Προς το περιεχόμενο

Περίεργα μέρη που σας έχει πάρει ο ύπνος......χρρρ....ψψψψψ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

-ΤΕΙ Πειραια.Το καλυτερο μερος για υπνο.. :lol: Εργαστηριο εφηρμοσμενων μαθηματικων 8 το πρωι & αντε να λυσω μετ/σμους Laplace.. 8O 8O

-Το καλυτερο ειναι οτι κοιμηθηκα κανα τεταρτο χωρις να με καταλαβει κανεις (σχεδον) :)!! :lol: ..

Κατα τη διαρκεια του sex μετα απο χοντρο μεθυσι :lol:

-Πανω στο χερι μου το οποιο μολις ξυπνησα ειχε παραλυσει εντελως,και μολις το επιασα τρομαξα γιατι νομιζα πως ειναι ποντικι! :lol: :lol: :lol:

-Στο WC... :oops:

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κατα τη διαρκεια του sex μετα απο χοντρο μεθυσι :lol:

ΟΚ, απλά δεν υπάρχεις! :lol: :lol: :lol:

 

On topic, το μόνα μέρη που μπορώ να σκεφτώ τώρα είναι:

1) Δίπλα στο subwoofer σε ένα παρακμιακό club κατά τη διάρκεια τριήμερης σχολικής εκδρομής.

2) Σε αστικό λεωφορείο πηγαίνοντας στη Βάρκιζα. Ήταν και μεγάλη διαδρομή, μια χαρά!

3) Παραλίγο να μου συμβεί μέσα στην τάξη την ώρα που οι μαθητές μου έγραφαν τεστάκι... :lol:

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά που θυμάμαι τώρα είναι:

 

Δίπλα σε ηχείο σε μαγαζί στο Ψυρρή

 

Στα σκαλάκια της Γεροκωστοπούλου στην Πάτρα

 

Μήπως να ανοίγαμε και ένα thread σε ποια περίεργα μέρη έχουμε κάνει sex?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον καναπέ βλέπoντας Champions League.....

 

 

Είπα να δω το βάζελο μια φορά και καταλαβαίνετε....Ξύπνησα μετά τη λήξη που είχε τον Βερνίκο στο στούντιο....Την άλλη μέρα έμαθα πόσο ήρθε....

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο μετρο καθηστος απειρες φορες αλλα και μια φορα που ημουν πολυ κουρασμενος και στεκομουν ορθιος μπροστα απο την πορτα περιμενοντας να φτασω στο σταθμο!!! και αρχισα να γερνω προς τα πισω αλλα ευτηχως ξυπνησα κατευθειαν και εβαλα με το ποδι μου αντισταση αλλιως θα ειχα σκασει σαν καρπουζι! Ασε που το ποδι μου οταν εβαλα αντισταση εκανε ενα δυνατο μπαμ και γυρισαν και με κοιταζαν ολοι μεσα στο μετρο, ειχα και το βλεμα του αγουροξυπνημενου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον καναπέ βλέπoντας Champions League.....

 

 

Είπα να δω το βάζελο μια φορά και καταλαβαίνετε....Ξύπνησα μετά τη λήξη που είχε τον Βερνίκο στο στούντιο....Την άλλη μέρα έμαθα πόσο ήρθε....

 

:lol: :lol: 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον καναπέ βλέπoντας Champions League.....

 

 

Είπα να δω το βάζελο μια φορά και καταλαβαίνετε....Ξύπνησα μετά τη λήξη που είχε τον Βερνίκο στο στούντιο....Την άλλη μέρα έμαθα πόσο ήρθε....

 

Παναγιώτη, το βλέπω το μέλλον σου όταν θα πιάσεις κανονική δουλειά οκτάωρο.... :lol:

 

Εγώ αποκοιμήθηκα βλέποντας τον τελικό, πτώμα από την κούραση... :oops:

 

Α, επίσης μια φορά γύρω στο 84,κοιμήθηκα στο σινεμά στο πρώτο μέρος, βλέποντας το μελισσοκόμο του Αγγελόπουλου και ξύπνησα στο δεύτερο. :P Ήμουν δηλαδή κοιμισμένος όλο το διάλλειμμα!!!

Empty Rooms

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου