Προς το περιεχόμενο

Τι θα γίνουν όλα όσα έχουμε... όταν φύγουμε από τον μάταιο τούτο κόσμο.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Είσαι ρομαντικιά ψυχή 🥳

Έχω δεχθεί δωρεές και έχω κάνει, πολλές φορές δεν χρειάζεται να ψάξεις ιδιαίτερα για να βρεις ανθρώπους γύρω σου που θα πιάσει τόπο κάτι που θα χαρίσεις.

Ψάξε επαέ μέσα, κοίτα γύρω σου, σίγουρα θα βρεις ανθρώπους σε ανάγκη

Προσωπικά έχω χαρίσει μουσικά όργανα σε παιδιά συγγενων & φίλων που ξεκίνησαν μαθήματα η που παίζουν απο μόνα τους μουσική. Ενδεικτικά έχω χαρισει από αρμονιο casio και παιδική strat ως και το πρώτο μου synth (ένα Yamaha SY-55)... Όμως ξέρω ότι δεν πήγαν στις αγγελίες και "δουλεύονται"...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν κάποιος πεθαίνει ταυτόχρονα γίνεται και η ανάσταση του.Οποτε δεν έχει καμία σημασία τι θα απογίνουν τα πράγματα γύρω του.Επισης δεν έχει σημασία τι θα απογίνουν τα παιδιά του ή άλλοι άνθρωποι του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Κβαντική Διεμπλοκή είπε

Όταν κάποιος πεθαίνει ταυτόχρονα γίνεται και η ανάσταση του.Οποτε δεν έχει καμία σημασία τι θα απογίνουν τα πράγματα γύρω του.Επισης δεν έχει σημασία τι θα απογίνουν τα παιδιά του ή άλλοι άνθρωποι του.

Υποθεστέτω πως αναστήθηκα, τα χρέη μου ψυχολογικά κατά βάση, θα έχουν διαγραφεί?

Αν έχεις απάντηση δώστη, γιατί ξέρεις χέστηκα, για το τι ''έχω'' σήμερις παρομοίως και τι ΘΑ αποκτήσω στην άλλη ζωή.

Πάντως δεν θα έλεγα όχι σε τπτ γκομενάρες να τις χαλβαδιάζουμε παρέα με το Καταρράκτη που ΔΕΝ νομίζω 🥳

Άτιμη τεστοστερόνη με κατακυριεύει ώρες, ώρες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, kpeyos είπε

κανα παλιοταμπούρο Leedy, Slingerland κλπ κλπ 

 

Το καλύτερο ταμπούρο μου, ένα Rogers Dynasonic το βρήκα στα ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ μπροστά , ή μάλλον πίσω,από το apartment block μου στη Νέα Υόρκη...του έλειπε μόνο το κάτω δέρμα ,το είχε αλλά ήταν κατεστραμμένο και το strainer

Επεξεργασμένο από Superfunk

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Superfunk είπε

 

Το καλύτερο ταμπούρο μου, ένα Rogers Dynasonic το βρήκα στα ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ μπροστά στο apartment block μου στη Νέα Υόρκη...

Ανεμομαζώματα, διαολοσκορπίσματα 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Ανεμομαζώματα, διαολοσκορπίσματα 😄

 

Μη ξηγιεσαι έτσι έχει παίξει μέχρι και ΠΑΝΞ

 

 

και Νιού γουΕιβ 🤣

 

 

Επεξεργασμένο από Superfunk

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Κβαντική Διεμπλοκή είπε

Όταν κάποιος πεθαίνει ταυτόχρονα γίνεται και η ανάσταση του.

Εγώ ήξερα έναν που αναστήθηκε μετά από τρεις ημέρες.

  • Like 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν φύγουμε συμφωνούμε ότι οι αποδέκτες των πραγμάτων μας θα κάνουν ότι θέλουν.

Αν επιθυμούμε να γίνουν αλλιώς τα πράγματα τότε αφήνουμε οδηγίες.

 

Επειδή ακούμε /διαβάζουμε ιστορίες "ότι βρέθηκε το τάδε ακριβό πράγμα στα σκουπίδια" μας πιάνει και μια τρέλα να μην καταλήξει κάτι δικό μας εκεί.

 

Ε, ας είναι ο θάνατος μας η τύχη του άλλου!

All the money of the world can't buy me

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
5 λεπτά πριν, Miltos23 είπε

 

Επειδή ακούμε /διαβάζουμε ιστορίες "ότι βρέθηκε το τάδε ακριβό πράγμα στα σκουπίδια" μας πιάνει και μια τρέλα να μην καταλήξει κάτι δικό μας εκεί.

 

Ε, ας είναι ο θάνατος μας η τύχη του άλλου!

Εμενα δεν με πειράζει να τα πάρει κάποιος άλλος, που θα τα εκτιμήσει.

Να θυμίσω ότι όσα βιβλία δεν πήρα (8 πήρα) καμια 45-50 ήταν στο συνολο, τα πήρε το σκουπιδιάρικο.

Δηλαδή μέσα στα επόμενα 5 μέτρα έγιναν πολτός.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Υποθεστέτω πως αναστήθηκα, τα χρέη μου ψυχολογικά κατά βάση, θα έχουν διαγραφεί?

Αν έχεις απάντηση δώστη, γιατί ξέρεις χέστηκα, για το τι ''έχω'' σήμερις παρομοίως και τι ΘΑ αποκτήσω στην άλλη ζωή.

Πάντως δεν θα έλεγα όχι σε τπτ γκομενάρες να τις χαλβαδιάζουμε παρέα με το Καταρράκτη που ΔΕΝ νομίζω 🥳

Άτιμη τεστοστερόνη με κατακυριεύει ώρες, ώρες 

Εσύ θα επιλέξεις αν θα έχεις χρέη η όχι.Το θέμα είναι αν φοραγες ρούχα γεμάτα λάσπες και βρωμιές θα πήγαινες να καθίσεις σε ένα πεντακάθαρο ολόλευκο σαλόνι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου