Προς το περιεχόμενο

Ποια είναι η γνώμη σας για τους ABBA?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάρα πολύ καλοί, και για να πάω λίγο παρά πέρα αυτό που λέει ο wasted_sunsets υπάρχουν σε όλα τα είδη της μουσικής καλά στοιχεία και μόνο οφέλη μπορεί να αποκομίσει όποιος ασχολείται με μουσική, ακούγοντας και άλλα είδη εκτός από το αγαπημένο του. :wink:

 

Να συμπληρώσω στα αγαπημένα μου, εκτός από τα προαναφερθέντα, το Mamma Mia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παιδιά ψάξτε στο wikipedia να δείτε τι πωλήσεις έχουν κάνει παγκοσμίως... Θα πάθετε πλάκα... Επίσης θεωρώ ότι το γεγονός ότι τα τελευταία χρόνια έχουμε ακούσει 10άδες κλοπές απ' τα ριφάκια ή τις μελωδίες των κομματιών τους δεν είναι τυχαίο. Πρόσφατα τους είχαν προτείνει και ένα μυθικό συμβόλαιο για επανένωση αλλά αρνήθηκαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ψάξτε στο wikipedia να δείτε τι πωλήσεις έχουν κάνει παγκοσμίως... Θα πάθετε πλάκα... Επίσης θεωρώ ότι το γεγονός ότι τα τελευταία χρόνια έχουμε ακούσει 10άδες κλοπές απ' τα ριφάκια ή τις μελωδίες των κομματιών τους δεν είναι τυχαίο. Πρόσφατα τους είχαν προτείνει και ένα μυθικό συμβόλαιο για επανένωση αλλά αρνήθηκαν.

μάλλον δεν γνωρίζεις πως την εποχή που μεσουρανούσαν, η χώρα τους είχε μεγαλύτερη εισαγωγή συναλλάγματος απτούς abba από όσο είχε απτήν VOLVO!!!

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χεχεχε, αυτά είναι :):) Και όντως οι κλοπές από ABBA είναι Α-ΠΕΙ-ΡΕΣ. Να προτείνω κι εγώ με τη σειρά μου "Soldiers", "Cassandra", "I Let The Music Speak", "One Of Us" και "Slipping Through My Fingers" ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ βρήκα αρκετά ενδιαφέρουσα τη διασκευή στο Gimmie από Βeseech...

 

http://www.youtube.com/watch?v=nAR4ieUrxUM

 

Σαν μασημένη κασσέτα είναι λίγο αλλά έχει φάση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έξυπνοι οι Beseech με την slow διασκευή. Που να ακουσεις τον Malmsteen να παίζει την μελωδία των Strings στην κιθάρα του στο originall tempo ...

 

στο Youtube βρήκα μόνο αυτο το μικρό δείγμα:

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Tthawth

@db548

 

Ρε παιδιά, αυτό που προσπαθεί να πει το thread είναι "μήπως αξίζει να ακούσουμε και κάτι διαφορετικό;" και εσείς βάζετε links για τις καφροτσουμπλεκιές των χαρντοχεβιμεταλάδουδροκέφαλων που ακούτε όλον τον υπόλοιπο καιρό...

 

Και είναι και απαράδεκτες διασκευές επί τη ευκαιρία. 8O 8O 8O

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου