Προς το περιεχόμενο

Επισκευή μπρατσου


Stergiosbr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους θα ήθελα την άποψη σας,έπεσε η κιθάρα και έσπασε το μπράτσο όπως φαίνεται στις φωτο.υπαρχει ελπίδα επισκευής ή ακόμα και αντικαταστασης;;Με τι κόστος;; .Η κιθάρα είναι neck thru.

Δεν έχω γνώσεις για αυτό ρωτάω.

IMG-67cfd920ee6ed452e025439496a60f6e-V.jpg

IMG-15704e9f462c3fda0f1454db28d0b369-V.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 λεπτό πριν, Stergiosbr είπε

υπαρχει ελπίδα επισκευής

Λογικά ναι- είναι στο "στάνταρ" σημείο που γίνονται αυτά στις LP και έχουμε δει αρκετές επισκευές. Βέβαια ο μάστορας που θα την πιάσει στο χέρι θα σου πει επακριβώς. 

 

4 λεπτά πριν, Stergiosbr είπε

Με τι κόστος;;

Και πάλι αυτό θα στο πει ο μάστορας αφού την τσεκάρει.

 

Τι ακριβώς είναι η κιθάρα αν επιτρέπεται;

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω δει les paul επισκευασμενη στο εργαστήριο του Φάνη και σχεδόν δεν μπορούσα να δω ότι είχε σπάσει. Είναι εξαιρετικός.

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Κύριοι ο Φάνης είναι εγγύηση, αλλά είναι στη Θεσσαλονίκη. Να μας πει που βρίσκεται ο άνθρωπος για να τον κατευθύνουμε.

 

Και θα επιμείνω: Τι είναι η κιθάρα; Δεν γνωρίζω το κόστος επισκευής, αλλά δεν θα είναι 2-3 κατοστάρικα (τουλάχιστον); Μιλάμε για όργανο που αξίζει το κόστος ή όχι;  

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, gkourmoul1 είπε

Έχω δει les paul επισκευασμενη στο εργαστήριο του Φάνη και σχεδόν δεν μπορούσα να δω ότι είχε σπάσει. Είναι εξαιρετικός.

Και μάλιστα μου εξήγησε ότι θα μπορούσε να το κάνει να μην φαίνεται καθόλου, αλλά δεν το συνιστά διότι σε πιθανή μεταπώληση εύκολα θα "ξεχαστεί" αυτή η ζημιά και να μην αναφερθεί. Δεν θα ήταν τίμιο.

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω είναι μια cort οικοσαετιας,το κόστος αγοράς της τότε ήταν 3-4 κατοσταρικα.Απλα δεν είναι δικιά μου είναι δανική και έχω στεναχωρηθεί πολύ,την έριξε ο γιος καταλάθος άσχημα.

Θεσσαλονίκη ειμαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Stergiosbr είπε

 

Θεσσαλονίκη ειμαι

Ναι το είδα στο προφίλ σου γι αυτό και η πρόταση για τον Φάνη. Μην το σκέφτεσαι καθόλου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
4 λεπτά πριν, Stergiosbr είπε

Νομίζω είναι μια cort οικοσαετιας,το κόστος αγοράς της τότε ήταν 3-4 κατοσταρικα.Απλα δεν είναι δικιά μου είναι δανική και έχω στεναχωρηθεί πολύ,την έριξε ο γιος καταλάθος άσχημα.

Θεσσαλονίκη ειμαι

Αν ήταν δική σου θα σου έλεγα όχι. Αλλά εδώ αλλάζει το θέμα.

Ρώτα τον Φάνη.

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου