Προς το περιεχόμενο

Συγκριτικό του Bonamassa στο αυθεντικό rig του Hendrix και στο αντιστοιχο budget


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator
1 λεπτό πριν, Nekkon είπε

Σου αρέσει που είναι κατά του γάμου κατά βάθος 🤔

Είναι κατά του γάμου;

Δεν το ξερά!

Τώρα είναι που θα βάλω αφίσσα του στο σαλόνι μου!😆

  • Χαχα 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, Αρχή Διαλόγου είπε

Με τον τρόπο που παίζει, σε ποιο ροκ φόρμες ίσως είχε μεγαλύτερη επιτυχία.

Γι αυτό παίζει BluesRock και το έχει πάει σε άλλο επίπεδο. Μεγάλος συνθέτης στο είδος, πολύ καλός κιθαρίστας με αναγνωρίσιμο παίξιμο και αναγνωρίσιμη χροιά φωνής, εξαιρετική στούντιο κ' live δισκογραφία. Είναι Νο1 και για πολύ σοβαρούς λόγους. 
Να ακούσεις ολόκληρη την στούντιο & live solo δισκογραφία του, τις δισκογραφίες των "Bloodline", "Rock Candy Funk Party" και "Black Country Communion" καθώς και τις πολλές και απίθανες συνεργασίες του (από Beth Hart μέχρι...Jon Lord).
Και ο τύπος είναι ακόμα 46 χρονών...

 

 

Επεξεργασμένο από Waterfall-K
  • Συμφωνώ 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Waterfall-K είπε

Να ακούσεις ολόκληρη την στούντιο & live solo δισκογραφία του

Δεν μου λέει κάτι το παίξιμό του. Δεν μπορώ να συνδεθώ. Δεν ξέρω γιατί. Συμβαίνουν αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Αρχή Διαλόγου είπε

Δεν μου λέει κάτι το παίξιμό του. 

Παιχταράς είναι. Τώρα αν δεν σου αρέσει το στυλ παιξίματος του δεν λέει κάτι, περί ορέξεως...Κι εμένα δεν μου αρέσει όπως παίζει ο Malmsteen πχ, αλλά who cares? 

Δώσε βάση πάντως και στο "συνθέτης", ο τύπος έχει γράψει κο-μμα-τά-ρες, ξαναλέω το ότι είναι Νο1 δεν είναι τυχαίο. Είναι περιπτωσάρα ο Joe.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Waterfall-K είπε

Παιχταράς είναι.

Το ανέφερα πριν ότι δεν αμφισβητώ την τεχνική του. Και σαν τύπος είναι ωραίος, σχεδόν πάντα βλέπω τα βίντεο που μιλάει για κιθάρες και εξοπλισμό, αλλά δεν με κερδίζει το παίξιμο του, μου είναι αδιάφορο. Και ο Vai παιχταράς είναι αλλά δεν μου αρέσει, αντίθετα τρελαίνομαι για Satriani. Άβυσσος 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, johnps είπε

νομιζα πως ηταν αυτο Vox V846HW Wah Wah – Thomann Elláda

Ναι εμφανισιακά μοιάζουν αλλά αυτό που έβαλες είναι μάλλον το σωστό. Πάντως κανένα από αυτά δεν είναι αυτό που βλέπουμε στο βίντεο που κοστίζει ελαφρώς πιο ακριβά 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου