Προς το περιεχόμενο

Που θα το κρεμούσατε;


Που θα το κρεμούσατε;  

13 μέλη ψήφισαν

  1. 1. Έχω αυτό το memorabilia του Sinatra και σχεδόν ύστερα από 2 χρόνια μετακόμισης αποφάσισα ότι πρέπει να βρει τη θέση του στον νέο χώρο. Ταλανίστηκα αρκετα για το που και το άλλαξα διάφορες θέσεις, και τελικά σημερα κατέληξα . Εσείς που θα το βάζατε; (έτσι από περιέργεια).

    • Στο Σαλόνι
      2
    • Στο Studio
      8
    • Στην Βιβλιοθήκη
      0
    • Στην Κρεβατοκάμαρα
      0
    • Στην Κουζίνα
      0
    • Στο Μπάνιο
      2
    • Πουθενά
      1


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Έχω αυτό το memorabilia του Sinatra και σχεδόν ύστερα από 2 χρόνια μετακόμισης αποφάσισα ότι πρέπει να βρει τη θέση του στον νέο χώρο. Ταλανίστηκα αρκετα για το που και το άλλαξα διάφορες θέσεις, και τελικά σημερα κατέληξα . Εσείς που θα το βάζατε; (έτσι από περιέργεια).

 

https://www.pinterest.com/pin/a-personal-favorite-from-my-etsy-shop-httpswwwetsycomlisting598879228vintagefranksinatragoldplatedrecord--328410997821690272/

 

images.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο μπανιο. Ωστε οταν μπανιαρομαι κ τραγουδω να τον βλεπω κ να λεω πως πρεπει να βελτιωθω.

Επισης κ του Νταλαρα ενα αντιστοιχο μεμοραμπιλια να ειχα εκει θα το εβαζα. Γι αυτο ομως μαλλον ευθυνεται ο Χαρι Κλυνν😄

  • Like 1
  • Χαχα 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα, δεν ξέρουμε τίποτε για τον χώρο που ζεις.

Στο δικό μου διαμέρισμα, δεν θα το έβαζα πουθενά, μου αρέσουν οι γυμνοί τοίχοι.

  • Like 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι πολυ προσωπικό αυτό Λάκη, εσύ ξέρεις τους χώρους σου οι υπόλοιποι τους δικους μας...

 

Αν είχα κάτι αντίστοιχο από έναν καλλιτέχνη που για εμένα "έλεγε" πολλά (τελειως υποκειμενικο, το συγκεκριμένο απλά θα το έκανα δώρο σε πολύ καλή μου φίλη που λατρεύει τον Σινάτρα) υποθέτω οτι θα το έβαζα στο σαλόνι.

 

Αλλά στο δικό μου κάπου θα "ταίριαζε" γιατί είναι κάπως έτσι:

signal-2023-04-30-210920_002(Small).jpeg.6b69895ab576c472ad86f8cb35569a22.jpeg

signal-2023-04-30-210920_003(Small).jpeg.be004a492b124578033636fd97ace834.jpeg

signal-2023-04-30-210920_004(Small).jpeg.0ac7b148ac5a1d8df11ea44737989316.jpeg

 

Οπότε...

  • Like 2

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ναι πολύ καλά τα λέτε (όντως αν δεν δεις έναν χώρο πως να πεις) .....δεν λέω.......πιο πολύ σαν ένστικτο....σαν κονσεπτ.......σαν ύφος...και σαν statement σας θέτω το ερώτημα.

Ας πάρουμε ως δεδομένο ότι χρωματικά π.χ. ταιριάζει σε όλους τους  χώρους (αλήθεια είναι αυτό) .

Άλλωστε το δοκίμασα σε όλους αυτούς τους χώρους....και για 2 χρόνια το είχα στο "πουθενά"

Επίσης ναι, ΟΛΟΙ μου οι τοίχοι και εμένα είναι γυμνοί, οι Πινάκες όλοι είναι στο μήκος της εσωτερικής σκάλας και ακουμπούν κάτω.

Επίσης δεν είναι απαραίτητο να κρεμαστεί, μπορεί να το τοποθετηθεί σε βάση ή στο πάτωμα, γιατί και εγώ πλέον ΔΕΝ θέλω να τρυπάω τοίχους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάλτο στην εξώπορτα, ώστε όποιος/α έρχεται να καταλαβαίνει ακαριαία ότι έχει να κάνει με τρελάρα.

 

Σοβαρά τώρα: Σε ένα αναλόγιο στο σαλόνι, μία χαρά θα είναι. Καίτοι, ψήφισα και δεν δύναμαι να αναιρέσω την ψήφο.

  • Χαχα 1

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει λογος να μπει καπου? 

Εννοω πως το εχεις 2 χρονια κ ξερεις κ τον χωρο σου. Μηπως αν ταιριαζε καπου συγκεκριμενα, με βαση την αισθητικη σου, δε θα χρειαζοταν να ρωτησεις? Χωρις να ξερω παντως θα πω το στουντιο (συγγνωμη που για πλακα απαντησα το μπανιο κ χαλασα το πολ). Ειναι ασφαλης επιλογη. 

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
2 λεπτά πριν, vrasidas27 είπε

Υπαρχει λογος να μπει καπου? 

Εννοω πως το εχεις 2 χρονια κ ξερεις κ τον χωρο σου. Μηπως αν ταιριαζε καπου συγκεκριμενα, με βαση την αισθητικη σου, δε θα χρειαζοταν να ρωτησεις? Χωρις να ξερω παντως θα πω το στουντιο (συγγνωμη που για πλακα απαντησα το μπανιο κ χαλασα το πολ). Ειναι ασφαλης επιλογη. 

Δεν είναι πλάκα.......το μπάνιο ήταν και είναι ένας πιθανός χώρος, γι αυτό μπήκε στο πολ.....

Έκτος αν εννοείς ότι εσύ απάντησες στην πλάκα.....😁

Οχι δεν υπάρχει κανενας λόγος να μπει κάπου, αλλά επειδή το είδα στο storage....έπαιξα δυο εβδομάδες με το που (δοκίμαζα) και τελικά σήμερα και κατέληξα.

Στο τέλος θα σας πώ και που και γιατί το έβαλα εκεί που το έβαλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, LK είπε

Δεν είναι πλάκα.......το μπάνιο ήταν και είναι ένας πιθανός χώρος, γι αυτό μπήκε στο πολ.....

Έκτος αν εννοείς ότι εσύ απάντησες στην πλάκα.....😁

Οχι δεν υπάρχει κανενας λόγος να μπει κάπου, αλλά επειδή το είδα στο storage....έπαιξα δυο εβδομάδες με το που (δοκίμαζα) και τελικά σήμερα και κατέληξα.

Στο τέλος θα σας πώ και που και γιατί το έβαλα εκεί που το έβαλα.

Ναι αυτο εννοω. 

Στα σοβαρα θα ελεγα το στουντιο, αλλα στα..τυφλα!

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Μόλις τώρα, vrasidas27 είπε

Ναι αυτο εννοω. 

Στα σοβαρα θα ελεγα το στουντιο, αλλα στα..τυφλα!

Οκ, κρατάω το studio

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου