Προς το περιεχόμενο

Ποιάς εταιρίας είναι αυτό το μπάσο;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολλά τα αρνιά φίλε!!!!

 

Όχι αν και ετοιμάζομαι για υπερπόντιο ή για ebay. Θα δω.

ΜΑ δεν είναι κούκλα; και στο forum της esp, αλλά και αλλού στο νετ λένε πολλά καλά λόγια. Θα δω μου έχει κάτσει τώρα!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 46
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

1100 ευρω για οργανο που εχεις δει μονο σε φωτογραφια στο ιντερνετ και απλα εχεις ακουσει καλα λογια ειναι μεγαλο το ρισκο.

στην καλυτερη περιπτωση(απτις ασχημες) που μπορει να σου τυχει ειναι να μην σου αρεσει ο χαρακτηρας του.(ηχος,ταστιερα κλπ κλπ)ενω τα χρηματα ειναι αρκετα

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την έχουν διάφορα groups από Nihon που ακούω (ε και θα μου πεις) και μου αρέσει. Βασικά τα 1100¤ είναι πολλά, συνήθως max 700-1000 έχουν τα περισσότερα μοντέλα της edwards. Αυτή του harilatron είναι και καλά από τα σπεσιαλ όργανά της.

 

Α ναι και μάλλον, λιαν συντόμως θα τις δοκιμάσω Live. Αν προλάβω να μαζέψω τα λ7 και εξακολουθεί να μου αρέσει όρμισα!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xidoulis1 αν επιτρεπεται σε τι τιμη αγορασες το μπασακι αυτο?Τετοια οργανα στην Αθηνα που μπορει να βρει κανεις?Μοναστηρακι και Πλακα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.....εφιαλτικό είναι ρε παιδιά.....οι διακόπτες του θυμίζουν ..... νταλίκα του '70.........άσε που νομίζω ότι ότι και να παίζεις αυτό θα βγάζει.....kozachok.... :?

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xidoulis1 αν επιτρεπεται σε τι τιμη αγορασες το μπασακι αυτο?Τετοια οργανα στην Αθηνα που μπορει να βρει κανεις?Μοναστηρακι και Πλακα?

 

 

Τι να σου πω ρε φίλε μου δυστυχώς δε γνωρίζω πόσο ακριβώς κόστισε το μπασάκι αφού μου το έκανε δώρο η κοπελιά μου.Το μόνο σίγουρο είναι πως έκανε λιγότερο από 100 ευρώπουλα.

Όσο για το που μπορεί να το βρει κανείς ή κάτι αντίστοιχο δε γνωρίζω, όπως αναφέρω πιο πάνω, από θεσσαλονίκη το πήρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου