Προς το περιεχόμενο

"Scott's Synth Stuff" studio tour 2024


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτός καμιά παραγωγή δική του  έχει να ακούσουμε, ο Scott να δούμε αν ΚΣΕΡΕΙ 😀ή απλά τα έχει και τα παρουσιάζει😀

  • Like 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πάλι παιδιά στο έρημο νησί λέω να πάρω μια τραγουδίστρια,αν θέλω κάτι να βγάζει και μουσική.

Να δώ τι θα κάνετε τα montage και τις κιθάρες χωρίς ρεύμα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Αυτός καμιά παραγωγή δική του  έχει να ακούσουμε, ο Scott να δούμε αν ΚΣΕΡΕΙ 😀ή απλά τα έχει και τα παρουσιάζει😀

Λογικά μόλις τελείωσε η συνέντευξη του το πήραν πίσω.

 

  • Λυπάμαι 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

37 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Αυτός καμιά παραγωγή δική του  έχει να ακούσουμε, ο Scott να δούμε αν ΚΣΕΡΕΙ 😀ή απλά τα έχει και τα παρουσιάζει😀

Γιατί ρωτάς και δεν κάνεις τον κόπο να δεις τα βίντεο του? 20,5K subscribers και 236 βίντεο μετά, κάτι θα έχει μάθει.

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, MGs είπε

Λογικά μόλις τελείωσε η συνέντευξη του το πήραν πίσω.

 

Ξέρει δηλαδή. Έχει φτιάξει τίποτα πολύπλοκο, πολύαρμονικο, πολυσυνθετο και με αλλεπάλληλα σολο-καφριλοαρκουδες? 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Waterfall-K είπε

Γιατί ρωτάς και δεν κάνεις τον κόπο να δεις τα βίντεο του? 20,5K subscribers και 236 βίντεο μετά, κάτι θα έχει μάθει.

Χαριτολογωντας το λέω. Έχουμε κάνα παράδειγμα παραγωγών. Λέω μήπως έχει ο άνθρωπος και το έχουμε πρόχειρο να μη ψάχνω. 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Χαριτολογωντας το λέω. Έχουμε κάνα παράδειγμα παραγωγών. Λέω μήπως έχει ο άνθρωπος και το έχουμε πρόχειρο να μη ψάχνω. 

Δεν ξέρω, κάτι γράφει νομίζω, είχε/έχει και μια μπάντα αλλά δεν το έχω ψάξει πολύ, μόνο synth videos έχει τύχει να δω από αυτόν. Γράφει ή όχι δεν έχει σημασία, σημασία έχει ότι ο τύπος έχει σκάσει αρκετά λεφτά για το μουσικό του χόμπι και αυτό αρκεί. Στο άλλο χόμπι που έχει, τα αεροπλάνα, μάλλον έχει σκάσει περισσότερα (τον πληρώνουν καλά απ'οτι φαίνεται οι Yamaha/Roland/ASM/Behringer/Korg/Modal/Novation κ.α...😌)

 

 

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Πολύ ωραίο studio.

Εμένα μου φάνηκε μικρό σε διάρκεια το video.

Μηχανήματα μπορώ να βλέπω όλη ημέρα.

Στα + και τα ΜΚΙΙ τα Τεκνικς......τα οποία είναι iconic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Επίσης συμφωνώ με @Waterfall-K

Ποσώς με ενδιαφέρει τί παίζει με αυτά και αν παίζει.

Μου δίνει την ευκαιρία να τα δω , έστω και σε video;

Mου αρκεί.

Θυμήθηκα έναν πιτσιρικά που με ήξερε.

Στην αρχή με ζάλιζε για μια καλήμερα (του την έλεγα 😁).

Μετά όταν μεγάλωσε αποφάσισε να σπουδάσει μουσική.

 

Νόμισε πως έκανε λοιπόν κάτι σπουδαίον , και όταν ανέβασε η αδερφή μου (όταν την  ανέβασα εγώ κιχ δεν έκανε φυσικά 😁 ) μια φωτο από το studio μου (κοινοποίηση έκανε δηλαδή ) στο FB σχολίασε (ξανά τονίζω στη δημοσίευση της αδερφής μου) "τουλάχιστον τα παίζει όλα αυτά ή απλώς τα έχει;" 😁

 

Σιγά που θα έδινα και αναφορά στον τραχανά τι τα κάνω , που μου έγινε Μπετόβεν ξαφνικά 😅.

Τα έχω έτσι και τα κοιτάω.🤪

Υ.Γ. Όταν ασχολούμουν εγώ με τη μουσική, αυτός δεν είχε γεννηθεί.

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • πριν kpeyos κλείδωσε το θέμα
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου