Προς το περιεχόμενο

Sound mangling & Impro with Roland V-Synth με ακομπανιαμέντο Omnisphere plus Stylus RMX


Προτεινόμενες αναρτήσεις

14 λεπτά πριν, Πάνος Χελιδόνης είπε

Αυτό το πετυχαίνεις μόνο σε επαγγελματικά στούντιο, επιπέδου 100 ευρώ την ώρα. Ξέρω καναδυό στην Αθήνα αμα θες να πας..

Ξέρω κι εγώ φίλους με στούντιο  αλλά δεν έχει νόημα. Αν έκανα επαγγελματική δουλειά θα πήγαινα σίγουρα.

 Για εμένα είναι άθλημα τώρα, θέλω να τα κάνω όλα μόνος μου χρόνια τώρα. Και ότι γίνει, το θέμα είναι που τη βρίσκω😃 Είμαι χομστουντιάς. Μόνος μου τα γράφω, μόνος μου ακούω, μόνος μου με χειροκροτάω ή με βρίζω αντίστοιχα😃 Σήμερα πήρα και καινούργια ακουστικά 😃

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ex-Πάνος Χελιδόνης

Με γειά και για τα ακουστικά σου τα καινούρια, αλλά αν θες, να πλησιάσεις έστω, σε ήχο σαν το βίντεο που ανέβασες, πρέπει να ξεκινήσεις με ένα πολύ καλό μικρόφωνο που θα είναι σε θέση να πιάσει μέχρι και το σάλιο σου προτού μιλήσεις. Αυτοί έτσι γράφουν. Η λεπτομέρεια, για να ηχογραφηθεί, θέλει πολλά κατοστάευρα απο πίσω.. Πέραν των φυσικών ήχων, τα γνωστά: Καλώδια neutrik για τα πλήκτρα, επίχρυσα βύσματα για κιθάρες κ.ο.κ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, Πάνος Χελιδόνης είπε

Με γειά και για τα ακουστικά σου τα καινούρια, αλλά αν θες, να πλησιάσεις έστω, σε ήχο σαν το βίντεο που ανέβασες, πρέπει να ξεκινήσεις με ένα πολύ καλό μικρόφωνο που θα είναι σε θέση να πιάσει μέχρι και το σάλιο σου προτού μιλήσεις. Αυτοί έτσι γράφουν. Η λεπτομέρεια, για να ηχογραφηθεί, θέλει πολλά κατοστάευρα απο πίσω.. Πέραν των φυσικών ήχων, τα γνωστά: Καλώδια neutrik για τα πλήκτρα, επίχρυσα βύσματα για κιθάρες κ.ο.κ.

ναι, έχεις δίκιο, έχω δει.

 Ακουστικά καινούργια πήρα ΦΘΗΝΑ αλλά τα έβαλα πριν και έπαθα πλάκα για την τιμή τους και την απόδοσή τους, τα βρήκα προσφορά και τα πήρα χαχαχαχαχχααχ

 Τώρα θα βάλω thread αύριο, Φωτογραφίες των ΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ σας😃

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου