Προς το περιεχόμενο

"Scott's Synth Stuff" studio tour 2024


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα με νοιάζει 🤣

 Για να τον κουτσομπολεψω κιόλας να βγάλω και λίγο κόμπλεξ που αυτός έχει όλα τα synth αγαθά του Αβρααμ και του Ισαάκ και εγώ, απλός πολίτης στην ομορφότερη χώρα του κόσμου να πεινάω 🤣🤣🤣😄

  • Συμφωνώ 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οπ, πανω στην ωρα ηρθα!!! που πηγε το θεμα στα αυτοκινητα!!! εγω, αν θα παρω κατι θα παρω to Tesla, το μοντελ το καινουριο που θα εχει αυτοματο πιλοτο επιπεδου 4 ή 5 ομως!!!!!!! ρηξτε μια φωτογραφια (παραγγελια) απο κανενα να φτιαχτουμε!!!!!

υ.γ! στο "Από τα εξωτερικά όμως έκαμεν το σχόλιον ,όπου και ευρίσκετο για τας σπουδάς του.😁" που αναφερθηκε για καποιον, που εκραζε, (παιζοντας το φιλος σε συμφορουμητη απο οτι καταλαβα, διθεν και καλα), εδω κολλαει η παρημια μαλον! ο ανθρωπος μπορει να φυγει απο το χωριο. Το χωριο απο τον ανθρωπο ομως, ειναι δισκολο!!!!! δεν παιζει ρολο η καταγωγη γνωμη μου ειναι. Η παιδεία παιζει. Με τη γενικοτερη εννοια...!!!

Το Noiz ειναι το μονο σιγουρο οτι δε πασχει απο τη καταρα της εποχης, το "ασ'το τωρα που να δημιουργω"!!!!! και επειδη γραφτηκαν πολλα του τυπου τι εκανε αυτος, τι εκανε ο αλλος, ποσταρω κι εγω, (Οχι δικο μου) αλλα κατι που, μεσω Νοιζ βρηκα και μου αρεσε, μου αρεσε γιατι ειμαι και ρομαντικη ψυχη!!!!!!!!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α και.. Waterfall , εγω σ'αγαπαω!!!!! κι ας μη ξανασκεφτηκες αυτο που ειχαμε πει!!!!! κρασαρες!!! ΠΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΜΕ ΡΕ!!!!! ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΑ ΣΤΟΜΑΤΑ! ΔΕ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΑΥΤΗ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΡΑ 10 ΣΕΛΔΣ ΜΗ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΟΝΣΟΛΕΣ , ΤΑ ΣΚΑΜΠΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ @@ ΜΟΥ  (τα ηχεια θελω να πω)!!!!! μη μπαναριστουμε τωρα στα καλα καθουμενα!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Σχετικά με το αρχικό βίντεο, ακετά μηχανήματα από διαφορετικές κατηγορίες.

Βέβαια στα τόσα μηχανήματα που έχει, κάποιοι κόλλησαν στο Montage M.

 

Εμένα όμως μου έκανε εντύπωση που ενώ έχει το Fantom-6 έχει και το Fantom-06.

Άραγε το 6 φοράει την αναβάθμιση EX ?

Όλα καλά κι ωραία.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, Μανώλης Χναράκης είπε

Σχετικά με το αρχικό βίντεο, ακετά μηχανήματα από διαφορετικές κατηγορίες.

Βέβαια στα τόσα μηχανήματα που έχει, κάποιοι κόλλησαν στο Montage M.

Εμένα όμως μου έκανε εντύπωση που ενώ έχει το Fantom-6 έχει και το Fantom-06.

Άραγε το 6 φοράει την αναβάθμιση EX ?

Όλα καλά κι ωραία.

Αφού είναι άσχετος ρε συ, τι ψάχνεις τώρα? Είχε εκεί ένα Χ ποσό (ποιος ξέρει πως το απέκτησε ο αλήτης...🤔), μπήκε στο Sweetwater ένα πρωί και αγόρασε ότι του είπαν τα τσακάλια οι πωλητές.

 

 

Επεξεργασμένο από Waterfall-K
  • Χαχα 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

@Waterfall-K & @trolley

Διακρίνω έναν "distorted" μεταξύ σας διάλογο ή είναι ιδέα μου;

Και με ολίγον τι resonance .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Μανώλης Χναράκης είπε

Διακρίνω έναν "distorted" μεταξύ σας διάλογο ή είναι ιδέα μου;

 

Όχι μωρέ, δε σκέπτομαι έτσι εγώ.

Αλλά που-και-που πρέπει να τραβάμε καμία γραμμή διότι ο άλλος από τη τσαντίλα του μπορεί να πει πράγματα που θα μετανιώσει μετά. Ειδικά εκεί που του έγραψα ότι αν αυτά τα ξεφτύλικα τα έκανε άλλη εταιρεία θα την έκραζε με μεγάφωνα, τον σιφύλιασα, αλλά τι να κάνουμε, αυτή είναι η αλήθεια.

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου