Προς το περιεχόμενο

πως η τραπ "νίκησε" τις μουσικές βιομηχανίες


dimsonic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο Βαρουφακης δεν είχε τίποτα λάθος σε ότι έλεγε. Απλά αυτά που έλεγε δεν συμφέρουν για το ΚΕΦΆΛΑΙΟ και δεν θα έσωζαν τις τράπεζες των Ευρωπαίων Χαχαχαχαχαχα 😂😂

 

 Όπου υπάρχει κεφάλαιο και θέλει, δεν υπάρχουν συμφωνίες, συνθήκες, εναρμονισμενη με σύνταγμα και δικαιώματα νομοθεσία. 

 Το Κεφάλαιο που πολεμάω ακόμα και εμένα που το πολεμάω με ελέγχει 😂😂

 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Ο Βαρουφακης δεν είχε τίποτα λάθος σε ότι έλεγε

Εγώ τη γνώμη του Βαρουφάκη για την ΤΡΑΠ, την έχω κορώνα στο κεφάλι μου, φίλε.

 

  • Χαχα 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
8 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Ο Βαρουφακης δεν είχε τίποτα λάθος σε ότι έλεγε.

Αφτά λες Κωστάκης μας και με κάνεις να ψοφάω να έβλεπα τις αντιδράσεις σου σε ΑΤΜ (αν είχαν επικρατήσει τα "Μπαρουφονόμικς"), έχοντας κάνει ανάληψη σε IOU 😄

 

ΥΓ: Ευτυχώς όμως έμεινα με την απορία. 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, trolley είπε

Εγώ τη γνώμη του Βαρουφάκη για την ΤΡΑΠ, την έχω κορώνα στο κεφάλι μου, φίλε.

 

Απέτυχαν να φέρουν τα προσδοκώμενα αυτοί που χλεύασαν τον Βαρουφάκη, τα μέρη που ψήφισαν εφαρμοστικούς νόμους μέσω μνημονίων και αυτοί που έβαλαν ως όρους εφαρμοστικούς νόμους για να υπογράψουν μνημόνια και να δώσουν χρήματα ενώ από πίσω φρόντιζαν για τη ρευστότητα. Είναι όλοι έκθετοι και δεν τους έχουμε ξεχάσει 🤣 μια μέρα θα τα διεκδικήσουμε🤣

 Αυτά τα ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ που έκαναν οι Ευρωπαίοι ηγέτες κυρίως.......... Τα πληρώνουν τώρα που τους σκάνε τα σκάνδαλα και όλοι οι πολίτες οι Ευρωπαίοι τους γυρίζουν σιγά σιγά την πλάτη.

 Γιατί το ΚΕΦΑΛΑΙΟ φέρθηκε και σε ΑΥΤΟΥΣ ΜΠΑΜΠΕΣΙΚΑ χααχχαχαχαχαχαχα🤣

1 λεπτό πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Αφτά λες Κωστάκης μας και με κάνεις να ψοφάω να έβλεπα τις αντιδράσεις σου σε ΑΤΜ (αν είχαν επικρατήσει τα "Μπαρουφονόμικς"), έχοντας κάνει ανάληψη σε IOU 😄

 

ΥΓ: Ευτυχώς όμως έμεινα με την απορία. 

Βλέπε το post μου.

 Δεν τον ακούσατε, αυτά τραβάτε.

 Οπως δεν ακούσατε τον cos_dr

 Τώρα όμως θα έρθει ο πολυπόθητος σοσιαλισμός και θα μπει και τάξη στις δισκογραφικές, θα δούμε τη διαδρομή του χρήματος γιατί αρχίσανε να κυκλοφορούν καγιέν και λαμποργκινι πάλι έξω και είμαστε ακόμα υπό λιτότητα και αυστηρή δημοσιονομική προσαρμογή.

 

 ΟΛΑ ΣΤΟ ΦΩΣ!!!!!

 #ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ το 23 χαχαχαχαχαχαχα🤣

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, cos_dr είπε

το ΚΕΦΑΛΑΙΟ φέρθηκε και σε ΑΥΤΟΥΣ ΜΠΑΜΠΕΣΙΚΑ

To ΚΕΦΑΛΑΙΟ είναι συγγραφικό πόνημα του Καρλ Μαρξ (και αυτός καθηγητής με άποψη για την ΤΡΑΠ), και ναι φέρθηκε σε ΟΛΟΥΣ μπαμπέσικα, διότι τους έχει επί ενάμιση αιώνα να πιστεύουν σε ΣΑΧΛΑΜΑΡΕΣ.

 

 

  • Like 1
  • Συμφωνώ 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
3 λεπτά πριν, cos_dr είπε

ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ το 23

Τελικά ποιοι (ερχόμαστε) βρε Κωστάκης, γιατί με έχεις μπλέξει...

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, trolley είπε

To ΚΕΦΑΛΑΙΟ είναι συγγραφικό πόνημα του Καρλ Μαρξ (και αυτός καθηγητής με άποψη για την ΤΡΑΠ), και ναι φέρθηκε σε ΟΛΟΥΣ μπαμπέσικα, διότι τους έχει επί ενάμιση αιώνα να πιστεύουν σε ΣΑΧΛΑΜΑΡΕΣ.

 

 

Καλά τα είπε και αυτός.

 Ακούστε. 🤣

 Το 2023 θα είναι έτος ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΟ

 για την Ελλάδα είναι σίγουρο.

 Έτσι θα γίνει και για την ΕΕ αν θέλει να παραμείνει ενωμένη.

 Έτσι θα μας βρει.

 Ενωμένους και θα ξαναφέρουμε την ΕΕ και τις αξίες της σύμφωνα με την αρχική συνθήκη στις καρδιές των ανθρώπων.

 Και μόλις γίνει αυτό, θα εκλείψει και η τραπ και θα επέλθει πάλι ο πολιτισμός. 🤣

 Ο καιρός γαρ εγγύς.

 

Καλά τα πε ο Βαρουφάκης, να ναι καλα.🤣

 Διαφωνώ με τον trolley σε αυτό. 😀

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Ο Βαρουφακης ελεγε οτι η Ελλαδα αν αθετησει τις πληρωμες της θα καταρευσει η παγκοσμια οικονομια, θα ερθουν εξωγηινοι, θα πεσει πανουκλα και τετοια. Μετα εμφανίστηκε ένα ρολοι στις τηλεορασεις, και μετρουσε αντιστροφα για την αθετηση στο ΔΝΤ< και εφτασε στο μηδεν , και ακουστηκαν τα αθανατα λογια του Αισωπου.

 

 

 "Κώνωψ ἐπιστὰς κέρατι ταύρου καὶ πολὺν χρόνον ἐπικαθίσας, ἐπειδὴ ἀπαλλάττεσθαι ἔμελλεν, ἐπυνθάνετο τοῦ ταύρου εἰ ἤδη βούλεται αὐτὸν ἀπελθεῖν. Ὁ δὲ ὑποτυχὼν εἶπεν· «Ἀλλ’ οὔτε, ὅτε ἦλθες, ἔγνων, οὔτε, ἐὰν ἀπέλθῃς, γνώσομαι.» "

 

 Κανενας παγκοσμος δεικτης δεν κουνηθηκε, και φανηκε οτι οι μαλακιες που ελεγε ο καθηγητης ηταν ακριβως αυτο, μαλακιες, και καταλαβε αργα ο Τσιπρας οτι ηταν μαλακιες, και κατευθειαν κλοτσια και στη θεση του, αργα ομως πολυ αργα Τσακαλωτος, και μεσα τα κεφαλια βλακακοι, στη θεση σας κουνουπια που μου θελετε και σοσιαλισμο με δανεικα αλα παπαντρε, στη σπηλια σας.

Επεξεργασμένο από manosx
  • Μπερδεύτηκα 1
  • Συμφωνώ 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, manosx είπε

 Ο Βαρουφακης ελεγε οτι η Ελλαδα αν αθετησει τις πληρωμες της θα καταρευσει η παγκοσμια οικονομια, θα ερθουν εξωγηινοι, θα πεσει πανουκλα και τετοια. Μετα εμφανίστηκε ένα ρολοι στις τηλεορασεις, και μετρουσε αντιστροφα για την αθετηση στο ΔΝΤ< και εφτασε στο μηδεν , και ακουστηκαν τα αθανατα λογια του Αισωπου.

 

 

 "Κώνωψ ἐπιστὰς κέρατι ταύρου καὶ πολὺν χρόνον ἐπικαθίσας, ἐπειδὴ ἀπαλλάττεσθαι ἔμελλεν, ἐπυνθάνετο τοῦ ταύρου εἰ ἤδη βούλεται αὐτὸν ἀπελθεῖν. Ὁ δὲ ὑποτυχὼν εἶπεν· «Ἀλλ’ οὔτε, ὅτε ἦλθες, ἔγνων, οὔτε, ἐὰν ἀπέλθῃς, γνώσομαι.» "

 

 Κανενας παγκοσμος δεικτης δεν κουνηθηκε, και φανηκε οτι οι μαλακιες που ελεγε ο καθηγητης ηταν ακριβως αυτο, μαλακιες, και καταλαβε αργα ο Τσιπρας οτι ηταν μαλακιες, και κατευθειαν κλοτσια και στη θεση του, αργα ομως πολυ αργα Τσακαλωτος, και μεσα τα κεφαλια βλακακοι, στη θεση σας κουνουπια που μου θελετε και σοσιαλισμο με δανικα αλα παπαντρε, στη σπηλια σας.

Έρχονται, έρχεται η αριστερά πάλι να μας ανακουφίσει.

 Το ξέρει ο άλλος και τρέμει.

 χχαχαχαχαχαχαχαχαχα🤣

 

 Ρε αφήστε τα πολιτικά😀. Εδώ μιλάμε για trap. 🤣

 Θα τα πούμε αυτά όταν γίνουν εκλογές, θα συζητήσουμε μετά τα αποτελέσματα. χαχαχαχαχ🤣

 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Ρε αφήστε τα πολιτικά

Βρε, μόνο εσύ λες για πολιτικά. Εμείς λέμε για Καθηγητές Οικονομικών (και την πιθανότητα να πουν κάτι σωστό για την ΤΡΑΠ).

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου