Προς το περιεχόμενο

Eurovision 2022.


Nestoras

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, cigaret13 είπε

Την έβλεπε η γυναίκα μου, εγώ με τα ακουστικά στο λάπτοπ... και κάποια στιγμή σηκώνοντας το κεφάλι μου είδα κιθαρίστα με δοξάρι βιολιού😱 σε μια 335 style κιθάρα....δεν συγκράτησα όμως ρε γαμώτο ποιά χώρα ήταν..

Υ.Γ. Μην αναφέρει κανείς τον Jimmy....

 

εγω είδα τη φάση ντουζ πουά.

Είναι πάντα η καλύτερη φάση στην όλη υπόθεση

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, cigaret13 είπε

Την έβλεπε η γυναίκα μου, εγώ με τα ακουστικά στο λάπτοπ... και κάποια στιγμή σηκώνοντας το κεφάλι μου είδα κιθαρίστα με δοξάρι βιολιού😱 σε μια 335 style κιθάρα....δεν συγκράτησα όμως ρε γαμώτο ποιά χώρα ήταν..

Υ.Γ. Μην αναφέρει κανείς τον Jimmy....

Η Τσεχία! https://youtu.be/QMoX6oPSnws

  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eμενα παλι μου φανηκε απο τις καλυτερες εβροβιζιον εδω και παρα πολλα χρονια απο θεμα πχιοτητας.

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτό της Τσεχίας που βάλατε στο 0.41 το πατσάρισμα δεν έχει γίνει καλά, του έχει φύγει μια VCO και ένα LFO δεν το έχει πατσάρει με το output της περιβάλλουσας  (ADSR) δεν το έχει ρυθμίσει σωστά και το άκουσα και λέω τι έγινε χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ🤣 κρυο, αστείο για ΣΥΝΘΕΣΑΪΖΕΡΣ Χαχαχαχαχαχα🤣

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, cos_dr είπε

Σε αυτό της Τσεχίας που βάλατε στο 0.41 το πατσάρισμα δεν έχει γίνει καλά, του έχει φύγει μια VCO και ένα LFO δεν το έχει πατσάρει με το output της περιβάλλουσας  (ADSR) δεν το έχει ρυθμίσει σωστά και το άκουσα και λέω τι έγινε χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ🤣 κρυο, αστείο για ΣΥΝΘΕΣΑΪΖΕΡΣ Χαχαχαχαχαχα🤣

Τα αγχη του να παιζεις λάιβ.... 😁

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου