Προς το περιεχόμενο

Ποιό είναι το αγαπημένο σας πετάλi;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 126
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Θα φτιάξω ένα κλιπάκι και θα το ανεβάσω στο You Tube. Μαζί με κάποια άλλα πετάλια που έχω. Είναι κάτι που σχεδιάζω να κάνω αρκετό καιρό αλλά δεν έχω χρόνο (και οι (&$)%@#! γείτονες μου βγάζουν τον ψυχοπαθή από μέσα μου...). Οπότε' date=' στα προσεχώς. Οι ήχοι από το site της Fulltone δεν είναι ιδιαίτερα αντιπροσωπευτικοί...

 

Παρεπιπτόντως, τώρα που μίλησα για You Tube, αν έχετε λίγο χρόνο να σκοτώσετε ρίξτε μια ματιά στο κανάλι μου (http://www.youtube.com/bloodySunday77), ή πιο συγκεκριμένα στην playlist με τα πετάλια (http://www.youtube.com/view_play_list?p=DBC9D4F41AF8D285). Γράψτε και κανένα σχολιάκι, δεν βλάπτει! :wink:[/quote']

 

Να σαι καλα! Γιατι με το 1 κλιπ που εχει στο site o fulltone δεν βγαζεις συμπερασμα... Παντως το πεταλι θα πρεπει να ειναι σουπερ. Ειδικα στα lead που το θελω κυριως για αυτα!

Ένα στουντιάκι στην Οίτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 χρόνια αργότερα...

Να αναστήσω το θέμα γιατί επιτέλους βρήκα (ή έτσι νομίζω προσορινά... :P) το αγαπημένο μου πετάλι!

 

width=600 height=524http://thumbnail.image.rakuten.co.jp/@0_mall/elmgakki/cabinet/syouhin/v-twin_1.jpg[/img]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγαπημενο μου πεταλι εγινε το hot british απο την radial...

 

δεν πιστευα ποτε πως θα μου αρεσε τοσο ενα distortion...απο τοτε που το πηρα εχω σταματησει να παιζω με το βρωμικο του ενισχυτη....το μονο κακο του ειναι πως μαρεσει τοσο που αντι να μελεταω καθομαι και ξεταυλωνω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+πολλά για το vibrato της malekko! φοβερό πετάλι, δεν φεύγει με τίποτα από το board μου!Προσωπικά το αγαπημένο μου μάλλον είναι το always on πετάλι μου, Crazy Tube Circuits Ziggy overdrive (στο όριο του breakup).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν και εχω φτιαξει παμπολλα, προφανως ειναι εκτος "συναγωνισμου".

 

Οποτε θα πω το Fulltone Fulldrive II που εχω μονιμως στο ριγκ μου, ως επι το πλειστον στη "flat mids" ρυθμιση.

 

 

wood matters

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MXR El Grande Bass Fuzz τρελό ΦΑΖΖ, Πολύ δυνατό, Άγριο, έτσι όπως πρέπει να είναι ένα Bass Fuzz...!!!!

Boss GEB-7 Χρήσιμο..!!! Φτιάχνει τον ήχο σου όπως ακριβώς τον θες...!!!!

Behringer TM300 Tube Amp Modeler Πεταμένο στη ντουλάπα...Στην κιθάρα δεν μου άρεσε καθόλου ο ήχος του, αλλά με το που το δοκίμασα στο μπάσο μου... :o :o ;D ;D τα σπάει...!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου