Προς το περιεχόμενο

Αστέρια και τετράγωνα



Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 88
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Επίσης...

Noizholic είναι το μέλος με περισσότερα από 1000 posts!

Addict με πάνω από 500' date=' και μέλος περισσότερα από 100.

Δεν προσπαθώ να ρίξω κανένα, παρα μόνο το αλκοολίκι μας ρυθμίζω λιγάκι.

Και επι τη ευκαιρία να πώ ότι σε τακτά διαστήματα θα μπαίνουν και άλλα μέλλη στους Gate keepers, εφ' όσον κρίνουν τα μέλη.

Υπομονή, δίψα για γνώση και καλή διάθεση θέλει.[/quote']

 

αυτό νομίζω θα σε καλύψει :wink:

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ευχαριστήσω κι εγώ για την τιμιτική διάκριση yameth :) Χαίρομαι πολύ, αλήθεια :) Και ρε παίδες δε βλέπω το κακό, δεν είναι να το παίρνουμε και πολύ σοβαρά το θέμα, σιγά ;)

 

Anastasis, οι mods είναι επιλεγμένοι λόγω γνώσεων, αντικειμενικότητας, σοβαρότητας κλπ. Καμία σχέση με τον αριθμό των posts. Και φυσικά το ότι εγώ έχω κάνει 1000 posts εκ των οποίων τα μισά ήταν απλά για μπλα μπλα δε με κάνει καλύτερο μουσικό από κάποιον που έχει κάνει 100, ή από κάποιον που δεν έχει κάνει κανένα, δεν υποστήριξε κανείς κάτι τέτοιο βρε :):):)

 

Edit: ψήφο στους

 

boukaw7

cos_dr

elavd

janick

 

Δε σας λέω ποιον από τους παραπάνω ψήφισα όμως ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Edit: ψήφο στους

 

boukaw7

cos_dr

elavd

janick

 

Δε σας λέω ποιον από τους παραπάνω ψήφισα όμως ;)

 

Εισέπραξες την επιταγή 3000¤ που σου έκοψε ε;;; :lol: :lol: :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα γαλονια ειναι για τους μουσικοτεχνολογους.Ευτηχως που βρισκονται

εδω και μας βοηθανε.

Εχθρός τού κέρδους είναι ή αντοχή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και καθυστερημένα απαντώ σε αυτό το thread, λόγω υπερβολικού φόρτου εργασίας (τον τελευταίο μήνα σχεδόν δεν προλάβαινα να δώ καν τα θέματα), και έχοντας καλή διάθεση, να ευχαριστήσω κατ' αρχήν τον Γιάννη για την τιμή που μου έκανε προσθέτοντας το νίκ μου στην λίστα του. Σαφώς είναι και περισσότεροι ακόμα σίγουρα που έχουν όλη την καλή διάθεση και κάποιες γνώσεις και μπορούν να βοηθούν μέλη είτε παλαιά είτε νέα μέσα από τις εμπειρίες τους και τις προσωπικές τους εκτιμήσεις πάνω σε ένα σωρό θέματα που αφορούν αυτό που ο Γιάννης πολύ σωστά λέει αλκοολίκι, ή για κάποιους άλλους απλά λέγεται επάγγελμα, χόμπυ κτλ.

Εύχομαι πραγματικά ό, τι καλύτερο στο νόιζ. Είναι ένα εγχώριο φόρουμ που έχει συγκριτικά τον μεγαλύτερο βαθμό ενδιαφέροντος κατά την αποψή μου στα μουσικά θέματα που αφορούν όλους μας. Ανεξάρτητα λοιπόν αποτελεσμάτων κτλ κτλ κτλ..... χαίρομαι που υπάρχει όρεξη και χώρος για ρυθμίσεις και events! Κάνουν ζωντανό και πιό ενδιαφέρον έναν δυκτιακό τόπο σαν το noiz.gr

Τώρα όσο αφορά την ψηφοφορία φυσικά και ψήφησα τον εαυτό μου (για να βρώ τουλάχιστον την ψήφο μου χαχχχαχαχαααααχα) αλλά πολύ ευχαρίστως θα ψήφιζα όλους αν είχα την δυνατότητα.

Goooooood mooooooooooooooooornin NOIIIIIIZ!

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...γιατι στα περισσοτερα φορουμ ειναι αραγε τοσο σημαντικα τα γαλονια;;;

 

Έλα ντε! Εγώ πάντως από τα ΛΥΒ βγήκα στρατιώτης :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και αργοπορημένα, θα ήθελα να ευχαριστήσω τον yameth που με τίμησε βάζοντας το nickname μου στη λίστα των gate keepers.

 

Όμως θεωρώ ότι αυτός ο τίτλος αυτός δεν μου ταιριάζει μιας και πλέον αποτελώ έναν απλό αναγνώστη του Noiz και όχι έναν θεματο-φύλακα.

 

Θα ήθελα επίσης να ευχαριστήσω και όσους με ψήφισαν και να ζητήσω να αποσυρθεί και το δικό μου όνομα από τη λίστα.

 

Ευχαριστώ,

Ηλίας

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου