Προς το περιεχόμενο

Speed changer


GVC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας! Ρε παιδιά μηπως ξερει κανεις καποιο προγραμμα για αλλαγη ταχυτητας σε mp3 κομματια, αλλα για υπολογιστή;Μου προτειναν το Music Speed Change. Βρήκα την έκδοση Music Speed Change Lite 2, για κινητο, το κατέβασα αλλα μου κάνει νερά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, GVC είπε

Καλησπέρα σας! Ρε παιδιά μηπως ξερει κανεις καποιο προγραμμα για αλλαγη ταχυτητας σε mp3 κομματια, αλλα για υπολογιστή;Μου προτειναν το Music Speed Change. Βρήκα την έκδοση Music Speed Change Lite 2, για κινητο, το κατέβασα αλλα μου κάνει νερά.

δες αν μπορέσεις να βρεις κάπου το riffstation

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το transcribe από την seventhstring είναι ωραίο πρόγραμμα που αλλάζει ταχύτητες και τονικότητες. Είναι όμως μόνο για win, Mac και linux.

Επίσης ωραία επέκταση είναι η transpose pitch loop, εγώ την χρησιμοποιώ σε chrome, για μελέτη σε βιντεάκια του yt.

Για κινητό δυστυχώς δεν γνωρίζω κάτι αντίστοιχο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα και παλι!οχι το εγραψα λαθος μαλλον και περασα αλλο νοημα. Για υπολογιστη θελω το προγραμμα, οχι για κινητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Vartanis είπε

Υπαρχει app για ΚΙΝΗΤΟ που να αλλαζει την τονικοτητα (pitch)  και να ειναι καλο;

Εννοειτε free.

 

Εξαιρετικό είναι το lexis audio editor.

Κάνεις πολλά πράγματα, εύκολα και γρήγορα. Θα σε ικανοποιήσει, εκτιμω.

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, dimsonic είπε

για πισι ρωτάει ο άνθρωπος

o op

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου