Προς το περιεχόμενο

Dream Theater in the studio


panagiotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 68
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

100000000 νότες των λεγάμενων < μια (ψιλοξεκούρδιστη) συγχορδία των Ramones. The end.

 

ή ένα bend pink floyd

ή μια νότα beatles :D

 

 

Τι είναι αυτά που λέτε ρε; Αυτοί είναι σπουδαγμένοι!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

100000000 νότες των λεγάμενων < μια (ψιλοξεκούρδιστη) συγχορδία των Ramones. The end.

 

 

Χωρις παρεξηγηση Κωστα(αν και δεν παρεξηγιεσαι συ!:lol:)..............................μετα ξυπνησες.

 

Αλλο το τι μας αρεσει και αλλο να κανουμε ακυρες συγκρισεις συγκροτηματων.

Τι εχει να μου πει αν οι sabbath ξεκινησανε ολο τον σκληρο ηχο, αν δεν μου λενε τιποτα και απο την αλλη μου αρεσουν οι theater περισσοτερο απο αυτους? Δηλαδη ακυρο. Αυτο δεν σημαινει οτι οι 1000 νοτες, οπως λες, ειναι καλυτερες απο μια, αλλα εχει να κανεις με το τι σου αρεσει και οχι.

 

Και γω μπορει να πω οτι θεωρω τους floyd επιπεδους και ο αλλος που του αρεσουν να μην το καταλαβαινει με τιποτα.Ε, αυτο δεν σημαινει ομως οτι floyd>theater.

 

Γενικα δεν μπορει να γινει μια τετοια συγκριση. Ειναι αδικη για οποιονδηποτε.

 

 

Να προσθεσω οτι οποιος λεει για 1000 νοτες και οτι δεν εχουν ψυχη κλπ κλπ κλπ, ειναι λιγο...εκτος, γιατι απλα τοτε δεν εχει ακουσει. Η ακομα πιο απλα, δεν του αρεσαν.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε' date=' αυτο δεν σημαινει ομως οτι floyd>theater.

[/quote']

 

Και κάπου εδώ, μόνο και μόνο με αυτήν την μισή πρόταση, θα σκάσουν απαντήσεις από τους υπόλοιπους εδώ μέσα!

 

 

Αν και αμφιβάλλω ότι θα το πάρουν και χαμπάρι εδώ σ' αυτό το θρεντ δλδ, αλλά τέλος πάντων!

 

 

 

Κώστα αν εσύ είσαι ο σωστοστ, εγώ είμαι ο σωσντογκ

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου