Προς το περιεχόμενο

Μπορείτε να ακούσετε τα σημερινά χιτς?


Μπορείτε να ακούσετε τα σημερινά χιτς?  

19 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Πόσα μπορείτε να ακούσετε από τη λίστα ? (δωρεάν)

  2. 2. Πόσα από τα ονόματα που βλέπετε πιστεύετε ότι θα ήταν γνωστά σήμερα αν οι εταιρείες συνέχιζαν να λειτουργούν όπως πριν χωρίς πλατφόρμες?

  3. 3. σας ικανοποιεί μουσικά η σύγχρονη τάση στις επιτυχίες?

    • ναι
    • οχι
    • μου είναι αδιάφορο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

20 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Τα μάζεψαν, πέρασαν  τα σύνορα πάρκαραν στο πρώτο χωριό του Βελγίου και του κουνούσαν το μαντίλι... 

Πήραν γραμμή-ιδέες από τους δικούς μας εφοπλιστάδες.... 

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, Pavloz είπε

Μόλις ολοκλήρωσα την ανάγνωση όλων των μετέπειτα σχολίων και για να επανέλθω στο αρχικό σου ερώτημα που τέθηκε μέσω ψΟφοφορίας: άλλα ρωτάς κι άλλα μαθαίνεις...🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Ετσι ειναι εδω.

Πρωτιστως πατριδογνωσια 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Γιατί φίλος, έχεις πρόβλημα με το πληθωριστικό χρήμα; Ξέρεις τι ωραία ταπετσαρία κάνει το χαρτονόμισμα του δισεκατομμύριου; Μούρλια...

Αφτά γουστάρω με τον σοσιαλισμό- έχει τις λύσεις ρε παιδί μου. 

Το έκανε και ο Hollande στη Γαλλία, με όσους έβγαζαν από 1 μύριο και άνω. Τα μάζεψαν, πέρασαν  τα σύνορα πάρκαραν στο πρώτο χωριό του Βελγίου και του κουνούσαν το μαντίλι... 

Το παιχνίδι φαίνεται πως είναι τεχνοκρατικο αλλά δεν είναι. Είναι πολιτικό. Το θέμα είναι τι πολιτικός είσαι και τι πολιτικό θέλει ο λαός. Αυτό θα κριθεί όπως κρίνεται πάντα στις εκλογές. Και η εκάστοτε κυβέρνηση θα έρθει αντιμέτωπη με τα ψέματα της και με το ποσό καλά ζει και νιώθει ο λαός. Εκτείνη την ιερή ώρα λοιπόν δεν έχουν σημασία τα νούμερα, τα συστήματα. Σε αυτά που λέω εγώ λοιπόν θαρρώ θα βασιστεί ο λαός όταν θα ψηφίσει και τολμώ να πω πως η σημερινή κυβέρνηση, την έχει......... Χαχαχαχαχα 🤣🤣🤣🤣🤣

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, Pavloz είπε

Μόλις ολοκλήρωσα την ανάγνωση όλων των μετέπειτα σχολίων και για να επανέλθω στο αρχικό σου ερώτημα που τέθηκε μέσω ψΟφοφορίας: άλλα ρωτάς κι άλλα μαθαίνεις...🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Η ουσία είναι...

Ψηφισες?

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Αυτό θα κριθεί όπως κρίνεται πάντα στις εκλογές.

 

Ναι αλλά αν βγείτε αυτές θα είναι και οι τελευταίες. 

Αφού θα γινει η εγκαθίδρυση του ΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟΥ που ελέγχει το χρημα όπως λες.

Και στον σοσιαλισμό αΦτον εκλογές παπαλα.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αυτόν που είναι τώρα δεν τον θέλω, δεν τον μπορώ 🤣αλλά αυτά θα τα αποφασίσει ο λαός ελεύθερα. 

 Για το spotify να επανέλθουμε. 

 Εγώ τώρα δύο μέρες που το δούλεψα είναι οκ. Ακούω μοντέρνα κομμάτια, συνδρομή δεν πληρώνω γιστι δεν ακούω τόσο πολύ. Μια χαρά από εμένα. Αφού είναι και δωρεάν και επί πληρωμής καλύπτει όλες τις ιδεολογικές ανησυχίες και προτιμήσεις 🤣

 

4 λεπτά πριν, Superfunk είπε

 

Ναι αλλά αν βγείτε αυτές θα είναι και οι τελευταίες. 

Αφού θα γινει η εγκαθίδρυση του ΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟΥ που ελέγχει το χρημα όπως λες.

Και στον σοσιαλισμό αΦτον εκλογές παπαλα.

Τα βλεπεις απόλυτα λόγω της οικονομικής κατάρτισης🤣 Εγώ που είμαι και συνδικαλιστής τα βλέπω πιο γκρι, με την πολιτική πετυχαίνω περισσότερα και υπερβαίνω τα όρια. Είναι πιο ευπλαστα τα πράγματα πίσω από την κουρτίνα και εγώ είμαι από τη φύση μου ενωτικός χωρίς όρια 🤣

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Τα εχεις καταλαβει ομως οτι "αυτα που πετυχαινεις" με τον συνδικαλισμό στο δημόσιο, στο τελος τα πληρωνει ο λαος απο τους φορους του; 'Η νομίζεις ότι τα βγάζει από το σεντούκι του ο Μητσοτσίπρας;

 

 Γενικά αυτή η ηλιθιότητα ότι οι αριστεροί μόνο σκεφτονται το λαο, λες και υπήρξε ποτε ιδεολογια ή φιλοσοφία που δεν αποσκοπούσε, έστω και αν απέτυχε στην πράξη, στην γενικότερη ευμάρια μιας κοινωνίας, είναι ακριβώς αυτό: Ηλιθιότητα. Όλες οι ιδεολογίες και τα συστήματα, από την πεφωτισμένη δεσποτεία μέχρι τον αναρχοκολλεκτιβισμό, στη βελτίωση της ζωής του συνόλου αποσκοπούν. Και όχι φυσικά για ηθικολογικούς λόγους, αλλά γιατί η κοινωνική συναίνεση είναι το Α και το Ω για να μπορέσει ένα σύστημα να στηρίξει και να αναπαράγει τον εαυτό του, η ωμή δύναμη απλά δεν αρκεί για μακροπρόθεσμη σταθεροποίηση.

 

   Βέβαια κάποια σιχαμένα καθεστώτα τύπου κομμουνισμού- ναζισμού, ΕΞΑΙΡΟΥΝ από το σύνολο ομάδες ανθρώπων είτε λόγω φυλής, είτε θρησκείας, είτε οικονομικής ταξης, και τα χρησιμοποιούν ως εξιλαστήρια θύματα, δούλους στα κάτεργα κλπ, αυτό είναι άλλη κουβέντα όμως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
27 λεπτά πριν, Superfunk είπε

 

Ναι αλλά αν βγείτε αυτές θα είναι και οι τελευταίες. 

Αφού θα γινει η εγκαθίδρυση του ΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟΥ που ελέγχει το χρημα όπως λες.

Και στον σοσιαλισμό αΦτον εκλογές παπαλα.

Έλα τώρα και εσύ, μην υπερβάλεις.

Αφτά τα λαίναι οι κομμουνιστές οι "ορθόδοξοι".

 

Ο Κωστάκης μας είναι με τους άλλοι... τους γιαλατζί ντε, που κάνουν διακοπές στα κότερα της πλουτοκρατίας. Διότι όπως λέει και το ρητό «είναι αριστεροί, όχι κορόιδα»... 😄

  • Χαχα 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, manosx είπε

Τα εχεις καταλαβει ομως οτι "αυτα που πετυχαινεις" με τον συνδικαλισμό στο δημόσιο, στο τελος τα πληρωνει ο λαος απο τους φορους του; '

 

Όχι,φυσικά και δεν το έχει καταλάβει 

 

5 λεπτά πριν, manosx είπε

'Η νομίζεις ότι τα βγάζει από το σεντούκι του ο Μητσοτσίπρας;

 

Αυτό ακριβώς νομίζει.

Αφου αν δεις το βίντεο της εφόδου (ή μάλλον του σχεδιασμού της εφόδου) στο Νομισματοκοπειο, είναι ακριβώς δίπλα στον Λαφαζανη με στολή δύτη και αναπνευστήρα έτοιμος για βουτιά στην πισίνα με τα 50ευρα που νόμιζαν ότι θα βρουν κατά την εφοδο

 

  • Χαχα 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου