Προς το περιεχόμενο

Ένα μη πληρωμένο review για τη νέα κιθάρα του διαβόλου


Άγιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και αυτόν εδώ τον απειλούν με μήνυση αν πει κάτι αρνητικό για τη νέα κιθάρα του διαβόλου:

https://iv.ggtyler.dev/watch?v=5YvFiRpSnDw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, Άγιος είπε

Και αυτόν εδώ τον απειλούν με μήνυση αν πει κάτι αρνητικό για τη νέα κιθάρα του διαβόλου:

https://iv.ggtyler.dev/watch?v=5YvFiRpSnDw

 

Κάποιες έννοιες μου έρχονται πρόχειρα στο μυαλό.

Influencers, telecaster, κλπ ...

  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ οι δύο στα βίντεο είναι καραιφλουεσερς πάντως.

 

Ο HP σεφερλιζει στις παρουσιάσεις του κ αυτό τον σώζει κάπως. Συν το ότι κάνει καλές παραγωγές (οπτικοακουστικές). Από περιεχόμενο είναι η έννοια του average/ανεπβευστου/προβλεψιμου , σε σημείο να αναρωτιέμαι αν είναι ο αρχηγός όλου τού κιθαρο ιφλουεσε γιουτιουμπ κ ο,τι γραμμή τραβάει, ακολουθεί όλο το συναφι .

 

Ο άλλος με τις μπούκλες δεν έχω καταλάβει γιατί είναι τόσο ιφλουεσε . Δεν είναι καν  average. Μάλλον έχει βύσμα.

 

Τι κιθάρα αυτή την είδα (νομίζω από τον καραφλο Γερμανό Μάρκο). Ωραία θα ήταν να έκανε αυτά για τα οποία σχεδιάστηκε, θα μπορούσε εύκολα να γίνει ένας σούπερ Μιντι κοντρολερ αν ήταν καλή, αλλά είναι παιχνίδι (που δε λειτουργεί κ σωστά) τελικά.

  • Like 2

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, vrasidas27 είπε

Κ οι δύο στα βίντεο είναι καραιφλουεσερς πάντως.

 

Ο HP σεφερλιζει στις παρουσιάσεις του κ αυτό τον σώζει κάπως. Συν το ότι κάνει καλές παραγωγές (οπτικοακουστικές). Από περιεχόμενο είναι η έννοια του average/ανεπβευστου/προβλεψιμου , σε σημείο να αναρωτιέμαι αν είναι ο αρχηγός όλου τού κιθαρο ιφλουεσε γιουτιουμπ κ ο,τι γραμμή τραβάει, ακολουθεί όλο το συναφι .

 

Ο άλλος με τις μπούκλες δεν έχω καταλάβει γιατί είναι τόσο ιφλουεσε . Δεν είναι καν  average. Μάλλον έχει βύσμα.

 

Τι κιθάρα αυτή την είδα (νομίζω από τον καραφλο Γερμανό Μάρκο). Ωραία θα ήταν να έκανε αυτά για τα οποία σχεδιάστηκε, θα μπορούσε εύκολα να γίνει ένας σούπερ Μιντι κοντρολερ αν ήταν καλή, αλλά είναι παιχνίδι (που δε λειτουργεί κ σωστά) τελικά.

Βρήκα ενδιαφέρον ότι κάποιος κάνει σκουπίδι ένα προϊόν στο youtube, συνήθως λένε καλά λόγια αφού είναι με το αζημίωτο, δεν παρακολουθώ συχνά τέτοιο περιεχόμενο, δεν έχω δει άλλα βίντεο των εν λόγω κυρίων, πολύ πιθανό να είναι μέτριοι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, Άγιος είπε

Βρήκα ενδιαφέρον ότι κάποιος κάνει σκουπίδι ένα προϊόν στο youtube, συνήθως λένε καλά λόγια αφού είναι με το αζημίωτο, δεν παρακολουθώ συχνά τέτοιο περιεχόμενο, δεν έχω δει άλλα βίντεο των εν λόγω κυρίων, πολύ πιθανό να είναι μέτριοι

Ναι η σταση του ειναι πολυ ξεκαθαρη. Οταν το ειδα μου εκανε κ εμενα εντυπωση ακριβως το ιδιο πραγμα.

  • Like 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει μεγάλο δράμα τελευταία στα κιθαροκάναλα για το συγκεκριμένο προϊόν 

μιας και η εταιρεία έχει απειλήσει και νομικά κάποιους κιθαροinfluensers.

 

Για μένα είναι μια υλοποίηση που δεν απευθύνεται σε κανέναν και δεν κάνει ούτε καν αυτό που υπόσχεται.

Με 600 δολάρια μπορείς να αποκτήσεις the real thing και σου μένουν και ρέστα..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου