Προς το περιεχόμενο

Αστέρια και τετράγωνα



Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω το μονο που δε μπορω να καταλαβω ειναι τι σχεση εχουν τα τετραγωνακια με τις μουσικες γνωσεις καποιου... το οτι ειναι καποιος περισσοτερο καιρο στο site συμενει κατι???η τον κανει καλυτερο μουσικο???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 88
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

εγω το μονο που δε μπορω να καταλαβω ειναι τι σχεση εχουν τα τετραγωνακια με τις μουσικες γνωσεις καποιου... το οτι ειναι καποιος περισσοτερο καιρο στο site συμενει κατι???η τον κανει καλυτερο μουσικο???

 

Ti ακυρο ποστ ειναι αυτο βρε Anastasi?

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο ειναι κουλο... οχι το προηγουμενο...λολ... γιατι εσενα σου φενεται λογικο η καταταξη μουσικων με βαση τον καιρο που βρισκοντε σε ενα site???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λες??

 

Τεσπα, το ακυρο το ειπα, γιατι πρωτον, δε εχει σχεση με τετραγωνακια το θρεντ και επισης τα τετραγωνακια, απλα εχουν εικαστικο χαρακτηρα. Κανεις δεν περιμενει οτι οποιος εχει περισσοτερα τετραγωνακια θα εχει και περισσοτερες γνωσεις ή οτιδηποτε.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λες??

 

Τεσπα' date=' το ακυρο το ειπα, γιατι πρωτον, δε εχει σχεση με τετραγωνακια το θρεντ και επισης τα τετραγωνακια, απλα εχουν εικαστικο χαρακτηρα. Κανεις δεν περιμενει οτι οποιος εχει περισσοτερα τετραγωνακια θα εχει και περισσοτερες γνωσεις ή οτιδηποτε.[/quote']

 

 

κανεις λαθος... ο ιδιος ο yameth το ''καλυτερο album metal'' γραφει΄...

 

"'Οσοι ανήκουν στην ομάδα των modulators του Noiz, είναι μέλη που αξίζουν την προσοχή μας καθώς έχουν τεκμηριωμένες γνώσεις σε θέματα που αφορούν το Forum και τις προσφέρουν ανιδιοτελώς προς όφελος όλων."

 

 

και εγω ρωταω ξανα τι σχεση εχει το ποσο καιρο εισαι σε ενα site με το ποσο μουσικη ξερεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω ρωταω ξανα τι σχεση εχει το ποσο καιρο εισαι σε ενα site με το ποσο μουσικη ξερεις...

 

o yameth δεν επελεξε οσους επελεξε επειδη ειναι καιρο στο site..μην πετας αλλα κουφά please..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

anastasis κάπου το έχασες το θέμα εμείς μιλάμε για τις κατηγορίες member addict noizholic οι modulators υπάρχουν για να κάνουν μια δουλειά και απ ότι βλέπεις είναι εκλεγμένοι πολύ δημοκρατικά και δεν έχει σχέση με τον πόσο καιρό είναι κάποιος εδώ ή πόσα post έχει απλά με το τι μπορεί να προσφέρει και αν μπορεί να σταθεί στον ρόλο του modulator

 

ΥΓ ελπίζω να τα λέω σωστά

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ... μπορει να εχετε δικιο στο οτι δεν εχει σχεση με το ποσο καιρο ειναι στο νοιζ αλλα αυτο που θελω να πω ειναι οτι καποια μελη επειδη ειναι περισσοτερο καιρο στο νοιζ πολλες φορες απαντανε με ειρωνια... και με ενα υφος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου