Προς το περιεχόμενο

Native Instruments Komplete Kontrol S MK3


cos_dr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 ώρες πριν, MGs είπε

Εχώ καταλήξει σε ένα λογικό συμπέρασμα.Οι καλοί πληκτράδες είναι όλοι "κομμένοι" απο την σχολή ικάρων.

Είναι αυτοί που την κρίσιμη στιγμή,δέν πάτησαν το κουμπάκι να φύγει η ναπάλμ...

Κοντά έπεσες. Όχι, Ικάρων δεν πήγα, αλλά 23 μηνάκια στον Αεροπορία τα έκανα, και "διέλυσα" και κάποιες εκατοντάδες ναπάλμ στο ενδιάμεσο.

Στη φωτό παρακάτω η πρώτη μου μπάντα στα πέτρινα χρόνια της θητείας μου.😌

 

image.thumb.png.8f0184712a30c292375486f517d38735.png

  • Like 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και άλλο review. Απευθείας έλεγχος του KONTAKT 7 ( άραγε και των παλαιότερων?) Δεν χρειάζεται να γίνει αποκλειστικά από το komplete software. ΣΥΝΕΧΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ

 

 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το λινκ είναι για τον @cos_dr  . Ξέρω πως ένα γητευτή του συνθεσαιζερ δε μπορείς να τον προσβάλεις έτσι με giveaways, αλλά με διαθεση του προϊόντος για περεταίρω διαφήμιση της εταιρίας επικαλούμενη την αυθεντία του . Αλλά φιλε cos υπάρχει αχαριστία, οποτε μπορείς να σφίξεις τα δόντια και απλά να μπεις στην κλήρωση 😜Μπορείτε να μπείτε στην κλήρωση και οι υπόλοιποι, αλλα να ξέρετε οτι θα μειώσετε κατα μία πιθανότητα (δεν ξερω στις πόσες) να αποκτήσει το πολυπόθητο για αυτόν midi. Εγω δεν μπηκα στην κλήρωση ας πούμε , θα μπω λίγο αργότερα😄

 

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Στάθης Π. είπε

Αυτό το λινκ είναι για τον @cos_dr  . Ξέρω πως ένα γητευτή του συνθεσαιζερ δε μπορείς να τον προσβάλεις έτσι με giveaways, αλλά με διαθεση του προϊόντος για περεταίρω διαφήμιση της εταιρίας επικαλούμενη την αυθεντία του . Αλλά φιλε cos υπάρχει αχαριστία, οποτε μπορείς να σφίξεις τα δόντια και απλά να μπεις στην κλήρωση 😜Μπορείτε να μπείτε στην κλήρωση και οι υπόλοιποι, αλλα να ξέρετε οτι θα μειώσετε κατα μία πιθανότητα (δεν ξερω στις πόσες) να αποκτήσει το πολυπόθητο για αυτόν midi. Εγω δεν μπηκα στην κλήρωση ας πούμε , θα μπω λίγο αργότερα😄

 

Δεν με προσβάλλεις, δήλωσα συμμετοχή ήδη αφού ΠΕΙΝΑΜΕ. Μην μπείτε, αφήστε εμένα που ΠΕΙΝΑΩ 41%🤣

Το θέλω, έχει βγάλει το thomman το παλιό στα 400 ευρώ το 49

 To καινούργιο το 61 θα πωλείται εδώ πάνω απο 899 ευρώ, τον κόβω😀

 

 Το εργαλείο είναι η ΑΠΟΛΥΤΗ ΠΡΟΕΚΤΑΣΗ του SOFTWARE της NI και των τρίτων κατασκευαστών!!!!!

 Το καταλαβαίνετε?

 Είναι αυτό που θέλω και το θέλω πολύ.

  • Χαχα 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι εταιρίες είναι προσβλητικές φιλε μου , εγω συμπάσχω... και αυτή η ΝΙ σιγή ιχθύος... Η plugin boutique ο,τι παει να προσφέρει 😜 Καλή επιτυχία λοιπόν , και αν τελικά το κερδίσω εγώ , θα σου το δανείζω τις περιόδους της απραγίας μου . Και πίστεψέ με είναι πολύ μεγάλες 😆

  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Στάθης Π. είπε

Οι εταιρίες είναι προσβλητικές φιλε μου , εγω συμπάσχω... και αυτή η ΝΙ σιγή ιχθύος... Η plugin boutique ο,τι παει να προσφέρει 😜 Καλή επιτυχία λοιπόν , και αν τελικά το κερδίσω εγώ , θα σου το δανείζω τις περιόδους της απραγίας μου . Και πίστεψέ με είναι πολύ μεγάλες 😆

κάποτε το σύμπαν συνωμότησε και πήρα το V-Synth μεταχειρισμένο σε τέλεια τιμή και άριστη κατάστσση από φίλο του forum που το έδωσε σε τέλεια τιμή επειδή ήμουν εγώ, με ΤΙΜΗΣΕ.❤️

 

 έτσι θα συνωμοτήσει μια μέρα και θα έχω ένα ΚΟΝΤROL στα χέρια μου, το ξέρω και τότε θα δείξω και θα αποδείξω πόσο χρήσιμο είναι,  θα πείσω και τους πιο δύσπιστους, θα καταλάβουν γιατί το θαυμάζω αυτό το όργανο και γιατί είναι έτσι αλλά και γιατί αξίζει τόσο. Μια μέρα......................................χαχαχαχαχαχχαχα🤣

  • Like 3

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις είδα πως κυκλοφόρησε κατόπιν παραγγελίας στην ελληνική αγορά.

 Στα 849 ευρώ το S61

 Άμα ήμουν 25 χρονών θα το έπαιρνα. Που είχα χρόνο και αντοχές. Πλέον μέχρι να ανοίξω το synth και να παίξω καμιά ώρα μια φορα την εβδομάδα, με παίρνει ο ύπνος🤣χαχαχαχαχαχαχαχ🤣

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Στάθης Π. είπε

Xmm...του ματς ντιαρ.

για να χρυσωθεί το happy 😀 πρέπει να σκέφτεσαι και το software που δίνουν μαζί. Μόνο έτσι.

 Στα ηχεία που πήρα τις προάλλες μου έδωσαν bundle της plugin alliance αξίας 492$ που δεν πρόλαβα καν να κοιτάξω.

 Είναι πολλά το καταλαβαίνω, το ξέρω, είναι πολύ δύσκολο τους χαλεπούς καιρούς που ζούμε με αυτή την απίστευτη οικονομική, κοινωνική, γεωπολιτική και κλιματική κρίση που μάλιστα μας περιβάλλει και η αισχροκέρδεια, η ανεπάρκεια, η αβεβαιότητα και η απόλυτη διαταραχή των εργασιακών σχέσεων και με την αξιωματική αντιπολίτευση διαιρεμένη και έρμαιο των παρεμβάσεων της CIA κλπ.🤣 αλλά εξακολουθώ να προσπαθώ να επισημάνω τη σπουδαιότητα της απόκτησής του για την καλύτερη εκμετάλλευση και τον χειρισμό του software, του εξαιρετικού software της native instruments που πραγματικά λατρεύω.

 

 Πόσο μάλλον τώρα που ξεπερνά την υποχρεωτική διαχείριση των οργάνων του KONTAKT μέσω του KONTROL SOFTWARE και δίνει τη δυνατότητα του direct ελέγχου. Είναι φανταστικό και από ότι λένε θα το εξελίξουν και άλλο στην πορεία με πολλά ΠΑΤΣΕΣ😀

 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου