Προς το περιεχόμενο

Dream Theater in the studio


panagiotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 68
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τον Κώστα δεν τον γνωρίζω προσωπικά αλλά είμαι σίγουρος ότι δεν τον έπαιρνε ο ύπνος και είπε να ανάψει λίγο τα αίματα.. :lol: :lol:

Φαίνεται ο άνθρωπος όταν είναι ανάφτης...(βλ avatar).. :lol: :lol: :lol: :lol:

If the house is rocking,don't bother knocking...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ ρε γμτο όταν postαρε το επίμαχο μήνυμα ο Κώστας, εγώ έπρεπε να φύγω κ δεν πρόλαβα να του την πω...

 

¶λλα επανήλθα.

 

Λοιπόν φίλε Κώστα, απότι βλέπω δεν είχες τι να κάνεις κ είπες να σπάσεις πλάκα μαζί μας. Τη μία το παίζεις σοβαρός, την άλλη χαβαλές κ δεν συμαζεύεται...

 

Αμαρτία ρε φίλε. ¶νοιξε ένα thread δικό σου κ γράψε ότι θες. Κρίμα είναι να χαλάς την κουβεντούλα μας.

 

Φιλικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια,να σας πω την αληθεια,μου φαινεται ωρες ωρες πως οι

Theater,αντι να παιζουν μουσικη,χανονται τοσο μεσα στις τοοοσο πολλες γνωσεις που εχουν πανω σε θεωρια-αρμονια-ο καθενας ξεχωριστα-,οσο χανουν και το νοημα.Εχω την εντυπωση πως πλεον απλα 'κολλανε' riff πανω στο riff.Του λουστη,καποιο κομματι θα βγει!Κατα καποιο τροπο εχουν αναγει την μουσικη

σε 'επιστημη',οποτε το παιχνιδι χαθηκε(φυσικα δεν μιλαω για ολες τις

δουλειες τους,ακομα ακουω το dance of eternity και τα σπαω).

Αλλα υπαρχει και μουσικη περα απο τους theater...Πολυυυ περα... 8) :lol: :lol: :lol:

 

Φιλικα

 

we want the airwaves,baby 8)

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλα υπαρχει και μουσικη περα απο τους theater...Πολυυυ περα... 8) :lol: :lol: :lol:

 

Φιλικα

 

we want the airwaves' date='baby[/b'] 8)

 

 

Καλα, εννοειται αυτο!

Αναλογα και τα ακουσματα του καθενος βεβαια, αλλα υπαρχουν πολλες υπερμπαντες και υπερμουσικοι/η. Εκαστος στο ειδος τους και οι Dream Theater στο prog metal(Aν και προσωπικα θεωρω τους Pain of Salvation αρκετα ανωτερους).

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ ρε γμτο όταν postαρε το επίμαχο μήνυμα ο Κώστας' date=' εγώ έπρεπε να φύγω κ δεν πρόλαβα να του την πω...

 

¶λλα επανήλθα.

 

Λοιπόν φίλε Κώστα, απότι βλέπω δεν είχες τι να κάνεις κ είπες να σπάσεις πλάκα μαζί μας. Τη μία το παίζεις σοβαρός, την άλλη χαβαλές κ δεν συμαζεύεται...

 

Αμαρτία ρε φίλε. ¶νοιξε ένα thread δικό σου κ γράψε ότι θες. Κρίμα είναι να χαλάς την κουβεντούλα μας.

 

Φιλικά.[/quote']

 

Τα δικά μας δικά μας και τα δικά σας δικά μας...

shhh.gifgreek%20flag.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχ ρε γμτο όταν postαρε το επίμαχο μήνυμα ο Κώστας' date=' εγώ έπρεπε να φύγω κ δεν πρόλαβα να του την πω...

 

¶λλα επανήλθα.

 

Λοιπόν φίλε Κώστα, απότι βλέπω δεν είχες τι να κάνεις κ είπες να σπάσεις πλάκα μαζί μας. Τη μία το παίζεις σοβαρός, την άλλη χαβαλές κ δεν συμαζεύεται...

 

Αμαρτία ρε φίλε. ¶νοιξε ένα thread δικό σου κ γράψε ότι θες. Κρίμα είναι να χαλάς την κουβεντούλα μας.

 

Φιλικά.[/quote']

 

Τώρα με στεναχώρησες, και ότι είχα ξυπνήσει με καλή διάθεση το πρωϊνό, αφού ο ερμής μου είχε πέσει πάνω στην αφροδίτη.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου