Προς το περιεχόμενο

παρηκμασαν οι metallica μετα το black album?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 116
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

τα άλλα δεν σου άρεσαν δηλαδή;

 

σαν σιντι ειναι σχετικα καλα.... αλλα δεν εχουν καμια σχεση με metallica... :evil:

 

 

"Τι είναι" οι Metallica δηλαδή;;

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα άλλα δεν σου άρεσαν δηλαδή;

σαν σιντι ειναι σχετικα καλα.... αλλα δεν εχουν καμια σχεση με metallica... :evil:

 

"Τι είναι" οι Metallica δηλαδή;;

 

Πως τολμας και πιανεις στο στομα σου τους Metallica,ε?Μου λες?

Τι θρασσος,θεε μου..

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα άλλα δεν σου άρεσαν δηλαδή;

σαν σιντι ειναι σχετικα καλα.... αλλα δεν εχουν καμια σχεση με metallica... :evil:

 

"Τι είναι" οι Metallica δηλαδή;;

 

Πως τολμας και πιανεις στο στομα σου τους Metallica' date='ε?Μου λες?

Τι θρασσος,θεε μου..[/quote']

 

Εσυ μάθε να παίζεις μπάσο μπας και καβαντζώσεις κανένα γκομενάκι πριν σε προλαβει ο Γιαννάκης Πετρούκης :lol: :lol: :wink: :D

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχήν δεν συμφωνώ με το "παρήκμανσαν". Από την άλλη οι Metallica των τελευταίων 3 albums δεν κάνουν κάτι το συγκλονιστικό. Και όσον αφορά στην κατεύθυνση που ακολούθησαν, δικαίωμά τους. Απλά υπάρχουν πολύ καλύτεροι δίσκοι στο στυλ αυτό (βλέπε Corrossion Of Conformity)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου άρεσαν πολύ τα "Load" και "Reload" αν και βέβαια τίποτα δεν φτάνει το Black Album σαν δίσκο (στο σύνολο). Οι pink floyd έχουν το dark side of the moon, οι beatles το abbey road, οι radiohead το ok computer, ε, και οι metallica το black album. Καμία από τις μπάντες αυτές δεν παράκμασε μετά τις κυκλοφορίες αυτών των αριστουργημάτων, απλά δεν ξεπερασαν τον εαυτό τους. Επίσης, να σημειώσουμε ότι το αγαπημένο μου τραγούδι είναι στο s&m (πολλααααά χρόνια μετά) και είναι το no leaf clover.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ytsestef_2112 Θα διαφωνήσω με το black. Μετά το st anger είναι ότι πιο πατάτα κυκλοφόρησαν. Μόνο το friend of misery κωλολέει, αλλά ως εκεί.

 

Αν δεν ήταν τα:

 

unforgiven,

nothing else matters }------> Ηλίθιες χαζομπαλάντες

 

 

και ο αμμάνθρωπος με τον περιπλανόμενο (ανούσια και τα 2 και με κάποια κλεψίματα δεξιά και αριστερά) θα πήγαινε άκλαφτος ο δίσκος.....

 

Και ένα από τα κορυφαία τους για μένα είναι το: The outlaw torn (ίσως το μοναδικό που αντέχω τον καταιγισμό του Wah από τον Hammet)

 

 

Ρε Κώστα εκτός από κάφρος είσαι και δικός μου;

Πάντως ο Ολυμπιακός έπαιξε πολύ καλύτερα.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου