Προς το περιεχόμενο

Οι αναμνήσεις... (ή τι έκανες στον...πόλεμο npap?)


npap

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δύο φορές προσπάθησα και δύο φορές δεν άκουσα τίποτε. Έχει εισιτήριο; :)

 

κι εγώ......μετά ξεπάτησα το mute :lol: :lol:

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σου Νίκο, ωραίες μουσικές με ωραία παντρέματα η φωνή άψογη, αν και θα ήθελα να σε ακούσω "πρωταγωνιστή" στη φωνή, πιστεύω ότι στέκονται και σήμερα άνετα στη δισκογραφία, με νεες ηχογραφήσεις με φυσικά όργανα.

 

*ενοήται, ότι την συνεχίζεις την φάση, δεν είναι για συτράρι :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Ευχαριστώ όλους και χρωστάω μια απάντηση στους φίλους που ρώτησαν γιατί δεν το συνέχισα..

Τα ντεμάκια αυτά έγιναν σαν footprint με την άποψή μου για την παραγωγή που ήταν στα σκαριά με μεγάλη δισκογραφική...

τα πράγματα χάλασαν γιατί οι τύποι (κυρίως ο "μεγαλοπαραγωγός" τρομάρα του) είχε την εντύπωση ότι έβγαζε στο κλαρί καμμιά νεόκοπη σκυλίτσα που θα του κουνούσε την ουρά...το τι άκουσα για την παραγωγή αλλά και το μετέπειτα marketing δεν θέλω καν να το θυμάμαι...

οπότε δεν το σκέφτηκα και πολύ...τόσα χρόνια μουσικός και περισσότερα ηχολήπτης έχω κάνει πολλές παραχωρήσεις για τα φράγκα...

ε κράτησα και κάτι για μένα έστω και στο συρτάρι..και ειλικρινά δεν το μετάνοιωσα..όταν έχεις δει τα πράγματα από μέσα, "γυαλίζουν" λιγότερο εως καθόλου...

το μόνο που με κάνει να νοιώθω κάποιες ενοχές είναι η ευκαιρία που στέρησα στην φίλη μου που τραγουδούσε...

 

anyway..στο τώρα που μπορώ να έχω και κάποιες απαιτήσεις, πλέον δεν με ενδιαφέρει...αν ίσως συγκυριακά κάποτε κάτι βγει, σίγουρα δεν θάχω κουνήσει την ουρά μου...

 

ΥΓ. δεν προτρέπω κανένα σε παρόμοια περίσταση να κάνει το ίδιο...κάθε κατάσταση έχει για τον καθένα ένα ειδικό βάρος που καθορίζει ο ίδιος και οι ανάγκες του...

 

ΥΓ2.

ta kommatia poly kalla alla i foto einai paraplanitiki he he...

 

σαν να ακούω την Σοφία που μου την λέει' date=' γιατί δεν με γνώρισε τότε...:lol: η photo είναι ακριβώς από την εποχή που βγήκαν τα τραγούδια...τι ήθελες να βγάλω στην φόρα την παρακμή μου?? :wink:

 

ΥΓ3.

Δύο φορές προσπάθησα και δύο φορές δεν άκουσα τίποτε. Έχει εισιτήριο; :)

 

Ωρέ Πάνο...δεν άκουσες ότι οι "οργανωμένοι" δεν μπορούν να πάρουν πια εισητήρια γιατί ανεστάλει η λειτουργία των "συνδέσμων"...?

με την απορία και την χαμένη ευκαιρία να με "θάψεις" θα μείνεις :P :lol:

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως η φωτό σου εκεί γέρο μου είναι πάαααρα πολύ σεξουαλική, μου θύμισες λίγο τον βοσκό από το "καρίτσια στον ήλιο", τρομερή ταινία και χωρίς τα μύγδαλα... 8)

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

χε χε...τώρα είδα το post σου...

 

ναι μου το χουν ξαναπεί...μάλλον πηγάζει από το ότι μικρός είχα ονειρώξεις με την Ανν Λόμπεργκ (ή κάπως έτσι) οπότε ήθελα να γίνω Βόγλης στη θέση του Βόγλη...με αμύγδαλα ή χωρίς... :lol: :lol: :lol:

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε άκουσα και στο MW. Φοβερή δουλειά.

 

Αν δεν ανέφερες το ότι έγινε π΄ριν από χρόνια, δεν θα το καταλάβαινα. Αλλά έτσι είναι, κάποια πράγματα είναι διαχρονικά.

 

Μου κάνει εντύπωση όμως το πώς εσύ που είσαι και μέσα στα πράγματα

δεν έκανες μια δική σου εταιρεία

και να τους έστελνες όλους στον αγύριστο.

 

Αλήθεια αρκετοί είναι αυτοί που έκαναν δική τους εταιρεία.

Δεν θα πρέπει να είναι και δύσκολο.

Να το συζητήσουμε λίγο αυτό;

 

 

 

http://www.noiz.gr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=110893#110893

ΤΟ ΓΑΡ ΑΥΤΟ ΝΟΕΙΝ, ΕΣΤΙΝ ΤΕ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Θάψτε τα ελεύθερα :wink:

 

 

Νίκο,

 

Απόψε "ξενύχτησα" ευχάριστα, ακούγοντας τα τραγούδια σου.

Τα άκουσα τουλάχιστον πέντε φορές.

Συγχαρητήρια!

Πράγματι, το πρώτο (η γυναίκα της βροχής) είναι - για μένα- το πιο ωραίο, ίσως γιατί είναι πιο "εύκολο" το συνολικό άκουσμά του.

Και πάλι συγχαρητήρια, από έναν παππούλη...

 

Χρήστος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου