Προς το περιεχόμενο

Webstrings μαζική παραγγελία


Προτεινόμενες αναρτήσεις

3)harley benton πήρα tele' date='οι οποίες (tele)διαπίστωσα πως δεν μου αρέσουν καθόλου όποτε γλίτωσα αρκετά χρήματα για πέταμα.

τουτέστιν...άλλο large, άλλο ηλίθιος!!![/quote']

 

Ή εγώ θυμάμαι λάθος, ή εσύ δεν έχεις σταθερό γούστο...

 

επειδή την συγκεκριμένη κιθάρα (harley benton) την έχω αρκετό καιρό και ειμαι πολύ πολύ ευχαριστημένος την προτείνω σε οποίον ενδιαφέρετε για τελε..

ακουστέ και ενα κλιπάκι που έγραψα με αυτήν (χωρίς να της εχω αλλάξει απολύτως τίποτα...όλα στοκ)

 

είναι πρόχειρη εγγραφή και εχει αρκετά φαλτσακια.

Ο θόρυβος είναι απτών μαγνήτη επειδη είναι single coil με τέρμα το gain στον engl

 

 

http://www.noiz.gr/modules/My_Uploads/user_folders/whiteNoise/loner%20by%20whitenoise.mp3

 

περιτο να σας πω πως απο κοντα ειναι πανεμορφη!!!!!!!!(και για μενα δεν χρειαζεται αλλαγη το μπρατσο' date='ειναι τρομερα ανετο αν και παχυ!!)[/i']

 

http://www.noiz.gr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=50794#50794

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 53
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

3)harley benton πήρα tele' date='οι οποίες (tele)διαπίστωσα πως δεν μου αρέσουν καθόλου όποτε γλίτωσα αρκετά χρήματα για πέταμα.

τουτέστιν...άλλο large, άλλο ηλίθιος!!![/quote']

 

Ή εγώ θυμάμαι λάθος, ή εσύ δεν έχεις σταθερό γούστο...

 

επειδή την συγκεκριμένη κιθάρα (harley benton) την έχω αρκετό καιρό και ειμαι πολύ πολύ ευχαριστημένος την προτείνω σε οποίον ενδιαφέρετε για τελε..

ακουστέ και ενα κλιπάκι που έγραψα με αυτήν (χωρίς να της εχω αλλάξει απολύτως τίποτα...όλα στοκ)

 

είναι πρόχειρη εγγραφή και εχει αρκετά φαλτσακια.

Ο θόρυβος είναι απτών μαγνήτη επειδη είναι single coil με τέρμα το gain στον engl

 

 

http://www.noiz.gr/modules/My_Uploads/user_folders/whiteNoise/loner%20by%20whitenoise.mp3

 

περιτο να σας πω πως απο κοντα ειναι πανεμορφη!!!!!!!!(και για μενα δεν χρειαζεται αλλαγη το μπρατσο' date='ειναι τρομερα ανετο αν και παχυ!!)[/i']

 

http://www.noiz.gr/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=50794#50794

δεν κατάλαβα που είναι το περίεργο και το ασταθές σε ότι είπα?

είπα ποτέ ότι είναι ισάξια μιας καλής fender tele?

είπα ποτέ οτι είμαι fan των tele?

το ότι είναι πολύ όμορφη(πράγματι είναι και στο ξαναλέω και τώρα) και πολύ άνετη για τα λεφτά της λες να εννοώ πως είναι η καλύτερη κιθάρα της αγοράς?

Ναι όντως είναι απτις ομορφότερες tele που έχω δει (και ας μην είναι ισάξια σε ποιότητα με αμερικάνες η γιαπωνέζες) και για τα χρήματα που έδωσα είμαι υπερβολικά ευχαριστημένος.

δεν έχω αδυναμία στις tele και δεν με ενδιαφέρει προς το παρών να αποκτήσω καλύτερη…πειράζει???

Σε ακούω λοιπόν…..

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτές οι 2 προτάσεις εσένα σου φαίνεται να έχουν γραφτεί από το ίδιο άτομο?

 

 

πήρα tele' date='οι οποίες (tele)διαπίστωσα πως δεν μου αρέσουν καθόλου όποτε γλίτωσα αρκετά χρήματα [b']για πέταμα[/b]

 

επειδή την συγκεκριμένη κιθάρα (harley benton) την έχω αρκετό καιρό και ειμαι πολύ πολύ ευχαριστημένος την προτείνω σε οποίον ενδιαφέρετε για τελε..

 

Αν ναι, τότε πρέπει να ξεσκονίσω τα ελληνικά μου...:roll:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρώτoν δεν είναι απάντηση αυτή που μου έδωσες αγορίνα και δεύτερων ακόμη και αν υποθέσουμε πως άλλαξα γούστα για το τι μου αρέσει και τι όχι,….ε και?? :wink:

κάποτε δεν μου άρεσαν οι single coils - τώρα μου αρέσουν!

κάποτε έπαιζα με ψηφιακά - τώρα προτιμώ τα αναλογικά!

κάποτε δεν μου άρεσε ο πατσάς - τώρα του αλλάζω τον αδόξαστο. :D :D

δεν είναι σοβαρός όποιος αλλάζει γούστα? 8O

στην περίπτωση αυτή όμως Ηλία δεν άλλαξα γούστα απλά ενθουσιαστικα (και παραμένω ενθουσιασμένος) με ένα όργανο αναλογιζόμενος και την τιμή του. :wink:

της προάλλες έπαιξα με μπάσο warwick και ενθουσιαστικά,αυτό τι σημαίνει?

Ότι έγινα μπασιστας η ότι αν αποφασίσω να αγοράσω ένα μπασακι για χαβαλέ θα πάω να πάρω warwick των 2000 Ευρώ?

 

ΥΓ : Επιμένω όμως και σε προκαλώ να μου βρεις ποστ που γράφω πως είμαι λάτρης των tele ετσι ώστε να επιβεβαιωθεί η αστάθεια των απόψεων μου

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάποτε δεν μου άρεσε ο πατσάς - τώρα του αλλάζω τον αδόξαστο. :D :D

 

Μα πως μπορείτε έστω να το μυρίσετε αυτό το πράμα; :D

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάποτε δεν μου άρεσε ο πατσάς - τώρα του αλλάζω τον αδόξαστο. :D :D

 

Μα πως μπορείτε έστω να το μυρίσετε αυτό το πράμα; :D

ακριβως αυτο με κρατουσε μακρια του τοσα χρονια. :wink:

η αιδιαστικη μυρωδια του.... :o

ποσο λαθος εκανα :wink:

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου