Προς το περιεχόμενο

Steve Harris από Iron Maiden! Ένα θρύλος!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Eliot1988 είπε

Εννοεις πως ο Steve harris ειναι ενας πολυ προσγειωμενος ανθρωπος? Ναι ειναι κοντος οντως...!

 

Ναι, είδα έναν πολύ προσγειωμένο άνθρωπο, πολύ απλό, πολύ προσβάσιμο, ουτε σταριλίκια ούτε τίποτα, και πολύ μα πολύ ήπιο (χαρακτήρα). Αυτά στα λίγα λεπτά που τον "εζησα" τουλάχιστον, αυτή ήταν η εμπειρία μου.

 

Χωρις πλάκα τωρα, γιατι και εγώ δεν είμαι πρώτο μπόι (η ταυτοτητα γραφει 1.73 πες να εχω ζαρωσει και με τα χρονια) αλλά πραγματικά μου φάνηκε κοντουλης...μετά προσπαθουσα να παρω ως σημειο αναφορας το μπασο του απο φωτογραφίες για να καταλάβω...οχι οτι εχει σημασία, γιγαντας ειναι, τους Maiden τους "αφησα" πριν απο το Fear of the Dark αλλά τους ακούω με ευχαρίστηση (και παντα έχω στο αυτοκίνητο ένα Purgatory - εχω δώσει εξετάσεις με αυτό, λολ -, Children of the Damned, Deja Vu και Juanita - ΟΚ διασκευή ειναι αυτο αλλά και πάλι το γουστάρω).

Επεξεργασμένο από Freedom
  • Like 1

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Eliot1988 είπε

Αυτός ο Τύπος Έχει Δει τους Iron Maiden 230 Φορές 🤣🤣🤣

 

Ρε τον φουκαρά ...

  • Like 1
  • Χαχα 3

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://ironmaidenismyreligion.net/bruce-dickinson-τα-έβαλε-με-οπαδό-που-κάπνιζε-μαριχ/

Bruce Dickinson: Τα έβαλε με οπαδό που κάπνιζε μαριχουάνα!

«Υπάρχουν τόσοι πολλοί άνθρωποι που καπνίζουν μαριχουάνα εδώ κάτω. Μου κάνει έκπληξη που μπορούμε και βλέπουμε ακόμα. Ο καημένος ο Steve. Δεν ξέρω αν το ξέρετε αλλά σιχαίνεται τη μαριχουάνα και τη μυρωδιά της. Έτσι, όταν παίζει μπάσο τον ενοχλεί. Και εγώ είμαι ο τραγουδιστής σωστά; Ζητάω μόνο λίγο σεβασμό. Αν θες να φτιαχτείς πήγαινε πίσω και κάντο. Εντάξει;»
 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, noe13 είπε

Όταν γερνάει κάνεις.... 

Κοιταξε οταν κανεις δεν ξερει τους Maiden θα πει οτι ειναι σατανιστες και οτι κανουν ναρκωτικα... Τιποτα απο τα δυο δεν ισχύει... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Eliot1988 είπε

Κοιταξε οταν κανεις δεν ξερει τους Maiden θα πει οτι ειναι σατανιστες και οτι κανουν ναρκωτικα... Τιποτα απο τα δυο δεν ισχύει... 

Αυτό δεν έχει καμία σχέση με την είδηση παντως

  • Like 1

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, noe13 είπε

Αυτό δεν έχει καμία σχέση με την είδηση παντως

Καλά ναι άλλο το ένα άλλο το άλλο...Ενταξει  το είπαμε έχει παραξενιές λόγο γεράματος! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Στο επόμενο: Ο Στηβ Χάρης εξουδετερώνει τρομοκράτη με οδοντογλυφίδα, σώζει γατάκι από δέντρο, ανακαλύπτει το φάρμακο για την καράφλα.  😀

  • Χαχα 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου