Προς το περιεχόμενο

πως η τραπ "νίκησε" τις μουσικές βιομηχανίες


dimsonic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

55 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Να, σαν την Εύα Καϊλη.

Κάτσε γιατί μας μπερδεβισ.

Αυτουνηνα ΠΑΣΟΚ δεν ινε;

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Superfunk είπε

Κάτσε γιατί μας μπερδεβισ.

Αυτουνηνα ΠΑΣΟΚ δεν ινε;

Αλλα λένε. Πως ειχε πάει με τους άλλους εδω και μήνες και θα την κατέβαζαν. Και δεν το έλεγε για να μην ζητήσει ο Ανδρουλάκης την έδρα. Της ειχε βάλει χέρι😂Ειχε πάει με τους αρίστους😂. Θα έλεγε σοσιαλιστής ποτέ τέτοια για τους εργάτες?😂

 Ξεμπροστιαστηκαν γι αυτό η νεολαία ακούει trap. Τους τα έχωσε και ο Light τις προάλλες. 

 Εκει trap. Τα παιδιά μας να μην έχουν ανάγκη να προσκυνάνε τους δήθεν άριστους για νσ μην πεινάνε.😂😂

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, trolley είπε

Σήμερα που βρήκα λίγο χρόνο, είδα τα τρία πρώτα λεπτά του βίντεο. Ο άνθρωπος είναι απόλυτα άσχετος, είναι εκπληκτικό το ότι κατάφερε να βγει από τη κολυμπήθρα στη βάπτισή του. Αναφέρεται στην τραπ (την ελληνική, αν κρίνω από τον πρόλογο) σα να είναι το hip-hop (εδώ προτείνω να δει κάποιος τη ταινία Straight Outta Compton, την είχε το Netflix τελευταία φορά που κοίταξα).

Γιατι ειδες τα 3 μονο?

Δεν μπορεις να εχεις αποψη ετσι.

Κατα τα αλλα μαλλον εισαι μειοψηφια

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, dimsonic είπε

Γιατι ειδες τα 3 μονο?

Διότι, το συμπέρασμα του ότι "η τραπ νίκησε τις μεγάλες εταιρείες" δείχνει ότι δεν αντιλαμβάνεται ποιες είναι οι "μεγάλες εταιρείες" το 2022 και τι ακριβώς κάνουν. Δες και το λακωνικό ποστ του manosx.

 

9 λεπτά πριν, dimsonic είπε

Δεν μπορεις να εχεις αποψη ετσι.

Όπως λένε και οι Ξένοι, δε χρειάζεται να φας όλη τη κατσαρόλα με τη σούπα προκειμένου να ξέρεις τι γεύση έχει. Είδα και δεύτερο βίντεο, όπως έγραψα.

 

10 λεπτά πριν, dimsonic είπε

Κατα τα αλλα μαλλον εισαι μειοψηφια

Έχει ξαναγίνει, δεν το θεωρώ πρόβλημα. Ευχαριστώ πάντως.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είσαι μειοψηφία σε ενα θέμα και έχεις δίκιο, τότε η πλειοψηφία φαντάζει ως τυραννία. 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, trolley είπε

Διότι, το συμπέρασμα του ότι "η τραπ νίκησε τις μεγάλες εταιρείες" δείχνει ότι δεν αντιλαμβάνεται ποιες είναι οι "μεγάλες εταιρείες" το 2022 και τι ακριβώς κάνουν. Δες και το λακωνικό ποστ του manosx.

 

Όπως λένε και οι Ξένοι, δε χρειάζεται να φας όλη τη κατσαρόλα με τη σούπα προκειμένου να ξέρεις τι γεύση έχει. Είδα και δεύτερο βίντεο, όπως έγραψα.

 

Έχει ξαναγίνει, δεν το θεωρώ πρόβλημα. Ευχαριστώ πάντως.

Δεν κατανοω το 1. Ουτε του manosx. Και δυστυχως το πληκτρολογιο και ο χρονος του καθενος σε κανει να νομιζεις οτι ο αλλος θα καταλαβει τι εχεις στο μυαλό σου με 2 γραμμες.

 

Αυτο με τη σουπα επισης ατοπο. Διοτι μεσα στη σουπα εχει και καρότο και κρεας και εσυ δοκιμάζεις μονο το ζουμι. Στα αλλα δεν εφτασες. Ουτε με ενδιαφερει αν ειδες ΑΛΛΟ βιντεο. Με ενδιαφερει να ειδες αυτο το βιντεο (ολο)

 

Με λιγα λογια μου τη δινει καποιοι να θεωρουν οτι καποιος Χ ειναι σκουπιδι κι οι ιδιοι επαιοντες απο τον καναπε τους. Ειτε ο πρωτος καποιος εισαι εσύ ειτε αλλος (χαριν της συζητησης γινεται αυτο) αλλα γενικως δεν με πειθεις. Σιγουρα δεν σε ενδιαφερει αυτο οπως και μενα δεν με ενδιαφερει οτι δεν σε ενδιαφέρει αλλα ετσι θελω να το γραψω.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, dimsonic είπε

Με λιγα λογια μου τη δινει καποιοι να θεωρουν οτι καποιος Χ ειναι σκουπιδι κι οι ιδιοι επαιοντες απο τον καναπε τους. Ειτε ο πρωτος καποιος εισαι εσύ ειτε αλλος (χαριν της συζητησης γινεται αυτο) αλλα γενικως δεν με πειθεις. Σιγουρα δεν σε ενδιαφερει αυτο οπως και μενα δεν με ενδιαφερει οτι δεν σε ενδιαφέρει αλλα ετσι θελω να το γραψω.

Σε έχει πιάσει το Πνεύμα των Χριστουγέννων βλέπω, θες να πεις την κακία σου... ε, πες την ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ; Εσύ δεν είσαι "επαϊων" του καναπέ σου; Επίσης, γιατί να σε πείσω; Με είδες εμένα παιδάκι μου να επιχειρώ να φτιάξω βίντεος και να με κάνουνε σπαμπσκράημπ, να βγάλω και κανά φράγκο ή να πάω μεθαύριο για βουλεΦτής; Είμαι ένας τύπος που συμμετέχει ΑΝΩΝΥΜΑ σε ένα φόρουμ, και όταν έχω χρόνο και διάθεση παραθέτω την άποψή μου. Μπορείς να μην τη διαβάζεις, θα σε βοηθήσει ψυχολογικά και θα πιστεύεις συνέχεια ότι έχεις δίκηο. Ωραία δεν θα είναι;

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, trolley είπε

Σε έχει πιάσει το Πνεύμα των Χριστουγέννων βλέπω, θες να πεις την κακία σου... ε, πες την ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ; Εσύ δεν είσαι "επαϊων" του καναπέ σου; Επίσης, γιατί να σε πείσω; Με είδες εμένα παιδάκι μου να επιχειρώ να φτιάξω βίντεος και να με κάνουνε σπαμπσκράημπ, να βγάλω και κανά φράγκο ή να πάω μεθαύριο για βουλεΦτής; Είμαι ένας τύπος που συμμετέχει ΑΝΩΝΥΜΑ σε ένα φόρουμ, και όταν έχω χρόνο και διάθεση παραθέτω την άποψή μου. Μπορείς να μην τη διαβάζεις, θα σε βοηθήσει ψυχολογικά και θα πιστεύεις συνέχεια ότι έχεις δίκηο. Ωραία δεν θα είναι;

Τι ειναι πνευμα Χριστουγέννων?

Δε σε πιανω. Εγω κακια? Look who's talking 

Εγω επαιων?

Σας εβαλα ενα βιντεο γιατι σλλιως θα πιασουμε μαμουνια εδω μεσα και αμεσως το γειωνεις χωρις καν να το δεις?

Μηπως βγαζεις εσυ πνευμα με τους γιουτουμπερς? Τι σου κάνανε?

Και γω ανωνυμα γραφω.

Και ignore μπορω να σε κανω και να με κανεις αλλα δεν ειναι αυτη η ουσια. 

Ετσι παει και μενουμε με το τι μουσικη ακουτε τωρα.

Σοβαρη συζητηση γιοκ. Ο χ ειναι μλκς και ασχετος εγω ξερω πιο πολλα χωρις να δω τι λεει και εσυ που βαζεις τα βιντεο του εισαι εγκαθετος και εχεις οφελος.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, dimsonic είπε

Τι ειναι πνευμα Χριστουγέννων?

Είναι η φάση που ο Σκρουτζ αναγνωρίζει ότι υπάρχει και άλλη στάση ζωής από τη δική του και αποφασίζει να της δώσει μία ευκαιρία.

 

4 λεπτά πριν, dimsonic είπε

Σοβαρη συζητηση γιοκ

Τόσες σελίδες κάνουν πλάκα οι άλλοι με το ΠΑΤΣΟΚ και λοιπά, αλλά δεν το έγραψες αυτό. Το γράφεις τώρα που διάβασες τη δική μου απάντηση. Άρα μάλλον είμαι αρκετά σοβαρός.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου