Προς το περιεχόμενο

παρηκμασαν οι metallica μετα το black album?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 116
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Nope. Η προσωπικη μου αποψη ειναι οτι οι θαυμαστες τους παρηκμασαν...Για τη δικη μου νοοτροπια και τα δικα μου γουστα, οι Metallica δεν εκαναν τιποτα κακο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nope. Η προσωπικη μου αποψη ειναι οτι οι θαυμαστες τους παρηκμασαν...Για τη δικη μου νοοτροπια και τα δικα μου γουστα' date=' οι Metallica δεν εκαναν τιποτα κακο.[/quote']

 

Σοφή κουβέντα.Θεωρώ τα Load και Reload ώς πάρα πολυ καλούς δύσκους.Αν θέλαμε να ακούγαμε και άλλο thrash υπήρχαν και οι Slayer. :lol: :lol:

 

Επίσης τα riff των εν λόγω δίσκων και οι φωνητικές μελωδίες πιστεύω είναι "οδοστρωτήρες" :wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το black και μετά τα κομμάτια έγιναν πιο, απλά ας πούμε...χωρίς αυτό να

είναι κακό.Όμως οι παραγωγές είναι πάρα πολύ καλές.Εξαίρεση το St.Anger,όπου αυτό το ταμπούρο τρυπάει αυτιά,ίσως να παραχρησιμοποιήθηκε.

 

Γνώμη μου είναι πως το load και το reload έπρεπε να είναι ένας δισκος και

όχι 2. Θα ήταν πολύ δυνατός.

 

Επίσης τα riff των εν λόγω δίσκων και οι φωνητικές μελωδίες πιστεύω είναι "οδοστρωτήρες"

Όντως τα riff σκοτώνουν...

Τσάμπα καίει η....κονσόλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια ομως, αν και εχει πλακα να συζητηθει αυτο το θεμα, βαλτε το στο σωστο μερος. Τι σχεση εχει αν παρηκμασαν οι metallica με το "guitar, bass & amps"?

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατα τη ταπεινη μου αποψη οι metallica χαλασαν μετα το master of puppets... οχι οτι σιντι που εβγαλαν μετα δεν ηταν γενικα καλα.... αλλα για τους παλιους metallica (with burton) δεν ειναι αξιολογα... :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν όχι δεν θεωρώ ότι παρήκμασαν μετά το black album....

 

το "ανανεώνομαι" δεν σημαίνει παρακμάζω ούτε το "δεν αρέσω σε κάποιους οπαδούς με το νέο μου ύφος".......

 

κάποιοι δε το κατάλαβαν αυτό και ασχολιόντουσαν με το ότι κουρεύτηκαν.....

 

το τελευταίο album θα μπορουσε να ήταν δείγμα κόπωσης όπως και το ότι έγραψαν μουσική 7 χρόνια μετά (από το 96 με το reload)......αλλά και πάλι νομίζω ότι πρέπει να περιμένουμε τη νέα τους δουλειά για περαιτέρω συμπεράσματα....

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατα τη ταπεινη μου αποψη οι metallica χαλασαν μετα το master of puppets... οχι οτι σιντι που εβγαλαν μετα δεν ηταν γενικα καλα.... αλλα για τους παλιους metallica (with burton) δεν ειναι αξιολογα... :twisted:

8O 8O 8O 8O :? :?: :?: :?: :?

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου