Προς το περιεχόμενο

Komplete κανείς?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 λεπτά πριν, dimsonic είπε

 

εγω...άντε γειά !

ζήτω τα vst κάτω οι τέλες....

εδώ ο θεός με τα τρια χέρια και 4 πόδια.... θα τονε φάω τον cos, λάχανο λέμε

 

μέχρι στιγμής 2 βιεστιά και ένα κανονικό audio

 

 

Με έχεις φάει από τότε που σε γνώρισα. Τα μουσικα των a priori και κάποια άλλα που βγάζεις Είναι πέραν του ρεπερτορίου και θέλω δουλειά για να τα μάθω και να τα παίξω. Μπορώ αλλα, θέλω δουλειά. Για μα γράψω τέτοια ούτε λόγος. Είναι εκτός της μουσικής μου παιδείας. Θέλω δουλειά. Δεν έχω προλάβει να ακούσω και τις νεες ηχογραφήσεις και εκδόσεις στο music. 

Είσαι αξιοθαυμαστος και η εμπειρία στην ενορχήστρωση σου κάνει την εκμάθηση του μέσου, των πλήκτρων και των plug in παιχνίδι για εσένα. Το ταλέντο δεν κρύβεται ούτε μετράνε τα παχιά λόγια. Στο τέλος της ημέρας το αποτέλεσμα που εκτίθεται τα λέει όλα για όλους και εκεί προσυπογραφεται και επικυρώνεται η αλήθεια. Στον ήχο και την εικόνα. 

 Οσα και να ξέρω παραπάνω για τα πλήκτρα δεν μετράνε εκείνη τη στιγμή. Σημασία δεν έχει τι ξέρεις. Σημασία έχει τι μπορει να αποδείξεις. Χαχαχαχαχα 😂

 

 Μπράβο ολόψυχα κύριε Δημήτρη. Υποκλίνομαι. Ότι και να αποφασίσεις να ασχοληθείς θα το υποτάξεις γιατί είμαστε φτιαγμένοι από την πάστα των Πρωταθλητων.

 Ετσι μου έλεγε και ο μουσικός δάσκαλος και οι προπονητές μου. 

 Απλά με λέγανε τεμπέλη μετά που τα παράταγα και δεν ολοκληρωνω ότι αρχίζω γιατί είμαι ΧΑΧΑΣ χαχαχαχα 😂

 

 Μπράβο κ dimsonic μας ❤️❤️❤️❤️

 Κomplete ❤️❤️❤️

  • Like 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι κύριε Κώστα μας, μπορεί να το παιδεύω λίγο παραπάνω κάπου, αλλά εσύ ξέρεις και πατάς τα κουμπιά.

Πρέπει μια μέρα να σου κατσικωθώ να στην κάνω αρμένικη βίζιτα μπας και κλέψω καμιά ιδέα.

Πού είναι δεκάδες τα ρημάδια και δεν μπορεί κάτι θα κάνουν όλα από λίγο....

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, fusiongtr είπε

 

 

Πλάκα πλάκα .... ρε σεις που είναι ο Νέκκονας?

Εκανε παραγγελια το μοντελερ της Φεντερ, επειδη ειναι φεντερ, δεν του αρεσε επειδη ειναι ψηφιακο κ τωρα το πακεταρει να το στειλει πισω στον Τομαν, να παραγγειλει 15 σκετες NOS ΤανγκΣολ 6L6'ς να εχουν ερθει μεχρι τα Χριστουγεννα, να τις βαλει στο Χριστουγεννιατικο δεντρο κ να τις αναψει, να τις βλεπει να ηρεμει, γιατι εχει απαυδησει με τα παλιοψηφια κ ολους εμας τους προδοτες που του τα προτεινουμε...

 

Ουφ μονοκοπανια το ειπα...

Επεξεργασμένο από vrasidas27
  • Χαχα 3

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, vrasidas27 είπε

να παραγγειλει 15 σκετες NOS ΤανγκΣολ 6L6'ς να εχουν ερθει μεχρι τα Χριστουγεννα, να τις βαλει στο Χριστουγεννιατικο δεντρο κ να τις αναψει,

 

 

 😆😁😆

 

 

 Να του πεις, μονο RCA στο χριστουγεννιατικο δεντρο, αλλιως κοβονται τα ψηλα απο το τριγωνακι στα καλαντα.

  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, manosx είπε

 

 

 😆😁😆

 

 

 Να του πεις, μονο RCA στο χριστουγεννιατικο δεντρο, αλλιως κοβονται τα ψηλα απο το τριγωνακι στα καλαντα.

Είχα πάει να του πω τα κάλαντα πέρυσι με λάπτοπ, ηχειακια κ vst -τριγωνο στο κοντακτ κ μου έκλεισε την πόρτα ..😆

 

  • Χαχα 3

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, cos_dr είπε

 Απλά με λέγανε τεμπέλη μετά που τα παράταγα και δεν ολοκληρωνω ότι αρχίζω γιατί είμαι ΧΑΧΑΣ χαχαχαχα 😂

 

Και τι θα γίνει τώρα, κοιτα μην ολοκήρώσεις επάνω μας και έχουμε άλλα assούμε...

Με λέγανε Freedom...

...τώρα με λένε...ΑpussyΑ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Freedom είπε

 

Και τι θα γίνει τώρα, κοιτα μην ολοκήρώσεις επάνω μας και έχουμε άλλα assούμε...

To Κοmplete είναι κορυφή.

 Είναι σαν το Defender των Windows.

 Το έχεις και δεν χρειάζεται τίποτα άλλο. 🤣

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου λέτε ρε παιδιά.

Με όλες αυτές τις βιβλιοθήκες (που δεν είναι βιβλιοθήκες γιατί δεν υπάρχουν βιβλία) και τα βιεστιά, τι μεγέθους σκληρούς έχετε?

Τίποτα 16 ΤΕΡΑΤΑ?

Επεξεργασμένο από fusiongtr
  • Συμφωνώ 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

Δεν μου λέτε ρε παιδιά.

Με όλες αυτές τις βιβλιοθήκες (που δεν είναι βιβλιοθήκες γιατί δεν υπάρχουν βιβλία) και τα βιεστιά, τι μεγέθους σκληρούς έχετε?

Τίποτα 16 ΤΕΡΑΤΑ?

ε, δεν τις έχουμε κιόλες, πολλες τις ΠΕΤΑΞΑ στα σκουπίδια ή τις έχω αποθηκευμένες σε μια συλλογή σκληρών

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

Τίποτα 16 ΤΕΡΑΤΑ?

Εγώ δεν έχω τέτοιες βιβλιοθήκες πολυτελείας. Μόνο το BFD, που πιάνει καμια 300αριά giga, και αν συνεχίσω να παίρνω εξπάνσιον, μπορεί να φτάσει και πιο ψηλά. Το χάλιον και αυτά τα άλλα τα β εθνική που έχω, πιάνουνε βαριά κανα 50άρι.

 

Οπότε με 2+1+0,5+0,25 τερα (από τον πιο καινούργιο στον πιο παλιό) είμαι υπερκύριος. Όσοι θέλουν φανταιζί βιβλιοθήκες, πρέπει να έχουν κι ένα κατοσταρικάκι στην άκρη πού και πού για έναν ssd.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου