Προς το περιεχόμενο

Fender AO 70s Telecaster Custom


Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, dimsonic είπε

 

μια ιδέα είναι, να δίνεις ένα κατοστάρικο κάθε μήνα για δυο χρόνια, αλλά....ειναι τεράστιο διάστημα.

Θα με πεις, ατοκαι δόσεις....

 

θα πρέπει να το σκεφτώ

Αν την αγοράσεις με δόσεις από το ίντερνετ, έχεις 14 μέρες περιθώριο να την επιστρέψεις. Η επιστροφή του ποσού θα γίνει όμως σε δόσεις από την τράπεζα και όχι όλο μαζί. 

 

Αν πας ο ίδιος σε μαγαζί και την πάρεις δεν μπορείς να την επιστρέψεις, μπορεί να αρνηθεί δηλαδή ο έμπορος. Αλλά ακόμα και αν δεχθεί και είχες πληρώσει σε δόσεις, τότε το ποσό θα σου επιστραφεί από την τράπεζα πάλι σε αντίστοιχες δόσεις και όχι όλο μαζί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Dr. No είπε

Αν την αγοράσεις με δόσεις από το ίντερνετ, έχεις 14 μέρες περιθώριο να την επιστρέψεις. Η επιστροφή του ποσού θα γίνει όμως σε δόσεις από την τράπεζα και όχι όλο μαζί. 

 

Αν πας ο ίδιος σε μαγαζί και την πάρεις δεν μπορείς να την επιστρέψεις, μπορεί να αρνηθεί δηλαδή ο έμπορος. Αλλά ακόμα και αν δεχθεί και είχες πληρώσει σε δόσεις, τότε το ποσό θα σου επιστραφεί από την τράπεζα πάλι σε αντίστοιχες δόσεις και όχι όλο μαζί. 

 

προφανώς αν φτάσω στην αγορά δεν θα κάνω πίσω.

και δεν κολλάω εκεί.

Απλά ποτέ δεν μου κάθονταν οι πολλές δόσεις και με κούραζαν. Ακόμα κι αν το ποσό ήταν μικρό πχ 20-30 ευρώ. 25 δόσεις είναι τεράστιο χρονικό διάστημα. Διότι ξεφτάει η αίσθηση του καινούργιου σε 2-3 μήνες και μετά έχεις ένα τεράστιο βάρος.

Αν την πάρω θα γίνει εκτός ...τακτικού προϋπολογισμού

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dimsonic είπε

 

θέλουμε ντεμο μια μέρα

τι ντέμο?

Δεν έχω KRONOS

  • Χαχα 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, cos_dr είπε

τι ντέμο?

Δεν έχω KRONOS

εντάξει, πάρε ένα και μετά κάνε το βίντεο

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλοπαιχτο το εργαλείο Superfunk!!!Κούκλα είναι! Τώρα το ότι παρήγγειλες rosewood και σου ήρθε maple και όλα καλά το ακούω λίγο ανέκδοτο (για να μη σου πω...ύποπτο...εκ μέρους του πωλητή όχι εκ μέρους σου) σα να παραγγείλω μπολονεζ και να μου φέρουν ....pesto "αλλά δεν πειράζει καλή και η pesto".Καλοπαιχτη και πάλι! 

(Και το ηχητικό που ανέβασες ζόρικο)

  • Like 1

"The Tone Is In The Gear.....The Skill Is In The Hands"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, leon7pap είπε

εκ μέρους του πωλητή

 

Μα ο πωλητής δεν ανοίγει τα κουτιά των κιθαρωνΕ.... :)

Όπως τα παραλαμβάνει έτσι τα πουλάει...

Στο εργοστάσιο έγινε η "κουφή " και το καθΟμολοΓιαν happy accident. 

Και φυσικά και είναι ανέκδοτο αλλά η συγκεκριμένη εταιρεία έχει παράδοση σε τέτοια ανέκδοτα  :)

Προσωπικά όταν παραγγέλνω πατσά και μου φέρνουν, στην ίδια τιμή, σπαλομπριζολα 6μηνης ωρίμανσης δεν διαμαρτυρομαι πάντως  :)

Επεξεργασμένο από Superfunk
  • Ευχαριστώ 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ex-Πάνος Χελιδόνης

Καλόπαιχτη και με γειά! Αντε να ακούσουμε και κανα καινούριο rec με τ'άργανο..

 

(παραμένει βέβαια απαράδεκτο το happy accident για μια εταιρεία τέτοιου βεληνεκούς)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, Superfunk είπε

 

Προσωπικά όταν παραγγέλνω πατσά και μου φέρνουν, στην ίδια τιμή, σπαλομπριζολα 6μηνης ωρίμανσης δεν διαμαρτυρομαι πάντως  :)

Καλα...Εγώ δεν ειδα καμία σπαλομπριζολα αντί για πατσά...εγώ είδα να παραγγέλνεις Φεράρι με μαύρα δερμάτινα καθίσματα και να σου έρχεται Φεράρι με μπέζ δερμάτινα καθίσματα....κοινώς....άλλο παρήγγειλες και άλλο σου ήρθε...

Και όσο μπορούμε να πούμε ότι είναι unique...άλλο τόσο μπορούμε να πούμε ότι είναι spec INCORRRCT.Προσωπικα θα ξενερωνα τη ζωή μου αν άνοιγα το κουτί και έβλεπα τέτοιο λάθος και θα άρχιζα τους ΑΓΙΟΒΑΣΙΛΗΔΕΣ αλλά περί ορεξεως....σημασία έχει ΕΣΥ πως το πήρες και όχι όλοι εμείς μιας που εσύ ΠΛΕΡΩΣΕΣ και αφού εσένα δεν σε πειράζει τότε εμάς μας περισσευει :-)

Επεξεργασμένο από leon7pap
  • Like 1

"The Tone Is In The Gear.....The Skill Is In The Hands"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε παιδιά, δε μας πέφτει λόγος.

Εφ όσον πήρε απόδειξη ότι η κιθάρα είναι ουσιαστικά custom και σπάνια πλέον δεν χωράει συζήτηση. Το πρόβλημα θα ήταν μόνο αν η κιθάρα φαινόταν με swapped neck.

 

  • Συμφωνώ 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου