Προς το περιεχόμενο

Ξεπερασμένη τεχνολογία. Αποθησαυρισμός ή κάποια άλλη διαταραχή;


LK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κανονικά πρέπει να πηγαίνουν για ανακύκλωση (ειδικά οι οθόνες... ), αλλά αυτά είναι ψιλά γράμματα για τους περισσότερους... Που να δεις με τα κινητά που αλλάζουν καθε δυο- τρία χρόνια (και πολύ λέω) δυστυχώς...

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
29 λεπτά πριν, kosthrash είπε

.. Που να δεις με τα κινητά που αλλάζουν καθε δυο- τρία χρόνια (και πολύ λέω) δυστυχώς...

Τα κινητά και οι χρήστες αυτών με εκνευρίζουν πιο πολύ από όλα 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, LK είπε

Τα κινητά και οι χρήστες αυτών με εκνευρίζουν πιο πολύ από όλα 😁

Εγώ θέλω ένα XIAOMI POCO X5 PRO γιατί το δικό μου είναι 3 ετών πλέον και μου τη σπάει και θέλω να το βάλω δίπλα από τον κάδο σκουπιδιών. Δε θα μπω στον κόπο να το καθαρίσω από προσωπικά δεδομένα, αφού μου τα έχουν πάρει όλες οι εταιρείες, οι κυβερνήσεις και οι τράπεζες του πλανήτη και τα κάνουν ότι γουστάρουν  και δε δίνουν λογαριασμό σε κανέναν.🤣

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
2 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Εγώ θέλω ένα XIAOMI POCO X5 PRO γιατί το δικό μου είναι 3 ετών πλέον και μου τη σπάει και θέλω να το βάλω δίπλα από τον κάδο σκουπιδιών. Δε θα μπω στον κόπο να το καθαρίσω από προσωπικά δεδομένα, αφού μου τα έχουν πάρει όλες οι εταιρείες, οι κυβερνήσεις και οι τράπεζες του πλανήτη και τα κάνουν ότι γουστάρουν  και δε δίνουν λογαριασμό σε κανέναν.🤣

Θα ακουστώ σεξιστης (όχι ότι με νοιάζει 😁) αλλά τα κινητά είναι γυναικείο γκάτζετ 😀.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, LK είπε

Θα ακουστώ σεξιστης (όχι ότι με νοιάζει 😁) αλλά τα κινητά είναι γυναικείο γκάτζετ 😀.

Εγώ δεν μπορώ χωρίς το smartphone, μου έχει καταργήσει την ανάγκη να κουβαλάω ή να έχω άλλες συσκευές στα εξοχικά. Μας έχει σώσει,  τα e-mail μας, το software της δουλειάς, τις επικοινωνίες, τις αποθανατίσεις προσωπικών στιγμών, διασκέδαση, παιχνίδια, ενημέρωση. Και δεν ασχολούμαι επειδή είμαι τεμπέλης να βγάλω πολλά λεφτά από το σπίτι. Πάμε ακόμα στις δουλειές σε γραφεία και ακόμα κάνουμε χειρονακτικές εργασίες, εργολαβίες και τα ρομπότ κάθονται. Θα το δούμε  αλλιώς σε 20 χρόνια. Τέρμα τα ψέματα.

 

 Το να συλλέγεις  και να συντηρείς και να ασχολείσαι με την παλαιότερη τεχνολογία είναι αξιέπαινο και εξαίρετο. Να είσαι υπερήφανος και νομίζω όλοι είμαστε υπερήφανοι για εσένα γιατί αγαπάμε όλοι εδώ την τεχνολογία, ιδιαίτερα οι παλαιότεροι που τη ζήσαμε και όλη η διαδικασία τις μας έκανε και πιο παραγωγικούς και πιο ποιοτικούς. Τώρα με τα κινητά, γράφουμε  όλοι ΤΑ ΤΑ ΤΑ.  😀

  • Χαχα 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, LK είπε

Θα το παίρνατε;

key.jpg

Όχι, γιατί:

Δεν είναι USB, δεν είναι φωτιζόμενο και δεν έχει ANSI layout 

image.png.57f719b2e5f8ea994564e69ebfd36252.png

 

αλλά KS layout

image.png.513966109d60e0b4315f26abc865656c.png

 

Όπως έχει συνηθίσει κανείς.

 

 

5 ώρες πριν, cos_dr είπε

Εγώ θέλω ένα XIAOMI Poco X5 PRO 

Πριν μια βδομάδα πήρα το Poco M6 Pro, το πρώτο μου Poco, και τα σπάει.🤘 Ιδιαίτερα αν σκεφτείς και σε τι τιμή το δίνουν. Xiaomi rules λέμε.✌️

  • Like 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
2 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Όχι,

 

 

Ωραία , άρα τα παίρνω μόνο εγω. 😁

 

Ειμαι λίγο στενοχωρημένος από το συβμάν και ανέβηκα να δουλέψω λίγο και να χαλαρώσω 😄

KRRS2.jpg

02.jpg

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις ωραία τρέλα. 6 CRT ρε φίλε? (ή μου διαφεύγει καμία?)😳 Εγώ έχω δύο, και 11 TFT/LED.😛 Έτσι που (ξανα) βλέπω το στούντιο σου, ένα πράγμα μόνο λείπει: μια κορνίζα με το σήμα της ΥΕΝΕΔ.😆

 

image.png.528e6100b92f5e32d0a736b045b0bfff.png

  • Χαχα 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
7 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Έχεις ωραία τρέλα. 6 CRT ρε φίλε? (ή μου διαφεύγει καμία?)😳 Εγώ έχω δύο, και 11 TFT/LED.

 

 

Oi Crt TV είναι 10 (οι έγχρωμες) 9 στο storage και μια στο σαλόνι.

Σε άλλο sections 4 CRT ασπρόμαυρες...

Τα pc monitors (CRT) σύνολο 9 (2 ασπρόμαυρα)

 

9Tft στο storage. 😁

03.jpg

_n.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, LK είπε

Ωραία , άρα τα παίρνω μόνο εγω. 😁

 

Ειμαι λίγο στενοχωρημένος από το συβμάν και ανέβηκα να δουλέψω λίγο και να χαλαρώσω 😄

KRRS2.jpg

02.jpg

Τι είναι εκεί  ?

 Η ΥΕΝΕΔ? 🤣

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου