Προς το περιεχόμενο

Korg & Kurzweil / Τι εστί CasioCZ 101



Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όταν το πατάς τότε θα σου βάλει

Το κείμενο του προηγούμενου

 

Απλά πριν πρέπει κάτι να διέγραψες. Προσοχή τα quote να είναι κανονικά με τις αγκύλες τους και τα σχετικά

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 143
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Το κείμενο του προηγούμενου

 

Απλά πριν πρέπει κάτι να διέγραψες. Προσοχή τα quote να είναι κανονικά με τις αγκύλες τους και τα σχετικά

 

 

MMMM!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε κάτι απλό. Όταν πατάς παράθεση τότε στο τέλος εμφανίζει αυτό Απλά τοποθέτησε το κέρσορα στο τέλος του (κάπως έτσι δλδ: | ) άσε παράγραφο και γράψε.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω να σας πω πόσο στεναχωρέθηκα σήμερα.

Είδα απο κοντά και εν ώρα λειτουργίας το Pa1Χ και απογοητέυτικα ειλικρινά :( δηλαδή το Pa800 τι μπορεί να κάνει;

Ρε παιδιά,το πήρα απόφαση,αρχίζω οικονομίες απο τώρα,το Pa50 μου θέλει επειγώντος αλλαγή!!!!

Μιας που τον άλλο μήνα έχω και γενέθλεια λέω μήπως μπορώ να κάνω κάτι,γιατί αν μάθουν οι δικοί μου (με τους δικούς μου κατοικώ) οτι θέλω να πάρω πλήκτρα (τα χριστούγεννα πήρα το TR) ίσως και να με πετάξουν απο το σπίτι.

 

Βοήθειαααα αδέλφια μου,πείτε μου μια λύση... !!!

 

Υ.Γ. Πω Πω το ερωτεύτικα,τι ήθελα και πήγα να δω τον γνωστό μου να παίζει...πφφφφ :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

' date='το Pa50 μου θέλει επειγώντος αλλαγή!!!!

[/quote']

 

καποιος που εχει τα pa50-60-80 και ξερει να τα χειριζεται δεν νομιζω να ετυπωσιαστει τοσο πολυ απο το Pa1Χ . Δεν ειναι και χαοτικες οι διαφορες τους 8)

 

αφορμη για αγορες μαλλον ψαχνεις :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

' date='το Pa50 μου θέλει επειγώντος αλλαγή!!!!

[/quote']

 

καποιος που εχει τα pa50-60-80 και ξερει να τα χειριζεται δεν νομιζω να ετυπωσιαστει τοσο πολυ απο το Pa1Χ . Δεν ειναι και χαοτικες οι διαφορες τους 8)

 

αφορμη για αγορες μαλλον ψαχνεις :P

Συμφωνώ οι μεγάλες αλλαγές είναι στο design και στις ευκολίες χρήσης.Κατά τα άλλα οι διαφορές δεν είναι πολύ μεγάλες,δε λέω ότι θα με χάλαγε ένα pa800 8O

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν για κοιτάτε τι μπορούν να κάνουν ενάς "παλαβός" ΡΟΜ, ένα PA-80 και ένα PA1XPRO.....

 

 

Απλά για την ιστορία ο Cita προηγουμένως είχε ένα I30 και είμαι σίγουρος ότι σε κάποιο επόμενο βιντεάκι θα παίζει με το PA800.

 

Πάντως όσοι ενδιαφέρονται για τα εν λόγω θηρία ασ ρίξουν μια ματιά στο EBAY.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φοβερό αλλά δε κατάλαβα τι αρμόνια έχει ο καθένας γιατί έχει απο δύο ο καθένας τους.Πάντως δύο πρέπει να είναι της σειράς pa1x γιατί το κάθε μικρόφωνο βγάζει διαφορετική φονή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φοβερό αλλά δε κατάλαβα τι αρμόνια έχει ο καθένας γιατί έχει απο δύο ο καθένας τους.Πάντως δύο πρέπει να είναι της σειράς pa1x γιατί το κάθε μικρόφωνο βγάζει διαφορετική φονή.

 

Τα αρμόνια είναι του Cita. Οι υπόλοιποι απλά κάνουν απαντήσεις και συμπληρώνουν. Το ένα μικρόφωνο είναι μέσω του TCHELIKON επεξεργαστή του PA1PROX και το άλλο είναι η φυσική φωνή.

 

Ο τύπος είναι αλλού........!!!

 

Απλά κάνει ντουέτο με "ζωντανό" pitch shift που το επιλέγει αυτός όποτε θέλει! Μόνο ένας ΡΟΜ θα μπορούσε να το κάνει αυτό......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου