Προς το περιεχόμενο

παρηκμασαν οι metallica μετα το black album?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 116
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μωρέ 1 να έβαζε από τα 4 τετ-α-τε ο κατιγιο και θα έλεγα τι θα λέγαμε.... Για να μην πω για τον Μπόχα.... Τι παλτό θεε.... και κράτησε έξω τον παπα ο μπάρμπας! Βέβαια θα μου πεις εδώ έκαψε τον ΠΑΤΣΑ ο παπάς θα του ξεφύγει του λεμονόκουπα;

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλαρά. Όλοι μπροστά, όλοι πίσω, σπάστε τους τα πόδια και πάρτε τους τα σώβρακα! Και ζβαπ (η σφαλιάρα στον σβέρκο του Ταραλίδη)

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω δικός σας είμαι μάγκες....

 

 

τα βαζέλια κάνανε δυο φάσεις και βάλανε γκολ....

 

 

 

άσε και έχω νευριάσει...

 

και κάτι άλλο: χωρίς τζολε δεν θυμάμαι να έχουμε πάρει ντέρμπι (είδατε και όσο μπήκε τι έκανε το παλικάρι...)

 

τεσπα για άλλη μια φορά το πρωτάθλημα στον πειραιά και ας πονάνε κάποιοι.....και ας κλαίνε...

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τεσπα για άλλη μια φορά το πρωτάθλημα στον πειραιά και ας πονάνε κάποιοι.....και ας κλαίνε...

 

Mε μηδενικη μπαλα ομως. Και κει ειναι το προβλημα, μπορει να παιρνετε πρωταθληματα, αλλα οσο δεν παιζετε μπαλα, δεν λεει τιποτα αυτο.Εκτος αν πλεον την βρισκετε με το να την λετε μονο στους βαζελους και να μην σας ενδιαφερει το παιχνιδι.

 

(για να προλαβω τους φιλους γαυρους, μην σχολιασετε "γιατι οι αλλοι παιζουν μπαλα?"-αν η ομαδα ηταν ενταξει, θα επαιζε. Ασε που καθε φορα μαζευουμε τα μπαλακια με το κιλο απο την ευρωπη)

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για παραδηγμα καποιος που ακουει βανδη....( χωρις να θελω να θηξω οσους ακουνε) αρχιζει και ακουει ταυτοχρονος.... αυτο εγω το θεωρω εξευτελισμο της μεταλ....

 

Καλά' date=' ασ'το. Συγνώμη κιόλας, αλλά ο εξευτελισμός της metal είναι αυτά που λες και αυτό το τουπέ και η μούρη που πουλάνε οι μεταλάδες. Και μου αρέσει και που δε θέλεις να τους θίξεις κιόλας, δηλαδή αν ήθελες πώς ακριβώς θα το έθετες; Έλεος δηλαδή. Το "χωρίς να θέλω να τους θίξω" το λες όταν μια πρότασή σου μπορεί να παρεξηγηθεί. Στην προκειμένη περίπτωση δεν ήταν παρεξηγήσιμο αυτό που έγραψες, ήταν σαφές και όντως θίγεις αυτούς που δε θες να θίξεις.

 

Τέλος πάντων, δεν υπάρχει χώρος για συνενόηση προφανώς, από τη στιγμή που το μουσικό σου κριτήριο βασίζεται στο πόσο πουλάει ένα album. Κάνεις ό,τι κάνουν αυτοί που κατηγορείς, απλά από την αντίθετη πλευρά.

 

+1 στον boukaw, εξαιρώντας το St Anger (που αρχικά για 2-3 μέρες μου είχε φανεί καλό), όλα τα άλλα είχαν κάτι να πουν.[/quote']

 

 

θελω να καταληξω στο οτι κατι εμπορικο πουλαει ανεξαρτητου ποιοτητας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό που λες λέει πολλά για το επίπεδο του πρωταθλήματος: ότι παίρνουμε πρωτάθλημα χωρίς να ζοριστούμε.....

 

και γιατί να κουραστούμε αφού μπορούμε και έτσι...

το θέμα είναι άλλο: το τι θα κάνουμε στην ευρώπη.....όλα τα έχω δει απ τον ολυμπιακό αλλά θέλω αυτό το βήμα παραπάνω που πιστεύω πως του χρόνου θα έχουμε....με σοβαρό προπονητή, νέους (όχι μόνο σε ηλικία) παίχτες αλλά και σοβαρότητα από όλη την ομάδα.....(παίχτες, προπονητή, πρόεδρο και φιλάθλους...)

 

αυτά περί ποδοσφαίρου...στοπ εδώ...

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου