Προς το περιεχόμενο

Webstrings μαζική παραγγελία


Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν μου λετε ρε παιδια' date='για να κερδισετε 20 ευρω 4-5 το κανετε ολο αυτο??[/quote']

 

Θα τα καταθέσουμε σε κοινοφελές ίδρυμα.

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator
δεν μου λετε ρε παιδια' date='για να κερδισετε 20 ευρω 4-5 το κανετε ολο αυτο??[/quote']

 

Έλα....whitenoise, γιατί δεν μας παίζεις και όλο μας μαλώνεις? :lol:

 

Θέλεις χορδίτσες? Θα σου στείλω 2 σετ άμα σταματήσεις να γκρινιάζεις. :lol: :lol:

 

Βασικά εγώ το κάνω για να έχω παρέα να κλαίγομαι για το τελωνείο και για το πότε θα έρθει το δέμα και άλλα τέτοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ειναι για το χαβαλε του πραγματος τοτε οκ..

αλλιως θα σας προτεινα να δειτε την ζωη πιο large!!

θα περνατε καλυτερα :wink:

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βέβαια, στην περίπτωση του μπάσσου είναι λίγο διαφορετικά τα πράγματα- ιδίως αν σκεφτεί κανείς πως στην περίπτωση π.χ. του 6χορδου το μέσο κόστος των 40 ευρώ πέφτει στα 13 δολλάρια!

 

¶ρα, άμα πάρεις >3 σετ να έχεις... τότε αξίζει τον κόπο.

 

Από εκεί και πέρα όμως, είναι σχετικό αν μας αρέσουν τελικά οι webstrings (δεν έχω αποφασίσει ακόμη!)...

bass @ vertigo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βέβαια' date=' στην περίπτωση του μπάσσου είναι λίγο διαφορετικά τα πράγματα- ιδίως αν σκεφτεί κανείς πως στην περίπτωση π.χ. του 6χορδου το μέσο κόστος των 40 ευρώ πέφτει στα 13 δολλάρια!

 

¶ρα, άμα πάρεις >3 σετ να έχεις... τότε αξίζει τον κόπο.

 

Από εκεί και πέρα όμως, είναι σχετικό αν μας αρέσουν τελικά οι webstrings (δεν έχω αποφασίσει ακόμη!)...[/quote']

 

+100000

 

Συμφέρει για μπάσο και οντως ούτε κι εγώ έχω αποφασίσει ακόμη αν μου αρέσουν οι webstrings για μπάσο, ίσως να μου άρεσαν οι vinci περισσότερο. Οι stainless steel πάντως είναι άθλιες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από εκεί και πέρα όμως' date=' είναι σχετικό αν μας αρέσουν τελικά οι webstrings (δεν έχω αποφασίσει ακόμη!)...[/quote']

 

Κι εγώ έχω προβληματιστεί -για κιθάρα μιλάω- γιατί οι μπάσσες της μου φαίνονται πολύ ψόφιες...

Και από τις φθηνές που κυκλοφορούν εδώ οι Framus που δοκίμασα στην ίδια κατάσταση είναι και οι Ashton χωρίς να τις έχω βάλει ακόμα σε κιθάρα μου φαίνονται σα συρματόσχοινα! Τσεκάρετε πάντως αυτές τις δύο μαρκες στα ελληνικά μαγαζιά, πωλούνται στα 3¤! Σε κάποιους μπορεί να αρέσουν...

 

Τώρα ή θα συμβιβαστώ προκειμένου να πληρώνω 30-35¤ για 15 σέτ με τις webstrings ή θα αποφασίσω ότι όταν θα αλλάζω χορδές θα πληρώνω 8¤ τις DR που θεωρώ καλύτερες για τα δικά μου χέρια και αυτιά τουλάστιχον :lol:

 

whatevah...

..there's too much panic in this town...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα ή θα συμβιβαστώ προκειμένου να πληρώνω 30-35¤ για 15 σέτ με τις webstrings ή θα αποφασίσω ότι όταν θα αλλάζω χορδές θα πληρώνω 8¤ τις DR που θεωρώ καλύτερες για τα δικά μου χέρια και αυτιά τουλάστιχον :lol:

 

whatevah...

 

Μπορείς να βρείς DR και πολύ φθηνότερο από 8 ευρώ στο ebay.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά μου κάθονται οι stainless steel, ειδικά το βαρύ σετ που παίρνω (50-110).

Πάντως αν γίνει το πράμα τελικά εγώ θέλω πενες, γιατί ο μαλάκας παρήγγειλα πρόσφατα και ξέχασα να βάλω πένες.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλιως θα σας προτεινα να δειτε την ζωη πιο large!!

θα περνατε καλυτερα :wink:

 

ΑΑΑΑ Τώωωρα κατάλαβα γιατί αγόρασες Harley Benton αντί για Fender και Greco αντί για Gibson! :lol: :lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε παραγγελιες απο την webstrings δεν υπαρχει νοημα "μαζικης" παραγγελιας μια και για αποστολλες στο εξωτερικο προσαυξανουν την τιμη σε καθε σετ,οποτε δεν κερδιζεις τιποτα αν παραγγείλης μαζικα.

 

ασε που αν ξεπερασει τα $100 η παραγγελια κινδυνευεις να φας και ενα 25% χαρατσι απο το τελωνειο....

 

παντως με το Θωμα να εχει τις D ADDARIO 4 EUROS & τις GHS BOOMERS 3,5 δεν τιθεται πλεον θεμα παραγγελιας απο Αμερικη...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου