Προς το περιεχόμενο

God bless Ozzy!!!!


noe13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.imdb.com/title/tt1785389/?ref_=fn_al_tt_1

 

χτες βραδυ ειδα το συγκεκριμενο ντοκυμανταιρ....παρα πολυ ενδιαφερον,με πληροφοριες που δεν ηξερα,για τη ζωη του!Μιλουν αρκετοι γνωστοι καλλιτεχνες,οπως ολο το υπολοιπο γκρουπ,φρουσιαντε,ραντυ ροουντς,τομυ λι κλπ....Θελω ομως να σταθω καπου....η αξια των ντοκυμανταιρ αυτων,εγκειται στο γεγονος οτι εκτος απο ολες τις επιτυχιες τους,μαθαινουμε αληθινες πληροφοριες,καμια φορα ακραιες που σοκαρουν!Και δε λεω,ολα για τα λεφτα γινονται(ειδικα οταν παιζει και η Σαρα),αλλα εχω βαρεθει ατακες που θα κατεκλυζαν ελληνικου τυπου ντοκ οπως:'ειχε συνεχως ενα αστερι πανω της','στη σκηνη ελαμπε σαν αγγελος','ο κοσμος κρεμοταν απο τα χειλη της' και αλλες τετοιες μπουρδες!!!

Προτεινω σε οποιον δεν το εχει δει,να το δει....το ειδα σε ιστοσελιδα,σε streamcloud,αν μου το επιτρεψουν μποτω να βαλω και λινκ!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγώ διάβασα την αυτοβιογραφία του....''I am ozzy''.

 

Εξαιρετικά αφελής και λίγα λέω  ;D

Φαντάσου ότι έγινε και ρετουσάρισμα από φιλόλογο.  ;D  ;D

 

Επειδή όμως ψοφάω για τέτοιες ιστορίες το πήρα σερί μια καλοκαιρινή μέρα μέχρι το πρωί της επόμενης.  8)

Επαναστάτης χωρίς ΕΤ3 ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...το πήρα σερί μια καλοκαιρινή μέρα μέχρι το πρωί της επόμενης.  8)

 

Α εσύ είσαι πολύ καμμένος. ;D

Ο Αριστοτέλης γίνεται κτήμα του Γερμανού που τον μελετά, όχι του Έλληνα που τον αγνοεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χα, εγώ νικάω μάγκες γιατί έχω δει αυτό. Ξανά και ξανά. Έπος. ΓΤΠ.

 

http://www.youtube.com/watch?v=OEcpLt0iN20

What a family...mock.gif

Καλα ο Ozyy ειναι εντελως καμενος δεν το συζηταμε... ;D ;D

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Τώρα μόλις το τελείωσα και δεν κρύβω ότι είχε το ενδιαφέρον του. Ουσιαστικά είναι μια «αυτό απομυθοποίηση» του Ozzy μέσα από τον αγώνα με τους «δαίμονες» του. Όπως έχει συμβεί και σε πολλές άλλες προσωπικότητες, που δεν μπόρεσαν να το «διαχειριστούν».

 

Πάντως αν μη τι άλλο τον βλέπεις με μια συμπάθεια- ιδιαίτερα στο γεγονός ότι έστω και μέσα στην απόλυτη «θολούρα» του, κατάφερε στα γεράματα να «καθαρίσει». Μακάρι να παραμείνει έτσι, ως το τέλος του βίου του, μόνο και μόνο για να «κερδίσει» αυτά που έχασε όλα αυτά τα μακρά χρόνια της προσωπικής παρακμής του- επί της ουσίας την οικογένεια του (και από τους δύο του γάμους) και την αυτοεκτίμηση που δεν είχε ποτέ.     

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέρυ ξέρω ότι τον αγαπάς αλλά το συγκεκριμένο ριάλιτι είναι (ήταν;) νομίζω από τα μεγαλύτερα παραδείγματα υποκουλτούρας, καφρίλας και ξεφτίλας στην ιστορία της τηλεόρασης. Είναι τόσο κακό και από τόσες πλευρές που θα έπρεπε να ποινικοποιηθεί η προβολή του (μαζί με πολλά ακόμη φυσικά).

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα μόλις το τελείωσα και δεν κρύβω ότι είχε το ενδιαφέρον του. Ουσιαστικά είναι μια «αυτό απομυθοποίηση» του Ozzy μέσα από τον αγώνα με τους «δαίμονες» του. Όπως έχει συμβεί και σε πολλές άλλες προσωπικότητες, που δεν μπόρεσαν να το «διαχειριστούν».

 

Πάντως αν μη τι άλλο τον βλέπεις με μια συμπάθεια- ιδιαίτερα στο γεγονός ότι έστω και μέσα στην απόλυτη «θολούρα» του, κατάφερε στα γεράματα να «καθαρίσει». Μακάρι να παραμείνει έτσι, ως το τέλος του βίου του, μόνο και μόνο για να «κερδίσει» αυτά που έχασε όλα αυτά τα μακρά χρόνια της προσωπικής παρακμής του- επί της ουσίας την οικογένεια του (και από τους δύο του γάμους) και την αυτοεκτίμηση που δεν είχε ποτέ.     

μπα δυστυχως το τελευταιο εναμιση χρονο εχει ξανακυλησει....το ντοκ ειναι γυρω στο  2009 και παιχτηκε το 2011 νομιζω!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέρυ ξέρω ότι τον αγαπάς αλλά το συγκεκριμένο ριάλιτι είναι (ήταν;) νομίζω από τα μεγαλύτερα παραδείγματα υποκουλτούρας, καφρίλας και ξεφτίλας στην ιστορία της τηλεόρασης. Είναι τόσο κακό και από τόσες πλευρές που θα έπρεπε να ποινικοποιηθεί η προβολή του (μαζί με πολλά ακόμη φυσικά).

ο τερρυ δε μλαει για το ριαλιτυ μαλλον,αλλα για το ντοκυμανταιρ!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου