Προς το περιεχόμενο

Συναντηση μελων(ντραμμερ και μη)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Administrator

Εγώ βέβαια αναρωτιέμαι τι ρόλο παίζει ο τίτλος.

Συνάντηση μελών του Noiz καλεί το Noiz μόνο.

Συνάντηση με κατασκευαστή προιόντων κιόλας... με παραπέμπει αλλού.

Δεν είναι καν μέλος που λέει ο λόγος, τι δουλειά έχει στη συνάντηση.

Το θέμα ποιό ήταν; Να βρεθούμε για να αγοράσουμε;

Ξέρετε πόσοι άλλοι θαθελαν να παραβρεθούν;

Σαν συνάντηση Tupperware μου ακούγεται.

Απ' αυτές που μαζεύονται οι κυρίες για τσάι και αγοράζουν πλαστικά για την κουζίνα και καλυντικά.

Δεν θέλω ν' αμφισβητήσω το καλό της πρόθεσης, αλλά δεν θέλω επίσης να χρησιμοποιήται το όνομα του Noiz για τέτοιου είδους συγκεντρώσεις.

Προτιμώ να γίνονται με προσωπικά μηνύματα.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε yameth εχεις δικιο σε αυτο, αλλα δεν νομιζω οτι η προθεση ηταν να πουλησει αυτος ο τυπος τα πιατινια του. νομιζω οτι ηταν "αγαθοτερες" οι προθεσεις του φιλου octapus (ετσι δεν ειναι?? :D ). αυτος ο κατασκευαστης, απο οτι καταλαβα, θα ερθει ως "guest star" ας πουμε.

απλα, επειδη το thread ανοιχτηκε στο χωρο των τυμπανων, με πρωτους αποδεκτες του ντραμμερ φιλους του noiz, ο octapus θεωρησε σωστο να φερει σε επαφη οσους το επιθυμουν με τον συγκεκριμενο τυπο.

 

παντως θα ηταν πολυ καλο να υπαρξει μια συναντηση των μελων του noiz. αναμενουμε περισσοτερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το meeting ισχυει και για τα μελη του νοιζ που ειναι εκτος Αθηνας? Εγω ας πουμε ειμαι απο θεσσαλονικη αλλα γουσταρω παρα πολυ να παρεβρεθω σε μια τετοια συναντηση!!

:D

P>to twirl or not to twirl!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομιζω πως ο χταποδης θα παρει μιζα απ τον τουρκο τυπο με την καταχριστικα ονομαζομενη εταιρεια agean την οποια θα επενδυσει σε υποπτα ομολογα.Τα δε λεφτα μας θα καταληξουν σε ταμεια για την ανεγερση νεου τουρκικου στρατοπεδου απεναντι απο την μυτηλινη.Octapus τι εχεις να πεις για ολα αυτα?

(παρεπιπτοντως τα meinl τα σπανε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις δικιο yameth,γιαυτο και εδωσα την σελιδα να μιλησετε κατευθειαν με τον τυπο ,εγω απλα το εκανα να δουμε και εναν κατασκευαστη κατευθειαν απο κοντα.Τωρα τα πιατα δεν ξερω καν αν θα τα εχει μαζι του,και τι θα εχει απο αυτα,εγω το εκανα μηπως και δουμε κατι καλο,αλλα κυριως να πουμε τιποτα που μας ενδιαφερει εμας τους drummer (alloys,κατασκευη,κτλ),τωρα αν δεν θελεις τετοια post,ok δεν θα ξαναβαλω.

Εγω οπως ειπα δεν ερχομαι να κανω τον μεσαζοντα και δεν με ενδιαφερει κατι τετοιο,κυριως να τα πουμε μεταξυ μας με ενδιαφερει και αν μπορει ας ερθει και ο κατασκευαστης.

Προς ventrue....το ξερω...=p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου