Προς το περιεχόμενο

Hammond M-solo


Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, dimsonic είπε

ας πούμε...όψιμος wannabe μικροαπατεώνας

Δεν σε πιανω ρε Dim. Πες τι έγινε τελικά. Γιατί στο πούλησε τόσο φτηνά? Κλεμμένο το είχε?

image.gif.6d4c883c46537698d1866139671a40a6.gif

 

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Μανώλης Χναράκης είπε

🤔🙄

Ε μα, σε τέτοια τιμή που του το έδωσε...Και έρχεται τώρα ο Dim και μας λέει ότι ο πωλητής ήταν "wannabe μικροαπατεώνας". Τι άλλο να σκεφτώ?

image.gif.e7af7847e28a6376187f729c856de04c.gif

 

  • Συμφωνώ 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Δεν σε πιανω ρε Dim. Πες τι έγινε τελικά. Γιατί στο πούλησε τόσο φτηνά? Κλεμμένο το είχε?

image.gif.6d4c883c46537698d1866139671a40a6.gif

 

τι να σε πω...

ακόμα δεν έχω καταλάβει. 

Βασικά πολύ μιλητό, και να έτσι και θα στο πακετάρω και χρειάζεται διαφάνεια και θα σου στείλω τα στοιχεία μου και δήλωση στο gov.gr (όντως έστειλε μου έστειλε και βίδεο να παίζει) ότι σου πουλάω αυτό κλπ και μη βάζεις όλα τα λεφτά μπροστά κλπ...

ΟΚ...όντως του βάζω τα μισά, το στέλνει, στέλνει τρακινγκ, παραλαμβάνω με όλα τα παρελκόμενα (εντάξει η μεταφορική απαράδεκτη, αλλά ΟΚ το προσπερνάμε), στέλνω τα υπόλοιπα. 

Και να θα έρθω Θεσσαλονίκη και θα βρεθούμε κλπ.... Καααλά....λεω

Μετά με ξαναπαίρνει...μου λεει ξέχασα να σου πω έχω τη βάση που μένει άχρηστη τη θες? Λέω τι βάση? μου στέλνει φωτο, δεν τρελλάθηκα, γιατί αυτές οι βάσεις που είναι σαν δυο χέρια ανοιχτά δεν με βολεύουν. Λεει θα στη στείλω και δώσε ό,τι θες....

Περνάνε μέρες, λέω τι έγινε, α μου λέει έφυγα για δουλειά, περνάνε κι άλλες, όχι ήρθε η μεταφορική και δεν ήταν η πρώην στο σπίτι, άντε λέω το ξεχνάω. Στέλνω μνμτα, όλο θα σε πάρω, σε λίγο. Το λίγο έγινε κανας μήνας.

Κάποια στιγμή λέει ξέρεις να σου στείλω τη βάση, θα στη δώσω 100, βάλε λεφτά. Να είχα τρεχάματα, να η πρώην τράκαρε, κατι κουλά...

Αντε λέω, του τα βάζω. Εκτοτε αγνοείται η τύχη του. Και μιλάμε για θράσος, γιατί έχω τα στοιχεία του τα πάντα όλα. Απλά ποιός κυνηγάει ποιόν για 100.

Τι να πω ρε σεις.... τι 1000 τι 1100....

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάλαβα. 

Λυπάμαι μόνο τον τύπο που κλαίει το SK2 του😁.  Το ότι ήταν κλεμμένο να το θεωρείς σχεδόν δεδομένο.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Waterfall-K είπε

Το ότι ήταν κλεμμένο να το θεωρείς σχεδόν δεδομένο.

 

Γιατί το λες αυτό?

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είσαι υπερβολικός. Δεν στέλνει ο άλλος πληρη στοιχεία και βίντεο απο το σπίτι του. Και μιλήσαμε πολύ και σίγουρα ήταν γνώστης κλπ....

Τώρα πως την είδε παρακάτω...

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
9 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Κατάλαβα. 

Λυπάμαι μόνο τον τύπο που κλαίει το SK2 του😁.  Το ότι ήταν κλεμμένο να το θεωρείς σχεδόν δεδομένο.

Μπορεί να είχε ανάγκη τα χρήματα, ποτέ δεν ξέρεις.

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

Γιατί το λες αυτό?

Σύμφωνα με την τιμή που το πήρε (Hammond SK2 στα €1000? come on...😁) και σύμφωνα με τη συμπεριφορά του, από αυτά που μας γράφει ο Dim. Ελπίζω να μην είναι έτσι.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου