Προς το περιεχόμενο

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ: Ελληνικά εγχειρίδια χρήσης


Προτεινόμενες αναρτήσεις

:lol:

 

Τι μου λέτε, μιλάμε μεν καμια φορά για τα πειρατικά και να δίνουμε το παράδειγμα, αλλά τι να πρωτοκάνουμε.

 

Να πληρώσουμε φως, νερο, τηλεφωνο, dsl, κοινόχρηστα, supermarket, βενζίνες, σερβις, ασφάλειες, κάρτες, αν έχουμε και ενοίκιο, τσιγάρα, να πάρουμε και κανα ρούχο, και όλα αυτά με μισθούς της τάξεως των καθαρών 650 με 1200 ευρώ στην καλύτερη.

 

Αυτό για την ακρίβεια.

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

TI 650? ξερω πολλες δουλεις απο αποθηκες και αλλες χειρονακτηκες εργασιες εωε ακομα και δουλειες γραφειου οπου καποιες υποτηθεται οτι εχεις ενα καλυτερο """επιπεδο""" γνωσεων και κυρως οπου οι περισσοτεροι νομιζουν οτι βγαζεις τα αντερα σου κι ομως περνεις 550 ευρω. πριν 15 χρονια περνανε τοσα λεφτα και ακομη τα ιδια! :(

NON SERVIAM...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να μην βάλω, οικογένεια, παιδιά, μαιευτήρια, γιατρούς, έξοδα γάμου και τέτοια.

 

Και άλλοι παίζουν με ομόλογα των ταμείων και κονομάνε αέρα.

 

Αν εμένα με τιμωρήσουν για 1000 ευρώ επειδή π.χ. έχω ένα πειρατικό πρόγραμμα, αυτούς που κατακλέψανε και κατασπαταλήσανε το δημόσιο χρήμα, και το κάνανε συνάλλαγμα, τι πρέπει να τους κάνουνε?

 

Sorry για το off topic.

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μένα που οι οδηγίες του pa50 δεν ήταν καν στα αγγλικά αλλά στα γερμανικά.Βέβαια ξέρω λίγα γερμανικά αλλά τι να βγάλεις.Όιτ έχω μάθει το έμαθα απο μόνος μου.Τα manual γενικά τα ελληνικά θα έπρεπε να είχαν κάποιες συγκεκριμένες λέξεις στα αγγλικά και σε παρένθεση στα ελληνικά για τους αρχάριους.όχι σαν κάπου που είδα δειγματοληψία και ψαχνόμουνα να καταλάβω τι θέλει να πεί ο ποιητής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ο καινούριος τίτλος δίνει ρέστα

 

"ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ: Ελληνικά εγχειρίδια χρήσης"

 

Ελληνικά εγχειρίδια?!?!?!?!?!? ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ!!!!!!! Ακους εκεί!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Εχθρός τού κέρδους είναι ή αντοχή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά η αντιπροσωπεία της korg έβγαλε Ελληνικά Μ;anual' date=' θυμάμαι συζητάγαμε το θέμα στο forum τοτε το 2003.

 

:lol:[/quote']

 

 

παλιοσειρά το βρήκα :lol:

 

http://www.noiz.gr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=615&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=%C5%EB%EB%E7%ED%E9%EA%FC+manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα ρε, είδες, δεν είναι συγκινητικό να βλέπουμε παλιά πόστ γενικά?

 

Επίσης αποδεικνύεται εύκολα έτσι , οτι κάποια πράγματα δεν αλλάζουν!

 

Είμαστε ακόμα εδώ!!

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα ρε' date=' είδες, δεν είναι συγκινητικό να βλέπουμε παλιά πόστ γενικά?

 

Επίσης αποδεικνύεται εύκολα έτσι , οτι κάποια πράγματα δεν αλλάζουν!

 

Είμαστε ακόμα εδώ!![/quote']

 

 

ανατρέχω αρκετές φορές σε παλιά post θυμάμαι ήμουνα "επισκέπτης brain" το πασχα του 2003 και ανταλάσαμε ευχές.

 

Ενοήται ότι θα μας βρίσκουν πάντα απεναντι τους όταν μας εκμεταλεύονται

"οι αντιπρόσωποι" :lol: τίτλος για ταινία

 

:wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου