Προς το περιεχόμενο

Ποια είναι η γνώμη σας για τους ABBA?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Mou αρεσουν οι αbba' date='αλλα κρινοντας απο τα σχολια των φιλων μου και τα δικα σας πρεπει να μου αρεσουν λιγοτερο απο οσο αρεσουν σε πολλους :wink: :wink:

 

Μπραβο db548 που εισαι ΜΑΓΚΑΣ και postareiς οτι θελεις!Εισαι μεγαλος

και ασε τους αλλους του ξεπλενηδες που δεν μπορουν να καταλαβουν πως η μεγαλη προσφορα των abba στην μουσικη ειναι οτι εδωσαν υλικο για να κανουν οι beseech αυτη την ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΙΚΗ ΔΙΑΣΚΕΥΗ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

Eυγε νεε μου συνεχισε ετσι,ασυμβιβαστα και με καλαισθησια :wink:[/quote']

 

Οτι θέλω θα postάρω αρκεί να μην είναι εναντίον κανενός κανόνα του forum φίλε Mesimeriari... Μέχρι στιγμής δεν έχω παραβεί τίποτα εκτός κ αν το να ανεβάζεις video είναι αμαρτία.

 

Αν αυτό δεν σας αρέσει να αλλάξετε forum ή να κάνετε παράπονα στον administrator.

 

Α φίλε Mesimeriari οι ειρωνείες μέσα απο την οθόνη του PC είναι τουλάχιστον αστείες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Στον χρυσο δισκο του Voyager επρεπε να βαλουν το gimme gimme

μαζι με την 9η ! :lol: :lol: :lol: :wink:

 

:lol:

 

"Gimme Gimme Gimme" όμως' date=' το "Gimme Gimme" ήταν αυτό που στείλανε οι One στη Eurovision :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Another time, another train.

 

Κάθε φορά που ακούω αυτό το κομμάτι σκέφτομαι ότι θα μπορούσα να ορκιστώ ότι το έχουν γράψει οι Bee Gees :) Δε μοιάζει ΠΑΡΑ πολύ το στυλ; (πραφανώς αναφέρομαι στα πρώτα κομμάτια τους, όχι τύπου Tragedy και Stayin' Alive!! :lol:). Επίσης μου θυμίζει το "Skimbleshanks" του Andrew Lloyd Weber από το Cats, λόγω της επανάληψης της λέξης "railway" (είμαι ηλίθιος, δεν κάνω πλάκα :lol:).

 

:lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι θέλω θα postάρω αρκεί να μην είναι εναντίον κανενός κανόνα του forum.

 

Προσποιείσαι ασταμάτητα: κανένας δε σε κατηγόρησε πως παραβιάζεις κανόνες του φόρουμ. Για στενοκεφαλιά σε κατηγόρησα' date=' διότι αντί να αδράξεις την ευκαιρία να μάθεις κάτι παραπάνω, έσπευσες να μας βάλεις τους ακούρδιστους κόπανους που πιθανότατα ακούς στον ελεύθερο χρόνο σου.

 

Έχεις δίκιο βέβαια ότι για τη στενοκεφαλιά δεν υπάρχει κανόνας του φόρουμ, αλλά απ' την άλλη πουθενά δε λέει ότι πρέπει να την επαινούμε.

 

Είναι ενδιαφέρον ότι ο άλλος φίλος που έβαλε βίντεο δεν παρεξηγήθηκε καθόλου - μόνο εσύ την είδες ότι πρέπει να υπερασπιστείς το δικαίωμά σου να είσαι ροκάκι.

 

Αν αυτό δεν σας αρέσει να αλλάξετε forum ή να κάνετε παράπονα στον administrator.

 

Κικιρίκου (έναυσμα για έγερση).

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κομμάτια των ABBA, οι οποίοι έχουν σατανιστικό όνομα και οδηγούν τους νέους μας στον όλεθρο, είναι φοβερά, κολλάς άσχημα μαζί τους. Γιαυτό και πρέπει να αποφεύγονται, πάση θυσία.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για στενοκεφαλιά σε κατηγόρησα' date=' διότι αντί να αδράξεις την ευκαιρία να μάθεις κάτι παραπάνω, έσπευσες να μας βάλεις τους ακούρδιστους κόπανους που πιθανότατα ακούς στον ελεύθερο χρόνο σου.

 

Είναι ενδιαφέρον ότι ο άλλος φίλος που έβαλε βίντεο δεν παρεξηγήθηκε καθόλου - μόνο εσύ την είδες ότι πρέπει να υπερασπιστείς το δικαίωμά σου να είσαι ροκάκι.

 

[/quote']

 

Η ευγένεια είναι πολιτισμός. Μάθε να σέβεσαι τη γνώμη κ τα γούστα των άλλων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ....Επειδη μια ψηφιακή συζητηση ειμαστε στην ουσια...Οπως και στην πραγματικοτητα φανταζομαι...εσύ....οι αλλοι μπορεί να μιλανε για την επικαιροτητα και εσύ να τους λές ανεκδοτα....

 

Εκτός απο την ελευθερια λόγου στο noiz θα πρέπει να εχουμε την ευγένια

 

>1) Να μην την σπαμε στους αλλους

>2) Να μην γ@μα$#@$@#με τα threads...

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

the winner takes it all!

προσφατα απέκτησα και την δισκογραφία τους, έχουν πολλά κομμάτια που δεν είναι γνωστά, αξίζει να τους "ψάξει" κανείς. Για να είμαι ειλικρινής, και την τραγουδίστριά τους (ξέρετε ποια από τις 2) να "έψαχνα" δεν θα χαλιόμουν καθόλου :D :D :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα έθετα το ερώτημα του ποιοι ειναι καλύτεροι μεταξύ ABBA Και Beatles αλλα θα βρω τίποτα σφαγμένα γατιά στην πόρτα μου :Ρ .

 

Κατω τα χέρια από τους φανταστικούς 4 και κατσε καλαααααά :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα έθετα το ερώτημα του ποιοι ειναι καλύτεροι μεταξύ ABBA Και Beatles αλλα θα βρω τίποτα σφαγμένα γατιά στην πόρτα μου :Ρ .

 

Κατω τα χέρια από τους φανταστικούς 4 και κατσε καλαααααά :lol: :lol: :lol:

 

και οι ABBA και οι Beatles 4 ήταν... ποιους ενοείς φανταστικούς?

 

οσο για τον Tthawth... δεν πρόκειτε να βρεις σφαγμενα γατια... απλα σε ένα τέτοιο θέμα δεν θα απαντήσει κανένας... Ειναι προφανές οτι δεν υπαρχει σύγκριση ανάμεσα στα δύο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου