Προς το περιεχόμενο

bcd 3000


JIMBRAIN

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους,

Ενδιαφερομαι να αγορασω καποιο dj midi controller-audio interface που να συνερηγαζεται με προγραμματα οπως το Virtual DJ και το Traktor DJ Studio.Δεν θελω να ειναι μονοmidi controller γιατι ετσι θα πρεπει να κινηθω και για την αγορα μιας δευτερης καρτας ηχου.Εχω βρει το Behringer BCD 3000 στην αγορα.Το εχει δοκιμασει ποτε κανενας απο εσας?

Επισης εχετε να προτεινετε καποιο αλλο στα ιδια χρηματα ή τελος παντων

λιγο πιο ακριβο??

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Κ εγω ειμαι στην ιδια θεση οποτε αν καποιος ξερει ας μας βοηθησει.Μια εναλλακτικη ειναι το Numark Total Control το οποιο ομως δεν εχει ενσωματωμενη καρτα ηχου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Paidia egw exw na pw oti an einai na pareis kati,pare kati kalo.Exw to Hercules mk2 edw kai 8 mines kai einai poli kalo alla einai ka8ara gia ton xabale sou kai gia na deis an to exeis mesa sou to mikrovio.Exei bgei to torq xponent ths maudio,to opoio kanei papades.Ama grapseis sto youtube xponent 8a deis video me tis dinatothtes tou.Einai epaggelmatikos mikths kai einai pi8anotata kai h epomenh agora mou.Kostizei omws girw sta 595 eurw.Alla einai korifaio.Auta

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου