Προς το περιεχόμενο

Monitors για μουσική και ηλεκτρικό μπάσο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

OK, το τελευταίο που σκέφτομαι είναι να πάρω τα tascam όσο υπάρχουν ακόμα, και αν μου χρειάζονται μπάσα να βάλω το Samson Sub 88A (που είναι το subwoofer από το 2.1 σύστημα), το οποίο αν κατάλαβα καλά έχει τηλεκοντρόλ με το οποίο ελέγχεις την ένταση και των satellites (παρεμπιπτόντως, καλά κατάλαβα; )... το οποίο φαίνεται μάλλον ιδανικό στην περίπτωσή μου. Σκέψεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου πρότεινα να ακούσεις και τα m-audio bx8a. Αν και πολλοί δεν τα έχουν σε υπόληψη, εγώ προσωπικά τα χρησιμοποιώ εδώ και αρκετό καιρό για πρόβες σε μικρό χώρο, και ο μπασίστας που παίζουμε μαζί (αλλά και διάφοροι φίλοι που έχουν περάσει κατά καιρούς) είναι εντυπωσιασμένοι από την απόδοσή τους (σε σχέση πάντα με την τιμή)....

 

Πέρνα από την Ελίνα (3ης Σεπτεμβρίου, Αθήνα) να τα ακούσεις - δεν έχεις να χάσεις τίποτα, θα πρότεινα με ασυμπίεστες ηχογραφήσεις δικές σου αν έχεις, ή κάτι που ξέρεις καλά ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου