Προς το περιεχόμενο

Καινουργιος ενισχυτης (mesa dc-5)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

.Τακη οποτε μπορεις παρε κιθαρα κι ελα σπιτι να τον ακουσεις οσο θελεις!

 

μου αναβεις φωτιες!θα σου ερθω συντομα! :wink:

Πεμπτη απογευματακι αν δεν εχεις κατι να κανεις ειμαι free.Αλλα εχω προβλημα εντασης στην πολυκατοικια οποτε ή ερχομαι εγω σε εσενα ή κανονιζουμε να παμε ενα Σαββατο Πολυγυρο που εκει δεν ενοχλουνται οι γειτονες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΝ τον πουλησεις θα με ειδοποιησεις γιατι με ενδιαφερει ο DC-5

Το ξερεις οτι η boogie δεν επιτρεπει την πωληση του DC-5 σε ενοικους πολυκατοικιων? Χωρις πλακα τωρα, ειναι πολυ δυνατος, και αν δεν το καταλαβες, ειναι ΠΟΛΥ δυνατος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΝ τον πουλησεις θα με ειδοποιησεις γιατι με ενδιαφερει ο DC-5

Το ξερεις οτι η boogie δεν επιτρεπει την πωληση του DC-5 σε ενοικους πολυκατοικιων? Χωρις πλακα τωρα' date=' ειναι πολυ δυνατος, και αν δεν το καταλαβες, ειναι ΠΟΛΥ δυνατος![/quote']

Πιστεψε με καταλαβαινω και απο τον 2αρη την ενταση απλα ο δικος σου εχει αυτο το eq που εμενα μου λειπει :( Παντως αγαπητε εκανες πολυ καλη αγορα!!!Καλοπαιχτος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ηθελα αν μπορει καποιος, και γνωριζει βεβαια, να μου λυσει την εξης απορια :

Καλος ή κακος, δεν χανω ευκαιρια να τον αναβω και να παιζω μεσα στην ημερα, αυτο γινεται στανταρ 2-3 φορες. Περα απο τις λαμπες του, υπαρχει κατι αλο το οποιο να φθειρεται απο αυτο? Μετασχηματιστες κλπ οτιδηποτε :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oι ενισχυτες ειναι για να τους αναβεις και να παιζεις........δεν φθειρονται απο αυτο...........Επιπλεον ο ενισχυτης αυτος ειναι κτηνος αξιοπιστιας.......12χρονια ειμαι κατοχος του απο δευτερο χερι, εχει περασει αρκετα δυσκολες μερες και δεν εχει διαμαρτυρηθει ποτε.

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο δικος μου, αν και δεν ειναι Mesa Boogie dc5, τινα πει που ειναι ολη την ημερα ανοιχτος και το stand by δουλευει καργα? Δεν νομιζω να εχουν προβλημα ομως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oι ενισχυτες ειναι για να τους αναβεις και να παιζεις........δεν φθειρονται απο αυτο...........Επιπλεον ο ενισχυτης αυτος ειναι κτηνος αξιοπιστιας.......12χρονια ειμαι κατοχος του απο δευτερο χερι' date=' εχει περασει αρκετα δυσκολες μερες και δεν εχει διαμαρτυρηθει ποτε.[/quote']

 

δεν ξερω αν ισχυει αλλα λενε οτι ο ηχος ειναι σχεδον ιδιος με του mark 4 αλλα χωρις τα πολλα switch,τελικες λαμπες,τις πολλες επιλογες που εχει ο mark 4 κτλ κτλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου