Προς το περιεχόμενο

Αστέρια και τετράγωνα



Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

elavd, χάρηκα που σε ξαναείδα. :wink:

 

 

 

 

 

Απλός αναγνώστης.... τσ τσ τσ.

Έλα τωρα....τι λόγια ειν αυτά. :wink: :wink: Είναι γνωστό ότι είσαι τουλάχιστον Νoizgate (Όχι NS-2 και τα λοιπά χαζά...άλλο πράγμα εννοώ. :lol: :lol: :lol: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 88
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Administrator
Θα ήθελα επίσης να ευχαριστήσω και όσους με ψήφισαν και να ζητήσω να αποσυρθεί και το δικό μου όνομα από τη λίστα.

 

Ευχαριστώ' date='

Ηλίας[/quote']

 

ΟΚ.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και αργοπορημένα' date=' θα ήθελα να ευχαριστήσω τον yameth που με τίμησε βάζοντας το nickname μου στη λίστα των gate keepers.

 

Όμως θεωρώ ότι αυτός ο τίτλος αυτός δεν μου ταιριάζει μιας και πλέον αποτελώ έναν απλό αναγνώστη του Noiz και όχι έναν θεματο-φύλακα.

 

Θα ήθελα επίσης να ευχαριστήσω και όσους με ψήφισαν και να ζητήσω να αποσυρθεί και το δικό μου όνομα από τη λίστα.

 

Ευχαριστώ,

Ηλίας[/quote']

 

Ωραίο avatar!!! :P :P :P :P :P :P :P 8) :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Απλέ αναγνώστη! :roll: :twisted: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και δεν ξερω αν ηθελαν να τους αναφερω...και επειδη πανω κατω ολοι ξερουμε οτι ειναι ..πολυ πιο..experts απο πολλους μας εδω μεσα(αν το σκεφτουμε με την ..ψυχρη λογικη του ..expert :) ) πανω στο αντικειμενο τους(οκ η δουλεια τους δεν τους επιτρεπει να γραφουν και..καθε μερα..) εγω θα ηθελα να εβλεπα στην λιστα και τους παρακατω..ισως με τον καιρο οπως ειπες yameth να γινει και αυτο...sorry αν ξεχναω

καποιους...JAM,silot,exarhos,freedom,electrictabs,diskolos1,afiltroi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μοιράζει παράσημα ρε παιδιά ο άνθρωπος,σιγά μη δώσουμε και τιμής ένεκεν!Αυτό είναι το θέμα,ένας gate keeper να μπαίνει συχνά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και αργοπορημένα' date=' θα ήθελα να ευχαριστήσω τον yameth που με τίμησε βάζοντας το nickname μου στη λίστα των gate keepers.

 

Όμως θεωρώ ότι αυτός ο τίτλος αυτός δεν μου ταιριάζει μιας και πλέον αποτελώ έναν απλό αναγνώστη του Noiz και όχι έναν θεματο-φύλακα.

 

Θα ήθελα επίσης να ευχαριστήσω και όσους με ψήφισαν και να ζητήσω να αποσυρθεί και το δικό μου όνομα από τη λίστα.

 

Ευχαριστώ,

Ηλίας[/quote']

 

Welcome home παλιοσειρά. :wink:

 

Εκείνες τις φωτό θα τις δείξουμε και παραέξω; :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου