Προς το περιεχόμενο

Κατρακύλα με την Keela: ΚΑΨΙΜΟ με Emvoice (Αυστηρώς ακατάλληλο δια σοβαρούς)


Ali Barout

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κυρ Αλή μου, να σε ρωτήξω κάτι.

Άμα (λέω άμα) πας σε καμιά πανήγυρη, και σου κάνει κόνξες η τραγουδιάρα, δεν μπορείς να βγάλεις όλο το live μόνος σου με ένα πλήκτρο και ένα laptop με αυτή να τα σπρεχάρει ασούμε?

 

Και να πετάς και καμιά ατάκα στο ενδιάμεσο "γειά σου ρε Κίλα με την κορμάρα σου, όλα έξω τα έχεις πετάξει κορίτσι μου", και να ψάχνουνε οι λιμασμένοι από κάτω που στο διάολα είναι η κορμάρα και που την έχεις κρύψει και την κοζάρεις μόνο εσύ.

 

"Αααα όχι" θα λες εσύ, "άμα το θέλεις το κορίτσι θα μου τα στάξεις πρώτα".

Κονσομασιόν φάντασμα λέμε.

Άσε δηλαδή, που τόσο λιάδα που θα είναι όλοι, την άλλη μέρα θα περηφανεύονται στο χωριό, ότι την γνώρισαν από πολύ κοντά την Κίλα.

  • Like 1
  • Χαχα 3

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

Κυρ Αλή μου, να σε ρωτήξω κάτι.

Άμα (λέω άμα) πας σε καμιά πανήγυρη, και σου κάνει κόνξες η τραγουδιάρα, δεν μπορείς να βγάλεις όλο το live μόνος σου με ένα πλήκτρο και ένα laptop με αυτή να τα σπρεχάρει ασούμε?

Ορρρρισσσσστεεεεε τώρα που μπαίνουμε στα υπαρξιακά ζητήματα. Κι ο βασίλης, μου είπε "αν κάθεσαι κάθε μέρα 10 λεπτά και βάζεις ένα κομμάτι ακόμα, στο τέλος θα έχεις ολόκληρο πρόγραμμα κανονικό."😆

 

Είναι τόσο μεγάλο το κάψιμο που θα πρέπει να γίνω εγώ τεχνητή νοημοσύνη για να το κάνω αυτό.

 

10 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

Κονσομασιόν φάντασμα λέμε.

Πολύ φοβάμαι ότι με έναν ολογραμματικό προβολέα γίνεται εύκολα κανονική κονσομασιόν οφθαλμοφανέστατη, εδώ ήδη κάνουν με DMX και MIDI παπάδες με τα φώτα. Ίσως και μια κούκλα βιτρίνας μέσα στο ολόγραμμα;🤔 Γι' αυτούς τους λιωματήρηδες που θέλουν να κρέμονται αγκαλιά από τον ώμο της τραγουδίστριας και τραγουδάνε οφφ άξις (το κεφάλι κρεμασμένο πίσω λόγω στουπίασης) στο μικρόφωνό της;

 

Χμμμμ. Γίνεται, γίνεται, αρκεί να βρεθεί κάποιος πιο καμμένος και φιλόδοξος απο΄εμένα.

  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Ali Barout είπε

 

Πολύ φοβάμαι ότι με έναν ολογραμματικό προβολέα γίνεται εύκολα κανονική κονσομασιόν οφθαλμοφανέστατη, εδώ ήδη κάνουν με DMX και MIDI παπάδες με τα φώτα. Ίσως και μια κούκλα βιτρίνας μέσα στο ολόγραμμα;🤔

 

Για πανηγύρι μιλάμε βρε Αλή μου, όχι για live των U2.

  • Χαχα 3

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

 

 

 

Και να πετάς και καμιά ατάκα στο ενδιάμεσο "γειά σου ρε Κίλα με την κορμάρα σου, όλα έξω τα έχεις πετάξει κορίτσι μου", και να ψάχνουνε οι λιμασμένοι από κάτω που στο διάολα είναι η κορμάρα και που την έχεις κρύψει και την κοζάρεις μόνο εσύ.

 

"Αααα όχι" θα λες εσύ, "άμα το θέλεις το κορίτσι θα μου τα στάξεις πρώτα".

Κονσομασιόν φάντασμα λέμε.

Άσε δηλαδή, που τόσο λιάδα που θα είναι όλοι, την άλλη μέρα θα περηφανεύονται στο χωριό, ότι την γνώρισαν από πολύ κοντά την Κίλα.

 

 

 Και δηλαδη τι, νομιζεις οτι ειπες κατι καινουργιο;

 

 Αυτα ολα ειναι στο εγχειριδιο των πανηγυριων αποεξαπανεκαθεν (τομος 3 σελις 277)

 

 Και επειδη εχουν γνωση οι φυλακες, το εγχειριδιο προτεινει να υπαρχει μια κουκλα, sex doll ξερεις, αυτες τις φουσκωτες,  για να μην υπαρχει περιπτωση να γινεις αντιληπτος.

 

 Αυτο συζηταγα τις προαλλες και με ενα φιλο μου.

 

 "Μανο", μου ελεγε, " πηγα το προηγουμενο Σαββατο στο πανηγυρι της Αγιας Πουλχεριας στην Ανω Τραχανοπλαγια, εκει ξερεις στου Μητσου του Μπουρδουμπαση το χωριο, μεγαλη χαρη της"

 

 -"ΟΚ", του απανταω, "και;"

 

 -"Φιλε, εκει γαμησα μια μαγισσα" μου κανει.

 

- "Τι μαγισσα ρε;" τον ρωταω απορημενος;

 

 -"Μαγισσα σου λεω, αφου εκει που της το καρφωνα κανει εναν ηχο ΦΙΟΥΙΤ και φευγει πετωντας απο το παραθυρο."

  • Χαχα 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, odis13 είπε

Δεν εχω λογια. Προσπαθησα για ωρα, αλλα δεν εχω λογια. Αλλα επιπεδα προσφυσης κυρ Αλη μου, αλλα. 

Εμμμ... κ νομιζες πως μπερδευτηκες απο το στατους μου.. Τα'λεγα εγω..

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πρωτοθαυμάσω;

Το programming;

Το πανηγυριώτικο στήσιμο;

Θεϊκό!

 

Εκεί που διακόπτει και το τραγούδι και λέει παραγγελιά, ίσα που γύρισα να δω ποιος συγχωριανός έσκασε το μαρούλι για την παραγγελιά.

  • Χαχα 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, fusiongtr είπε

 

Για πανηγύρι μιλάμε βρε Αλή μου, όχι για live των U2.

 

Your point being????

  • Χαχα 3

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...Αpussyα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου