Προς το περιεχόμενο

πως η τραπ "νίκησε" τις μουσικές βιομηχανίες


dimsonic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωωωωωωχ ρε πστμ. Δεν ειστε για συζητηση.

Που ξερετε ρε σεις αν στην πορεια δεν τις εξαγορασαν.

Οκ δικιο εχετε. Αντε να το σφυριξουμε έχουμε και να μαγειρεψουμε.

Ενταξει ρε Μανο (χρονια πολλα κιολας) περιμενω ενα βιντεο με τη δικη σου αναλυση αφου τα ξερεις απο μεσα.

  • Like 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα για drake και τετοια δεν ξερω απο μεσα, ξερω ομως απο τους δικους μας, και εξαρχης ειχαν τα χρηματα και τις ακρες, καμια σχεση με πανκ, στο ορκιζομαι 🙂 Χρονια πολλα.

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, manosx είπε

Κοιτα για drake και τετοια δεν ξερω απο μεσα, ξερω ομως απο τους δικους μας, και εξαρχης ειχαν τα χρηματα και τις ακρες, καμια σχεση με πανκ, στο ορκιζομαι 🙂 Χρονια πολλα.

Συγνωμη κι ολας για να καταλάβω πανκ ειναι η χραπ? Γιατι αν δεν ειναι να παω να αγορασω ολα μεταξυ 75 79 που στερηθηκα

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα, μαλλον ουτε η πανκ ειναι πανκ 😆  και εκει οι εταιριες καναν κουμαντο σε μεγαλο ποσοστο, αλλα τελως παντων εννοω οτι η φαση με το τραπ εξαρχης ειχε προσανατολισμο στην εμπορικοτητα, και οι παραγωγες μονο ανεξαρτητες diy βασιλακης καιλας δεν ηταν, επεφταν λεφτα και οι ακρες υπηρχαν απο την αρχη για την περαιτέρω προωθηση σε εταιρικα παντα πλαισια, και ναι απο μεσα στα λεω.

 

 Οποτε καταλαβαινεις που γραφω τον καθηγητη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, manosx είπε

Κοιτα για drake και τετοια δεν ξερω 

O λεγαμενος λεει η εν κυκλω παιδεια ψωμι κλπ ητανε λεει ηθοποιως. Οποτε ηραν μεσα στην ανεξαρτησια που επωληθη για μια μπακλαβα γωνια μολις ξεμυτισε (σιγα μην πουλησει φανταστηκαν).

Ο λαγός τωρα λεει ηταν αυτοδίδακτος στην μουσι κη προ αγωγη. Με τον ιδρωτα της μασχαλης του και το cubase τα εφκιαξε ολα

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ξέρω πως πίσω από τον Παντελίδη και την τουαλέτα στο youtube, τους τραπερ, την Αναστάσια κλπ. εταιρείες πλερώνουν. Και για να μην πω για το χρήμα που ξεπλενεται. 

 Αλλα θα μου ζητάνε στοιχεία μετά αλλιώς θα είμαι συκοφαντης. 

 Και για την Καιλη και άλλες να έλεγα, στοιχεία θα μου ζητούσαν. 

 Το χρήμα είναι από πίσω. 

 Μην είμαστε ρομαντικοί και νομίζουμε πως μόνος σου μπορείς. Έτσι νόμιζε και ο πατήρ Αντώνιος με την Κιβωτό 😂

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, manosx είπε

Την απορια μου ομως δεν την απαντησατε, αν ανηκεις στο δυναμικο των εταιριων, πως τους πας κοντρα;

Ακριβώς αυτό υποστηρίζω και εγώ, γι' αυτό παρέπεμψα τον dimsonic στο δικό σου ποστ, και γι' αυτό δεν ενδιαφέρθηκα να δω περισσότερα από τρία λεπτά, διότι το "συμπέρασμά" του, δεν ισχύει.

 

Επίσης, ισχύει αυτό:

2 ώρες πριν, manosx είπε

Αρχ@@@@ ανεξαρτητες ειναι, θυγατρικες ειναι και μαλιστα των πολυεθνικων που ανεφερες. Αν θελεις να εχεις παγκοσμια προωθηση και διανομή δεν υπαρχει αλλος τροπος.

 Και αυτά, όπως γράφει και ο ΣούπερΦΑΝΚ, είναι ΓΕΓΟΝΟΤΑ, αγαπητέ Dimsonic.

 

Υπάρχει και άλλος ένας λόγος που δεν ασχολήθηκα περισσότερο, ότι η ΤΡΑΠ δεν με ενδιαφέρει αρκετά για να εμβαθύνω τόσο πολύ στο ζήτημα, ακόμη και αν ο συγκεκριμένος ήξερε τι λέει. Το ότι είναι καθηγητής οικονομικών, δεν σημαίνει ότι αποκλείεται να έχει λάθος συμπεράσματα (να θυμηθούμε τον Χιώνη και τον Βαρουφάκη, έτσι πρόχειρα).

 

Στο δεύτερο βίντεο, εκεί που λέει πως δεν μπορεί να υπάρχει Δημοκρατία σύμφωνα με κάποιο μαθηματικό θεώρημα, εκεί κανονικά θα έπρεπε να είχες τσινίσει και εσύ ΔημΣώνεικ(αι καλά), αλλά προτίμησες να τα βάλεις μαζί μου.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου