Προς το περιεχόμενο

Αλητεία...


dimsonic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Πάμε να ακούσουμε ένα "blues" της εποχής που έκανε θραύση στα σπιτικά πάρτυ. Κομματάρα και εκτελεσάρα από ένα κορυφαίο live.

 

 

 

Αυτό το "μπλουζ" το έχω προλάβει να το χορέψω κ εγω

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vrasidas27 είπε

Αυτό το "μπλουζ" το έχω προλάβει να το χορέψω κ εγω

Πόσο είσαι ωρέ Vrasidas?

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, vrasidas27 είπε

Σαραντατεσσερο

Πήγες τόσο ρε θερίο?😲 Το avatar σου με μπερδεύει, αν μου έγραφες "εικοσιτεσσερο" θα το πίστευα.😛

  • Χαχα 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, vrasidas27 είπε

Σαραντατεσσερο

με pampers το χόρευες?

  • Χαχα 2

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ άργησα να καταλάβω πως το love bites δεν ηταν μπλουζ αλλα όλοι έτσι τα λέγαμε μικροί και χορεύαμε με τα κορίτσια και μια φορά ένας με έσπρωξε γιατί χόρευα με αυτή που τα είχε πριν και τον χτύπησα στο στομάχι και δίπλωσε γιατί έκανα μποξ μικρός και ήμουν κωλόπαιδο. Ωραίες εποχές. Πολύ ξύλο 😂 Χαχαχαχαχαχαχα 😂😂 Και έχω φάει και πολύ ξύλο. Α, όλα κι όλα. Και εγώ τις έτρωγα. Γενικά άργησα να ξεχωρίζω τα ήδη και δεν συγκρατώ τα συγκροτήματα ενω ξέρω τα κομμάτια. Ίσως έπαιξε και ρόλο πως ήμουν με τις αντιγραμμένες κασέτες. Δεν έπαιρνα δίσκους, ούτε πικάπ είχα. Άκουγα σε φίλους. Μια φορά είχαμε πάρει ένα compact με πικάπ αλλα ειχα πάρει μόνο κάτι των Duran Duran 😂

 Θαυμάζω εσάς τους φίλους μέλη που ξέρετε τόσα πράγματα και οι περισσότεροι από τις προ internet εποχές. για τα μουσικά συγκροτήματα και τα κομμάτια του 50, 60, 70, ε, από 80 και μετά έβλεπα κσι το MTV και κάτι μάθαινα Η γνώση της ιστορίας της μουσικής και δη της σύγχρονης σε κσνει και καλύτερο μουσικό και ακροατή αλλα και άνθρωπο. 

 

 

 

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
2 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

Εγώ θα μείνω στον τίτλο του νήματος ...

Επιτέλους... ήμανε έτοιμος να το ποστάρω.

  • Χαχα 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου