στο Δημοτικό είμαστε? Τι να πω. Καλή καρδία. Να χαίρεσαι το μυστικό σου.

 

Είπον :P :P :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει καμια διαμαχη και τα μονο που εχω να πω για τους απανταχου Kurzweilers ειναι:

 

1oν - το pc3 βγαινει το καλοκαιρι και ειναι πολυ καλο οργανο' date='

2ον- μαζευεται λεφτα για K3000 και εαν καποιος γουσταρει VA τοτε ας μαζεψει και για το VA1(αυτο υπαρχει στο internet γιατι το πρωτοτυπο ειχε παρουσιαστει το 2004).

Εαν καποιος kurzweiler δεν εχει καταλαβει τι γινεται πια στην kurzweil μετα την παροδο του προβληματος της ιδιοκτησιας της ας διαβασει αυτo :

 

http://www.kurzweilmusicsystems.com/news-press.html?Id=1871

 

και το καλυτερο forum για kurzeil :

http://community.sonikmatter.com/forums/index.php?s=9580af09f963ee4e083bb8bc3c43c0b6&showforum=58

 

αυτα ειπα και αποσυρομαι..... :D[/quote']

 

Ρε φίλε καλά σου λέει ο λαός.....!!!!

 

¶μα κατέχεις πράμα ρίχτο στη πιάτσα!!!

 

Υποτίθεται ότι επικοινωνούμε για να πλουτίζουμε τις γνώσεις μας και όχι για να τις επιδικνύουμε στους υπόλοιπους (ζήλια-ζήλια!!!! :P :twisted: )

 

Νομίζω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν νομιζεις ετσι frhodes 88 προβλημα σου.Εγω μοιραστηκα την αισιοδοξια μου για το λαμπρο μελλον,που οπως δειχνει,θα εχει η κurzweil.Aπο εκει και περα μπορεις να πιστευεις οτι θελεις.Εγω ειπα κατι που ολοι οι ενημερωμενοι χρηστες της kurzweil γνωριζουν.Το οτι μπορει να γνωριζω κατι παραπανω δεν παει να πει οτι πρεπει να το αναφερω απο τη στιγμη που εχω δεσμευτει.

 

Οσο για αυτα που λες KONNECTORA οταν εγραψα αυτο που εγραψα ανεφερα οτι δεν ηθελα να κανω τον εξυπνο.Το οτι θελω να δωσω μια ειδηση(που οπως εγραψα ειναι γνωστη σε ολους αυτους που ασχολουνται με kurzweil) δεν παει να πει οτι πρεπει να αναφερω και τις οποιες λεπτομερεις.. :)

 

Πιστευω οτι το καταλαβαινεται,εαν οχι...καλη καρδια,εγω δεν αισθανομαι οτι προδωσα αυτον που μου τα εμπιστευτηκε απο την στιγμη που δεν αποκαλυψα λεπτομερεις... 8)

 

Χαιρετο κει δεν επανερχομαι σ΄αυτο το θεμα.Οτι εγραψα,εγραψα(καλως η κακος). :P

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μοιραστηκα την αισιοδοξια μου για το λαμπρο μελλον' date='που οπως δειχνει,θα εχει η κurzweil.Εγω ειπα κατι που ολοι οι ενημερωμενοι χρηστες της kurzweil γνωριζουν.Το οτι μπορει να γνωριζω κατι παραπανω δεν παει να πει οτι πρεπει να το αναφερω απο τη στιγμη που εχω δεσμευτει.

:P[/quote']

 

Η αλήθεια είναι οτι μας αφήνεις λίγο με την απορία!!! Το να λες ξέρω αυτό, άλλα δε σας το λέω δεν είναι και ότι πιο ωραίο.

Φυσικά και δίνεις ένα μηνυμα αισιοδοξίας άλλα όλοι θα θέλαμε να μάθουμε λεπτομέρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου