Προς το περιεχόμενο

Webstrings μαζική παραγγελία


Προτεινόμενες αναρτήσεις

2' date='5 ευρώ δεν είναι μεγάλη διαφορά τιμής??? Σχεδόν διπλάσια είναι!!![/quote']

 

Δεν ειναι 2,5 ευρω η διαφορα,οι Webstring κοστιζουν περιπου 3,8 δολλαρια το πακετο (με την προσαυξηση των $6 και του 15% ανα παραγγελια για εκτος αμερικης) οποτε η διαφορα ειναι γυρω στο 1 με 1,25 ευρω... :wink:

 

 

Εμένα μου βγαίνουν 2,3 ευρώ το πακέτο μαζί με τα μεταφορικά και όλα! (Αν πάρεις 24άδα).

 

Aν πάρεις κάτω από 12 βγαίνει 3.1 ευρώ η μια οπότε δεν είναι και καμιά διαφορά!

 

Ποπο σαν τις γιαγιάδες έξω από το μανάβικο κάνουμε! :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

2' date='5 ευρώ δεν είναι μεγάλη διαφορά τιμής??? Σχεδόν διπλάσια είναι!!![/quote']

 

Δεν ειναι 2,5 ευρω η διαφορα,οι Webstring κοστιζουν περιπου 3,8 δολλαρια το πακετο (με την προσαυξηση των $6 και του 15% ανα παραγγελια για εκτος αμερικης) οποτε η διαφορα ειναι γυρω στο 1 με 1,25 ευρω... :wink:

 

 

Εμένα μου βγαίνουν 2,3 ευρώ το πακέτο μαζί με τα μεταφορικά και όλα! (Αν πάρεις 24άδα).

 

Aν πάρεις κάτω από 12 βγαίνει 3.1 ευρώ η μια οπότε δεν είναι και καμιά διαφορά!

 

Ποπο σαν τις γιαγιάδες έξω από το μανάβικο κάνουμε! :lol: :lol: :lol:

 

Συμφωνω αλλα αμα παρεις 24αδα οταν ερθει ο καιρος να βαλεις το 24ο σετ :lol: θα κοκκινησει το χερι σου απο τη ΣΚΟΥΡΙΑ... :lol: (δυστυχως αν δεν εχει προστατευτικη συσκευασια το σετακι σκουριαζει στομ πιτς φυτιλι.... :cry: (εκτος βεβαια κι αν κανεις καμμια αποθηκευτικη πατεντα σε ταπερ με ρυζι και τετοια κολπα τα οποια πλεον βαριεμαι να κανω.... :lol: )

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλιως θα σας προτεινα να δειτε την ζωη πιο large!!

θα περνατε καλυτερα :wink:

 

ΑΑΑΑ Τώωωρα κατάλαβα γιατί αγόρασες Harley Benton αντί για Fender και Greco αντί για Gibson! :lol: :lol:

1)3 greco,1 ibanez θες να πεις

 

2) και φθηνότερες να ήταν οι gibson (που υπάρχουν σχεδόν στα ίδια χρήματα, πάλι greco θα έπαιρνα γιατί πολύ απλά είναι κλάσεις ανώτερες και θα το καταλάβεις όταν και αν τύχει να δοκιμάσεις καμία)

 

3)harley benton πήρα tele,οι οποίες (tele)διαπίστωσα πως δεν μου αρέσουν καθόλου όποτε γλίτωσα αρκετά χρήματα για πέταμα.

τουτέστιν...άλλο large, άλλο ηλίθιος!!!

ποτέ όμως δεν θα έκανα τέτοια ιστορία για να γλιτώσω 20 Ευρώ (είναι να γελά κανείς)

δηκαιωμα και μαγκια σας ομως :wink:

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω αλλα αμα παρεις 24αδα οταν ερθει ο καιρος να βαλεις το 24ο σετ :lol: θα κοκκινησει το χερι σου απο τη ΣΚΟΥΡΙΑ... :lol: (δυστυχως αν δεν εχει προστατευτικη συσκευασια το σετακι σκουριαζει στομ πιτς φυτιλι.... :cry: (εκτος βεβαια κι αν κανεις καμμια αποθηκευτικη πατεντα σε ταπερ με ρυζι και τετοια κολπα τα οποια πλεον βαριεμαι να κανω.... :lol: )

 

Δεν χρειάζεται πατέντες, άλλωστε οι χορδές έχουν μια επίστρωση για να διατηρούνται φρέσκες μέχρι να τις παίξεις. Το πακέτο έχει πάνω το είδος της επίστρωσης (νομίζω coretec ή κάπως έτσι). Σε εμένα συνήθως κάνουν 1,5 μήνα μίνιμουμ να έρθουν (λόγω ταχυβρωμείου) και δεν έχω παρατηρήσει αλλιώσεις, σκουριές κλπ.

 

+1 για greco (αλήθεια whitenoise, έχεις παίξει με orville;).

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποτέ όμως δεν θα έκανα τέτοια ιστορία για να γλιτώσω 20 Ευρώ (είναι να γελά κανείς)

 

Σου περισσεύουν 20¤ να μου τα χαρίσεις?

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως δεν καταλαβαινω την λογική να ειμαι large ενώ με αυτά τα χρήματα πέρνεις 2-3 cd? ή καλώδια..ή οτιδηποτε??

 

Ασε που μπορείς να βγείς και για καφέ στο κολωνακι...(εναν μονο...:lol:)

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασε που μπορείς να βγείς και για καφέ στο κολωνακι...(εναν μονο...:lol:)

 

Και να κάνεις και το κομμάτι σου στα γκομενάκια, έτσι ατιμούτσικο;;; :D

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου