Προς το περιεχόμενο

Πόσοι από εσάς μένετε στο πατρικό σας (σπίτι);


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Δεν κατάλαβα ακριβώς πως φτάσαμε στην καραντίνα, αλλά για να τα συνδέσω, δυστυχώς δεν με βρήκε η καραντίνα στο πατρικό μου.

Πλέον είμαι σε εκούσια καραντίνα, μιας και δεν το ξεκουνάω από εδώ, υλοποιώντας αυτό που πάντα ήθελα, να τα έχω όλα (γραφείο- σπίτι- studios- συλλογές) σε έναν χώρο.

Δυστυχώς δεν έχω υπόγειο γκαράζ , να έβαζα και τα αυτοκίνητά μου 😆, και αναγκάζομαι όταν θέλω να τα δώ (γιατί να τα οδηγήσω δεν παίζει) να πάω αλλού 😁.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Άγιος είπε

Δε θα πέρασαν από πλατεία Βάθης που σε κάθε γωνία κατουράνε τα πρεζάκια

Η περιοχή εδω και 4 χρόνια καθαρίζεται καθημερινά και μυρίζει υπέροχα από τις μυρωδιες μπαχαρικων από τα πέριξ μαγαζιά. Από ανατολή και Δύση μυρωδιες και όλο το κέντρο είναι μια πολυπολιτισμικη πανδαισία με πολυ για την εποχή τουρισμό με ένα μικρό βραχνά της ανήλικης παραβατικοτητσς που αποτελεί προτεραιότητα των αρχών για να λυθεί το επόμενο τρίμηνο. 

  • Χαχα 3

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Αρχή Διαλόγου είπε

Τι πακέτο να ρίξαμε άραγε για να μας βγάλουν 1ους?

 

2 δις EUR, το διαβασα στο ΧΩΝΙ.

  • Χαχα 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Superfunk είπε

2 δις EUR, το διαβασα στο ΧΩΝΙ.

Πολλά μου φαίνονται. Ας ελπίσουμε να είναι αυτό μια καλή διαφήμιση για τη χώρα και να τα πάρουμε πίσω απ' τον τουρισμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Superfunk είπε

 

2 δις EUR, το διαβασα στο ΧΩΝΙ.

Λέμε λέμε. Πάμε στο κεντρο μια βόλτα, νύχτα. Μια χαρά είναι και δεν αστειεύομαι. Κοπελίτσες μόνες τους κυκλοφορούν και φοβούνται κάτι μαντραχαλαδες😄

 Καλά λέει η Σαττι. Λέτε μονο μόνο λέτε. 

 Ε με τα τροχαία, τους ανήλικους και τις γυναικοκτονιες υπάρχει μια έξαρση, μεταπανδημικη θα έλεγα, αλλά γενικά είμαστε ασφαλείς. Πιο πολύ κατουρλιό μυρίζω από τα σκυλιά των ασυνειδητων. Υπάρχουν προβλήματα, τι να κάνουμε. Προσπαθουν οι κυβερνήσεις οι ελληνικές. Αυτό το αναγνωρίζω. 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Άγιος είπε

Δε θα πέρασαν από πλατεία Βάθης που σε κάθε γωνία κατουράνε τα πρεζάκια

 

Ελαχιστοι ειναι οι τουριστες που ΔΕΝ ξερουν τι συμβαινει στις υποβαθμισμενες γειτονιες του κεντρου οποτε σιγουρα δεν περασαν (δεν ζουμε στο 1980 που δεν μπορεις να μαθεις τα συν και πλην καθε τουριστικου προορισμου με ενα απλο google).

 

Αντιθετα στις καλες περιοχες του κεντρου (Συνταγμα. Πλακα, Παγκρατι, Κουκακι κτλ.) σε διαβεβαιωνω οτι ειναι ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΕΝΟΙ....στην γειτονια μου που κατακλίζεται απο airBnb οι τουρισταιοι αυτο λενε δηλαδη οτι "μυριζει ωραια" ,εδω ο αλλος προχΤες επινε καφε στην Πλατεια Μεσολλογιου και ελεγε "εδω ειναι το ωραιοτερο μερος του πλανητη!" και οταν τον ρωτησα που μενει μου ειπε στο Hampstead δηλ. εδω 😅

 

 

Επεξεργασμένο από Superfunk

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου