Προς το περιεχόμενο

Τι εφέ είναι αυτό?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, σήμερα ήμουν με ένα φίλο και προσπαθούσα να τον ηχογραφίσω. Δηλαδή τον ηχογράφησα. Και μετα ήθελε ο ήχος του να είναι κάπως

έτσι! ΤΙ εφέ είναι αυτό? Distortion με Flanger?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kατάλαβα, τον συνεπήρε αυτό το αριστούργημα.

 

κακε.........ξερεις τι ΚΟΠΟ θελει να φαλτσαρεις τοοοοοσο ωστε το autotune να ακουγεται τοσο πολυ ?? μιλαμε για κιλα ιδρωτα

 

 

ειλικρινα ρε kostas-slash τι του αρεσε του φιλου σου απο αυτο ? μηπως αν πηγαινες σε κατι τετοιο να ηταν καλυτερα ?

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Roy Vedas - Fragments of Life (The original)

Εχω την εντυπωση οτι αυτο το κομματι εκανε διασημο αυτο το γελοιο εφφε, και απο τοτε μονο σε...Οπερα δεν το εχουμε ακουσει.

Για πολλες Κλοτσιες! :-X >:(

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω την εντυπωση οτι αυτο το κομματι εκανε διασημο αυτο το γελοιο εφφε, και απο τοτε μονο σε...Οπερα δεν το εχουμε ακουσει.

Για πολλες Κλοτσιες! :-X >:(

ναι αυτο το κομματι το εκανε διασημο - αλλα αλλο να το ακους απο αυτους που "ξερουν" να το χρησημοποιησουν και αλλο απο τον καθε τελειωμενο που δεν ξερει να τραγουδισει - προσωπικα των roy vedas μου αρεσει πολυ - γουστα ειναι αυτα βεβαιως βεβαιως

think2ice TM https://myspace.com/mood.of.joy.band

Terry rules the bass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα τι να σου πω! Δεν ξέρω τι μπορεί να του αρέσε. Ήθελε να κάνει την φωνή του ποιό ηλεκτρονική από ότι κατάλαβα... Να μην στα πολυλογώ, αφού μου έλεγε ότι υπάρχει ειδικό "εφέ" που τα κάνει αυτά, και επειδή εγώ από όσα εφε έχω (μέχρι και ήχο από synth του έβαλα) ΔΕΝ βρίκα τέτοιο πράγμα, απευθύνθηκα στο Νοιζ... Αχ θα το σκίσω το πτυχίο μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου