Προς το περιεχόμενο

randall rg50tc


ex-bokos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

να ρωτησω μηπως μπορει καποιος που τον εχει να μετρησει τισ διαστασεις γιατι δεν μπορω να τισ βρω πουθενα!??

 

περίεργο φίλε...

 

Product Dimensions: 30 x 13.8 x 23 inches ; 56 pounds

 

http://www.amazon.com/Randall-RG50TC-50-Watt-Combo-Guitar/dp/B0002W4S72

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω να σε καλα δεν ειχα κοιταξει εκει πραγματικα ουτε στο σαιτ τησ ρανταλ τις εχει ουτε σε musicstore-thomann που κοιταξα...θα το εχω υποψιν μου ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα φιλε μου δεν ειναι οι πραγματικες διαστασεις αυτες αλλα του πακετου που σου στελνουν γιατι αποκλειετε αυτοσ ο ενισχυτης να εχει 72cm μηκος..αν βρεις κατι αλλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω να σε καλα δεν ειχα κοιταξει εκει πραγματικα ουτε στο σαιτ τησ ρανταλ τις εχει ουτε σε musicstore-thomann που κοιταξα...θα το εχω υποψιν μου ::)

 

ούτε εγώ πήγα κατευθείαν στο άμαζον, στο γοογλε το έβαλα και άνοιξα το πρώτο λινκ

 

όντως 30 ίντσες έιναι 76+ εκατοστά, πρέπει να είναι το πακέτο

 

πάντως το πλάτος του θα το βρεις αν μετρήσεις στην οθόνη του πισί σου πόσο είναι το μήκος του λογότυπου σε άλλον ράνταλ με γνωστό πλάτος (υποθέτω πως το λόγκο είναι ίδιου μεγέθους σε μοντέλα της ίδιας "οικογένειας") και κάνεις την αναγωγή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να το κανω αυτο πρεπει οι εικονες να εχουν ιδιο μεγεθος πραγμα πολυ δυσκολο...αν υπαρχει καποιος που τον εχει κ μπορει να μου πει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επαναφερω λιγο το θεμα καθως πηρα σημερα τηλ στο διαμαντοπουλο και ρωτησα την τιμη του ενισχυτη...μονο που δεν επαθα συγκοπη!! 733 ευρω λεει η τιμη καταλογου και με την προσφορα λογω χριστουγεννων προφανως 580...μηπως εχει γινει καμοια αλλαγη τιποτα γιατι απ οτι ειχε πει ο hitman τον ειχε παρει 550....τι γινεται??(εννοειτε οτι δευτερα πρωι εχω φυγει για διαμαντοπουλο!! ::) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, 550 ήταν τα λεφτά που έδωσα τελικά σε μετρητά. Τιμή καταλόγου δεν ξέρω πόσο είχε. Μπορεί να μου έκοψε και τίποτε παραπάνω, καθότι συχνός πελάτης, οπότε τα 580 που σου είπε δεν φαίνονται και υπερβολικά.

Shoot him again. His soul is still dancing...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

guys εχει ερθει νεα παρτιδα στον Διαμαντοπουλο γιαυτο βλεπετε διαφορες στις τιμες με παλιοτερα. και οι τιμες καταλογου απλα δεν υπαρχουν, ειναι μια @#%#$ που ξεκινησε απο δεν ξερω και γω ποσο παλια για να φαινεται οτι κανουν μεγαλη εκπτωση..

 

καλη χρονιααααααααα

All the money of the world can't buy me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου